تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
انتقاد از ایردن, مشکل اغلب سایت ها و وبلاگ ها، به خصوص ایرانی

:!:
سلام
من هم میگم دست شما درد نکند . اما چرا یک فارغ التحصیل پروتز آن هم از نوع کنکوری با 20 سال سابقه برای عضویت در سایت باید از شهرستان برود دانشگاه مبدا و تائید مدرک بگیرد ولی یک تجربی کم اطلاع و بعضا" دوست فلان پزشک فقط یک مهر لازم دارد؟

واقعا سایت چرتی است .هیچ مایه علمی ندارد .

[COLOR=blue]باسلام
از این که با محبت احساس خود را منعکس کرده اید سپاسگزاریم. "ایردن" هنوز مدعی بارعلمی بالایی نیست، ما در آغاز راهیم و هر کودک نوپا به مراقبت و رسیدگی نیاز دارد. مهم این است که در تداوم این راه مصمم هستیم و امیدوار. امید به یاری خدا و همکاری و همراهی عزیزان کاربر سایت. بازهم با ما باشید.
:)

همکار عزیز، جناب آقای علی اکبری
برای ثبت نام "تکنیسین ارتدنسی" چه تجربی و چه دانشگاهی امکان ثبت نام صرفاً با تأیید یک دندان پزشک هست. لطفاً اگر روش بهتری را در نظر دارید پیشنهاد بفرمایید. این تالار برای همین منظور ایجاد شده که نظرات عزیزانی چون شما را در بهبود روشها به کار بریم.
ضمناً هیچ اطلاعاتی ازشما همکار گرامی در بخش "اعضای حرف وابسته" موجود نیست. منتظر فرم نظرات شما هستیم.
پیام برای مدیریت ایردن
ارسال مشخصات حرفه ای های دندان پزشکی
از توجه شما سپاسگزاریم

باعرض سلام خدمت دست اندرکاران کوشا وتلاشگر سایت

از زحمات فراوان شما خصوصا گسترش سایت در عرصه دندانپزشکی بسیار متشکرم.

با توجه باینکه این سایت یک فعالیت نوین در عرصه فرهنگی نیز هست و یکی از اهداف اصلی طراحی آن امر خطیر ارتقاء فرهنگ ذکر شده. تصور میکنم بعضی جملات و کلمات واظهارنظرهای ضد فرهنگ را نباید درسایت گنجاند.
بخاطر دارم که دراوایل فعالیت سایت یکی از موارد ذکر شده گزینش مطالب از نظر عدم مغایرت با اصول احترام و فرهنگ بود. اما از مشاهده چند جمله زشت ونابجا در تالار اظهارنظر خیلی متاسف شدم.
امیداست با دقت در گزینش و تمرکز بر اهداف والا و مترقی سایت. ناگاه شاهد به بیراهه رفتن اینهمه تلاش و هزینه نباشیم.
برایتان آرزوی موفقیت دارم
دکتر سپیده نیر

سلام برشما
همکار ارجمنددکتر سپیده نیر
از این که "ایردن" توانسته مورد توجه شما باشد بسیار خرسندیم. هرچند متوجه منظور شما از چند جمله زشت و ناپسند نشدیم، اما اشاره به دو موضوع حائز اهمیت است:
1. این پورتال ضمن توجه به اصول و قواعدی که بر آن اساس شکل گرفته، آینه ای است از شرایط "فرهنگ دندان پزشکی" جامعه. هر آنچه در آن ملاحظه می کنید نمای تعدیل شده ای از این وضعیت است.
2. وسعت کار و تنوع زمینه های فعالیت و در عین حال محدودیت توان مجریان مانع از پرداختن دقیق تر به موضوعات است. امیدواریم با کاهش مشغله طراحی و افزایش همراهی یاران عزیزی چون شما قادر به ایجاد کنترل بیشتر بر مباحث و همچنین ارتقاء کیفی "ایردن" باشیم. درعین حال مدعی هستیم که نه تنها از اصول خود عدول نکرده ایم که بر آن راسخ تر و مصمم تر شده ایم. منتظر نظرات بعدی شما هستیم.
باسپاس مجدد

