تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
اظهارنظر شما درمورد جراح فک, دوست ندارم چند بار این جراحی رو انجام بدم

درود

امیدوارم که حالتون خوب باشه. یه سوالی از حضورتون داشتم که خواهش می کنم جواب بدهید: ینده تا کمتر از 2ماهه دیگه باید جراحی فک پایین انجام بدم. ارتودنسی رو با آقای دکتر ق[...] انجام دادم و قراره جراحی بنده رو جناب دکتر م[...] انجام بدن. به نظر بنده(که البته نظر شخصی هست و بنده اصلاً صاحب نظر نیستم) جراحی رو باید به بهترین نحو انجام بدهم، می خواستم بدونم جناب دکتر م[...] از نظر شما در چه مرتبه ای قرار دارند؟ بنده می خواستم به دکتر س[...] هم مراجعه کنم. اما می خوام بدونم دکتر م کارشون چطوره؟ دوست ندارم چند بار این جراحی رو انجام بدم. لطفاً بنده را راهنمایی کنید. اگه میشه نام چند متخصص برتر در این زمینه رو ببرید .

بنده آرش هستم از تهران. لطفاً متخصصینی که در تهران در حال فعالیت هستند رو نام ببرید. ممنون از سایت زیباتون. منتظر جوابتون هستم.بی نهایت سپاسگزارم.

confused_.jpg (26.69 کیلوبایت)
ویرایش: سینا - 17/05/2009 15:17:50 ([...] حذف از طرف ایردن انجام شده است.)

آرش عزیز درود بر شما

از این که همکاران ایردن را امین می دانید سپاسگزارم.
همانطور که بارها در تالارهای مختلف گفته شده در ایردن بنا بر تأیید یا تکذیب فرد یا گروه خاص نیست. این تالارها در کنار کار اصلی ایردن که گردآوری اطلاعات دندان پزشکی ایرانیان است ایجاد شده تا کاربران عادی بتوانند از مشاوره‏ی حرفه ای های عضو سایت بهره مند شوند. اظهارنظر در مورد حرفه ای ها نه در صلاحیت ماست و نه دغدغه‏ی ما. از شما عزیر و همه کاربران ارجمند انتظار داریم که ایردن را از چنین تقاضایی معاف دارند.
افرادی که درمان شما را انجام می دهند از افراد معتبر در رشته های ارتدنسی و جراحی فک هستند که صلاحیت آنها نه تنها از سوی مراجع رسمی، که از طرف صدها بیماری که توسط آنها درمان شده اند تأیید گردیده است و چند نفر محدود مدیران ایردن در سطحی از صلاحیت نیستند که بالاتر از این تأییدها نظری داشته باشند.

باآرزوی سلامتی و بهبود کامل شما و در انتظار ارسال خبر خوب پایان درمانتان
بااحترام فراوان
Trust.JPG (44.82 کیلوبایت)

باسلام

در صفحه اول ایردن، امکان جستجوی جراحان فک و صورت ایرانی وجود دارد.

بااحترام
صفحه: 1
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (2 مهمان ها)