تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
ارتودنسی, امکان انجام ارتودنسی با وجود یک دندان روکش شده؟

با عرض سلام و خسته نباشید.
یکی از دندانهای پیشین فک بالایی من روکش شده است. آیا امکان ارتودنسی جهت مرتب کردن سایر دندانهایم وجود دارد؟
و آیا امکان ترمیم پسرفت خفیف و تغییر رنگ لثه همان دندان روکش شده ام وجود دارد؟
:( متشکرم

سلام
بله امکان انجام ارتودنسی دندانهایتان وجود دارد اما این نکته را در نظر داشته باشید که این تغییر رنگ لثه شما در مجاورت لبه روکش به احتمال زیاد ناشی از فلز نا مرغوبی است که در زیر سرامیک روکش دندان شما استفاده شده است و برای جلوگیری از پیشرفت تغییر رنگش روکشی با فلز مرغوبتر مثل طلای سفید استفاده شود یا از روکش تمام سرامیک که فلز ندارد استفاده کنید

من امتحان دستیاری دادم کمک کنید ، ارزش ارتو همدان ویزد بیشتر از پروتز تهران است یا نه ؟

همکار ارجمند درود بر شما

بهتر بود این سؤال را در تالار طرح مسائل حرفه ای دندان‏پزشکان مطرح می کردید. درعین حال پاسخ دقیق به پرسش شما به نظر ناممکن است. آیا می توانید بگویید انار ملایر بهتر است یا باقلوای یزد؟
خواهید گفت اولاً این یکی میوه است آن دیگری شیرینی و درثانی انار ملایر که معروف نیست!!
بله همکار خوب، پاسخ شما دقیقاً به شرایط خود شما بستگی دارد که آیا ناچار به انتخاب یکی هستید یا براساس علاقه، استعداد و امکانات خود تصمیم گیری می کنید.
شاید من اگر جای شما بودم پروتز تهران را ترجیح می دادم و علاقه به ارتو را در آنجا دنبال می کردم. "ارتو-پروتز" هم خود مقوله‏ی جالبی است که کمتر مورد توجه بوده است.
شاداب و پیروز باشید
صفحه: 1
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)