سلام
خسته نباشید

این انجمن برای کار کاربران و همچنین متخصصین دندانپزشکی ضعیف هست
به نظر من حداقل حداقل شما یک انجمن PHPBB بایستی نصب کنید که در بخش ها و شاخه ها و زیر شاخه های مختلف بتونه کاربر جلب کنه و این جا خیلی مشکل هست یک سوال مطرح کردن نمونه ای از این انجمن رو من اینجا نصب کردم مشاهده کنید:
http://P30Central.com
شاد و پیروز باشید
Admin
http://ShirazIT.Net

با سلام
و خسته نباشید
آقا لطف کنید این وضعیت تأیید رو از انجمن بردارید که این خیلی دست و پا گیر هست
و این جا یک محیط علمی و تخصصی هست مطمئن باشید که کسی نمی یاد اینجا بخواد چیزی بزاره گیرم هم که بزار
اون موقع پست رو حذف و به اون کاربر اخطار داده می شه
به هر حال به نظر من این پرتال ار لحاظ انجمن بسیار ضعیف عمل کرده و این انجمن اصلا پاسخگویی به نیاز های دوستان نخواهد بود
پیشنهاد بنده خرید لایسنس یک انجمن VB یا وی بالتین به قیمت 200 هزار تومان است
و در صورتی که خودتون هم مایل باشید و نخواهید هزینه کنید خودم براتون یک نسخه انجمن PHPBB نصب می کنم که این مشکلات رو نداشته باشید
این هم نمونه انجمن PHPBB:
البته عرض کردم بهترین انجمن از لحاظ امنیت و کارایی همین VB یا وی بالتین هست در صورتی که شما مایل به هزینه کردن نیستید انجمن PHPBB هم می تونه کار رو خیلی راحت تر کنه
با تشکر و سپاس
Admin
P30Central.com
شاد باشید

کاربر ارجمند آقای پیمان کریمی
با سلام
از راهنمایی شما تشکر می کنم
مطالب شما را با مدیر فنی و مدیر علمی سایت، درمیان گذاشتم و قرار شد رسیدگی کنند که به دلیل مشغله زیاد مدتی طول خواهد کشید ولی پاسخ اجمالی ایشان این بود که ما از نرم افزار "CMS" حرفه ای که به زبان PHP و دارای لایسنس معتبر جهانی است استفاده می کنیم و تالارها بخشی از آن است. ممکن است در این زمینه موارد بهتری وجود داشته باشد اما انسجام بخش های متنوع "ایردن" و نوع نیازهای کاربران، همچنین محدودیت وقت و توان مدیران و اهمیت امنیت سیستم مانع پراکنده کاری بخصوص در زمینه نرم افزار است.
مدیر محترم علمی، دکترسینا هم اظهار کردند که قصد ثبت نام در سایت شما را داشته اند و با وجود آشنایی ایشان با کار، نرم افزار شما نتوانسته ایشان را درست پذیرش کند. بهرحال از این که با فرد فرهیخته ای چون شما سروکار داریم که با احساس مسؤولیت و دلسوزی نه تنها یک "انجمن تخصصی" (تالار گفتگو) راه اندازی کرده اید که با سرکشی به سایت هایی چون "ایردن" دیگر همکاران خود را نیز راهنمایی می کنید، بسیار خوشوقتیم و انتظار داریم مارا بیشتر از نظرات مفیدتان بهره مند کنید.
همواره شاد و با نشاط باشید
p30.JPG (45.79 کیلوبایت)

سلام
اگر ایردن تنها یک فروم بود آنگاه می شد به نرم افزارهای دقیقا مخصوص این کار فکر کرد. ولی ایردن یک پورتال است و یکپارچگی نرم افزاری در آن لازم است. اگر سایت را مجموعه ای از بهترین نرم افزارها کنیم آنگاه کاربر برای استفاده از هر بخش باید مجزا وارد سیستم شود در حالیکه اینجا همه مدیریتها را یکجا انجام می شود.

