مدیریت، سیاست، حقوق، معماری، اقتصاد، بیمه،.. |  آموزش، کاریابی، رایانه، وب،..  |  ورزش، تغذیه، بهداشت حرفه،.. |  پزشکی، اورژانس، دارو، روان،،.. |  مذهب، هنر، تاریخ،... 
RSS جستجو:
 

دوربین های عکاسی دیجیتال دوربین های عکاسی دیجیتال

دلایل متعددی برای به کارگیری یک دوربین عکاسی دیجیتالی وجود دارد. اولین و مهم ترین آنها، مشاهده سریع کیفیت عکس های گرفته شده، آگاهی از چگونگی کار و بررسی ضرورت تنظیم دستگاه، تغییر شیوه و یا عکسبرداری مجدد است.
طول و عرض و عمق در آموزش پزشكی طول و عرض و عمق در آموزش پزشكی
اینترنت، بیم ها و امیدها اینترنت، بیم ها و امیدها

انوئل كاستلز، معتقد است تكنولوژي اطلاعات در جامعه اطلاعاتي ابزاري براي ايجاد يك منطق سازمان دهنده جديد است كه اين منطق، روابط بين فرد و جامعه و فقير و غني را تعيين مي‌كند.
گناهان اینترنتی - عدم استفاده از Bcc گناهان اینترنتی - عدم استفاده از Bcc

این نکته کوچک و در عین حال مهمی است. بسیاری از مردمان خوب هر روز مرتکب این گناه می شوند بدون آنکه بدانند که راه حلی برای آن هست و نمی دانند که با ارتکاب این گناه، چه زیانی به بار می آورند.
 راهنمای خرید دوربین دیجیتال‌ راهنمای خرید دوربین دیجیتال‌

به‌طور كلی هر چه دنیا بیشتر به سمت پیشرفته‌شدن می‌رود، وسایل زندگی نیز پیشرفته‌تر و تخصصی‌تر می‌شود و خرید آن‌ها نیز به نظر می‌رسد نیاز به دقت و اطلاعات بیشتری دارد.
پادکست چیست؟ پادکست چیست؟

پادکستينگ يک روش ارائه محتوا در اينترنت است که بر مبناي فايل هاي صوتي کار مي کند.
بلوتوث یا "دندان آبی" چیست؟ بلوتوث یا "دندان آبی" چیست؟

حتماً همگی شما نام بلوتوث را به شکل های مختلف تا به امروز شنیده اید و بسیاری از شما با آن آشنایی داشته و از آن استفاده می کنید.
تحلیل استنادی مقالات نشریات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1383 تحلیل استنادی مقالات نشریات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1383
سیستم آموزش پزشکی و مدیریت درمان نیاز به اصلاح دارد سیستم آموزش پزشکی و مدیریت درمان نیاز به اصلاح دارد
خطرغبار روی صفحه مانیتور خطرغبار روی صفحه مانیتور

غبار روی صفحه مانیتور و تلویزیون سمی ترین و آلوده ترین غبار ها است.
تلفن و صفحه كليد رايانه آلوده‌ترين وسايل مورداستفاده مردم تلفن و صفحه كليد رايانه آلوده‌ترين وسايل مورداستفاده مردم

بررسی بسیاری از وسایل مورد تماس با دست انسان نشان داده است برخلاف تصور عمومی كه دستگیره در یا دكمه‌های آسانسور را مملو از میكرب‌های بیماریزا می‌دانند، گوشی تلفن و صفحه كلید رایانه بیشترین آلودگی میكربی را دارند.
لیزرجدید لیزرجدید
این لیزر تا سال 2009 تنها منبع شدید لیزری در محدوده فرابنفش و ایكس نرم می باشد.
توصیه های بهداشت جیوه در دندان پزشکی ADA COUNCL ON SCIENTIFIC AFFAIRS توصیه های بهداشت جیوه در دندان پزشکی ADA COUNCL ON SCIENTIFIC AFFAIRS
تأثیر آموزش دانشجویان دندان پزشکی در شاخص نیاز درمانی ارتدنسی تأثیر آموزش دانشجویان دندان پزشکی در شاخص نیاز درمانی ارتدنسی


مدیریت، سیاست، حقوق، معماری، اقتصاد، بیمه،...
آموزش، کاریابی، رایانه، وب،...
ورزش، تغذیه، بهداشت حرفه،...
پزشکی، اورژانس، دارو، روان،،...
مذهب، هنر، تاریخ،...