اعتقادی به این ندارم که فروم ایردن ضعیف است شاید با سلیقه برخی سازگار نباشد اما ضعیف نیست. چون این فروم جای دفاع از نرم افزار نیست پس نیازی به ارایه دلیل برای آن نیز دیده نمی شود.

جناب کریمی سلام
همان‌طور که در پاسخ به موضوع دیگر شما به عرض رساندم:
1. پیشنهاد شما را بررسی می کنیم
2. ورود به انجمن شما هم کار آسانی نیست و این تالار (http://p30central.com/) برای ثبت نام و استفاده مشکلاتی دارد. همچنین گرافیک آن نیز چندان مورد توجه نبوده است.
3. نرم افزار مورد استفاده ما دارای لایسنس معتبر بین المللی و "تالارگفتگو" هم بخشی از آن است.
4. از ادامه همکاری و مشارکت علمی باشما استقبال می کنیم و مطالب ارزشمندتان را برای همکاران محترم حرفه ای خود ذی قیمت می دانیم

19اسفند85

سلام

این پرتال واقعا ویژگی های برجسته ای داره که قابل تحسینه اما حالا که بعد از مدت ها بهش سرزدم، به نظر میاد گرفتار چالشی شده که اکثر سایت ها بعد از مدتی دچار اون میشن: عدم تحرک، لااقل نه در حد قبل! توقف یا کندی حرکت.‬

ظاهرا افرادی که شروع به کار فرهنگی می کنن، بعد از مدتی، انگیزه و علاقه خودشون رو از دست میدن چرا؟

علت از کجاست؟
آیا کاربرانی که باید حامی اصلی این گونه سایت ها باشن، سطح توقع کمی دارن؟
یا کاربران به اندازه کافی از این سایت ها حمایت نمی کنن؟
آیا مدیران این گونه سایت ها به خاطر برآورده نشدن هدف های معنوی و یا مادی، انگیزه خودشون رو از دست می دن؟
آیاحمایت لازم از طرف دولت برای اینگونه پرتال های علمی_ فرهنگی صورت نمی پذیره؟
آیا....
بهرحال کاش بازهم در بر پاشنه قبل بچرخد که جامعه ما سخت نیازمند این خدمات ارزشمند است.

شادباشید
تیرماه 1387

درود بر شما عزیز فرهیخته
سپاس از پیام صمیمانه شما که خود از ابتدای کار این وب سایت در کنار موسسین حضور گرمی داشته اید و عمیقاً در جریان پاگرفتن و رشد آن هستید.

نگار عزیز!
در کلامی موجز پاسخ شما را عرض می کنم. به عقیده من اساس پیشبرد هر حرکت اجتماعی در درجه اول به مدیریت جامعه بر می گردد که چقدر با تدوین قوانین و تعهد به اجرای آن در پی تقویت بنیان ها و بنیاد های اصلی باشند و دوم به میزان مسوولیت پذیری و دلسوزی اعضای آن حرفه.

در مسیر کار "ایردن" با کمال تاسف نه تنها هیچ حمایتی از سوی مدیران مسوول انجام نشد که بعضاً با عدم همکاری ویا مقابله، مانع رشد کافی این حرکت شدند، بلکه از سوی همکاران حرفه ای نیز بی توجهی به اهمیت کار مانع بزرگی برای تجمیع اطلاعات ایجاد کرد. البته هر دو این موانع قبل از شروع کار روشن بود و لذا ملاحظه می کنید که ایردن همچنان استوار و پیشرو در صحنه دندان پزشکی آنلاین کشور حرف اول را می زند اما انتظار ما نیز بیش از این بود. این امیدواری را به شما می دهم که مدیریت پایگاه مصمم و امیدوار این کار را پیش خواهد برد و با تمام توان در جهت رشد حرفه دندان پزشکی ایران تلاش خود را مبذول خواهد نمود. عاقبت با زمانی بیشتر و هزینه های گزاف تر اهداف عالیه محقق خواهد شد.

از همراهی گرم شما سپاسگزارم و همچنان به یاریتان امیدوار
Butterfly-.jpg (10.32 کیلوبایت)

سلام .
رهگذر از سایت شما : خیلی جذاب نیست در حالی که زیاد زحمت کشیدین. مطالب بعضآ خسته کننده و طولانیه.آمارها ی نظر سنجی خیلی زیاده و بیش از حد خورد شده. همه اینا که عرض کردم فقط نظر شخصی بنده هست.
موفق باشید. . .
:)

سلام
خسته نباشین می خواسم بگم شما باید اطلاعات و بیوگرافی کاملی از این دندونپزشک های عزیز بدین مثلا ورودی چند،ایمیل، فارغ التحصیلی، وضعیت تاهل و اینا مثلا من در مورد دکتر حسن نوروزی این اطلاعات رو میخوام ولی حتی ایمیل هم ندادن؟ شما در ثبت نامشان سختگیر تر باشین پلیز

کاربر خوب آقا یا خانم سلویا

درود بر شما

خود شما چرا حداقل نامتان را زیر پیام خود ننوشته اید؟ آیا سازمان نظام پزشکی با هزاران کارمند و مدیر و تشکیلات، و وزارت بهداشت با میلیاردها تومان بودجه و امکانات گسترده، حتی درصدی از کارهایی که ایردن با بودجه شخصی و چند کارمند انجام داده ارائه کرده اند؟ انتظار سپاسگزاری نداریم اما کم لطفی نکنید. خود شما چند دکتر دندان پزشک یا دندانساز را می شناسید؟ تا به حال چند دکتر یا یادمان دندان پزشکی را به ایردن معرفی کرده اید؟ تاکنون چند عکس مرتبط با دندان پزشکی برای ایردن فرستاده اید؟ فکر می کنید تا کنون چند تا از صدها هزار المان اطلاعات موجود در ایردن را افراد داوطلبانه برای ما فرستاده اند؟

برایتان شادابی و موفقیت آرزو داریم

با سلام وعرض ادب خدمت شما عزیزان پر تلاش وزحمتکش،قبل از هر چیز جا داره از داشتن وراه اندازی چنین سایتی از شما کمال تشکر را داشته باشم .می خواستم یه انتقاد کنم .سایتون از هر لحاظ خیلی خوب وجامع است ولی من احساس می کنم یه مشکل کوچکی داره،البته عقیده من این است سایت طوری طراحی نشده است است که کاربران بتونند به راحتی به هر مطلبی که می خواهند دسترسی داشته باشند مثلا خود من الان حدود یک ساعته که نشستم پشت سیستم و تو سایت شما هستم ولی موفق نشدم به قسمت مشاوره با دندان پزشکان سایت دسترسی پیدا کنم وسوالم را از دندون پزشکان شما بپرسم به تمام قسمت های سایت رفتم وروی قسمت های مورد نظر خود کلیک کردم ولی صفحه ای باز نشده که من سوالم را تایپ کنم. از شما خواهش می کنیم اینجانب را راهنمایی کنید که مشکل از کجا منشا می گیره قبلا از همکاری شما ممنونم.

به نظر من این کار شما یعنی اهدای جوایز به صورت قرعه کشی درست نیست و با این کار عکاسان و گرافیستان حرفه ای تمایل به شرکت خود در این مسابقه را ازدست می دهند. ببخشید شما باید چند متخصص این رشته و همراه با متخص رشته دندانپزشکی انتخاب کنید تا بین عکس ها داوری کنند و هر عکسی که لایق بود انتخاب شود.
سپاس
فرداد

صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel