تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
طراوت و پویایی ایردن, تقدیر از طراحى جدید صفحات ایردن

به نام خدا

با تبریک حلول سال نو خدمت مدیران ایردن و آرزوى موفقیتهاى بیشتر براى این تیم فعال و تحصیلکرده و پرشور ،مى خواستم به عنوان یکى از طرفداران و دوستداران و حمایت کنندگان این وبسایت ارزشمند با قرار دادن اشعارى بهارى هم به ایردن حال و هوایى بهارى را در این سال نو تقدیم کنم و هم در این پست از زحمات شما مدیران ایردن براى زیبا و منظم تر کردن ایردن تشکر کنم.

بوی گل نرگس؟نه، که بوی خوش عید است!شو پنجره بگشا،
که نسیم است و نوید است.رو خار غم از دل بکن، ای دوست، که نوروز،هنگام درخشیدن گلهای امید است.

شعر ازفریدون مشیری

ایردن با داشتن هزاران عضو تحصیلکرده و فرهیخته و اطلاع رسانى در حد وسیع و بسیار بالا هم در مورد مسائل دندانپزشکى (به طور تخصصى) و هم غیر دندانپزشکى و مطالب و مقالات جالب و اطلاعات علمى و تالارهاى گفتگو و مشاوره در همه زمینه ها (نه فقط دندانپزشکى)در بین کلیه ى وبسایتهاى داخل کشور از درجه محبوبیت بالایى برخوردار است.
معروفیت و فراگیرى ایردن از مرزهاى کشور هم گذشته و دندانپزشکان محترم در تمام دنیا با مراجعه به این وبسایت ارزشمند از اخبار و اطلاعات مربوط به حرفه خود و سمینارها و سمپوزیومها آگاهى پیدا کرده و میتوانند نظرات خود را آزادانه در تالارها و وبلاگها و سایر قسمتهاى ایردن به اطلاع دیگران برسانند.
این مجموعه عظیم فرهنگى به این موفقیت و وسعت اطلاع رسانى دست پیدا نمى کرد مگر با تلاش شبانه روزى و بالاى بانیان و مدیرانش.
که من به عنوان یک دندانپزشک عضو ایردن و کسى که از ابتداى فعالیت ایردن با نام ایران ارتو و سپس ایردن ،نظاره گر فعالیت این تیم پرشور بوده ام که بى هیچ چشمداشت مالى و صرفا به نیت اعتلاى فرهنگ دندانپزشکى کشوراز طریق شبکه جهانى اینترنت تلاش مى کند، میدانم که رسیدن به این جایگاه بالا دست تنها و بدون حمایت و ساپورت هیچ گروهى و با دست اندازها و مشکلات مختلفى که این گروه با آن دست و پنجه نرم مى کنند( از قبیل هک شدن چند وقت پیش ایردن که مطمئنا هزینه زیادى روى دست این عزیزان گذاشته و اعمال ناجوانمردانه گروههاى دیگر که موفقیتها و محبوبیت ایردن همچون خارى در پاى ایشان است و رعایت نکردن حق تکثیر مطالب که اتفاق دیگرى بود که در سال هشتاد و هفت براى ایردن اتفاق افتاد و شرکت معراج آسیا مسبب آن بود)کارى بس مشکل است و صبرو خویشتن دارى و ثبات قدم بسیار مى طلبد که همگى دیگر میدانیم که تیم ایردن واجد همه ى این صفات شایسته است و از پس مشکلات خودش با چه سر بلندى و افتخارى بر آمده و هنوز هم با غرور و ابهت تمام بین همه وبسایتهاى دندانپزشکى کشور مى درخشد.

در ماه زیباى اسفند که همیشه براى من مژده بخش رسیدن نوروز و بهار است و خیلى به این ماه آخر سال علاقمندم ،و همیشه در این ماه همگى ما در هر کوچه و خیابان شاهد خانه تکانى و منظم کردن منازل خود هستیم و از در و دیوار شهر بوى تمیزى و پاکیزگى و بهار به مشام میرسد،امسال من شاهد تمیزى منزلى دیگر نیز بودم و این منزل جایى نیست مگر همین ایردن زیبا!
از اواخر بهمن ماه هر روز شاهد تغییراتى در سایت محبوبم ایردن بودم و روز بروز بر نظم و ترتیب و زیبایى ایردن افزوده مى شد.انگار دستى جادویى با دستمالى سپید همچون برف تازه، تمیز و پاک ، گرد و غبار از چهره ایردن بر مى گرفت و نورى ماورایى با ذرات درخشان نقره اى و طلائى ، پاکیزگى و نشاط را بر آسمان همچون شب کویر درخشان و پر ستاره ایردن مى پاشید.

تالارهای گفتگو در تقسیم بندى اى بى نظیر با رنگهاى دل انگیز و با نشاط همچون رنگین کمانى هفت رنگ پس از بارش بارانى بهارى و روح انگیز با نظم و ترتیبى بى نظیر و اطلاعات علمى و غیر علمى خودشان تا انتهاى آسمان آبى ایردن را در آغوش گرفتند.

قرار دادن ماهرانه تمامی اطلاعات و صفحات موجود در ایردن بر پهنه ى دریاى وسیع و زلال و مرجانى صفحه ى اصلى ایردن و وسعت و عظمت واطلاعات موجود در ایردن که از صفحه ى اصلى به روشنى قابل مشاهده است ، مرا به یاد ساحل زیبا و مرجانى جزیره کیش مى اندازد که وقتى از بالاى اسکله ى ساحل رستوران هزار و یکشب و بازار مرجان، به عمق آبهاى خلیج فارس نگاه مى کنى انقدر شفاف و روشن و زلال و زیباست که مى توانى کف مرجانى دریا و ماهى هاى خوشرنگ و شناور و جلبکها ودیگر موجودات دریایى را به وضوح ببینى و من هربار با باز کردن صفحه اصلى ایردن و دیدن آنهمه نظم و طبقه بندى حس مى کنم که در کنار دریاى کیش ایستاده ام و میتوانم عمق دریاى آبى و آرامش بخش ایردن را به شفافى از همان صفحه اصلى نظاره گر باشم.

دسته بندى منظم آلبومهاى عکس، آوا نماها، قوانین و مقررات دندان پزشکی، بازار دندان پزشکی، مطالب تفننی دندان پزشکی، یادمان های دندان پزشکی ایران، پایان نامه ها و مقالات، آگهی و تبلیغ، بایگانی حرفه ای های دندان پزشکی و فرم ها درقسمت نمونه ای از بخش های مختلف ایردن ،معرفى تشکلها و دانشکده هاى دندانپزشکى ،معرفى آثار و موزه استاد هنرمند دکتر سندوزى و همچنین استاد دکتر یزدان پناه،به روز رسانى خبرهاى علمى و صنفى و ترجمه و قرار دادن داستانهاى دندانپزشکان سراسر دنیا و تقویم روزانه ایردن ومشاوره هاى دندانپزشکى و اعلام و ثبت نام کنگره هاى دندانپزشکى از دیگر تشکیلات صفحه اصلى است.

و حالا به بهترین تغییر ایردن اشاره مى کنم که لوگوى زیبا و جدید ایردن است که به یونیورسال و جهانى بودن ایردن اشاره دارد و در عین سادگی گویای اهداف این بنیاد فرهنگی است.

در پایان با اشاره به دو جمله ازجملات گرانبهاى مدیریت ایردن در بخش شما و ایردن و با تبریک مجدد سال نو به همه ى شما عزیزان دندانپزشک و تیم موفق ایردن و تقدیم شعرى زیبا به ایردن ،این پست طولانى را به انتها مى رسانم و از پروردگار بزرگ آرزوى سالى پر از موفقیت و شادابى و تندرستى برایتان دارم.

" پایگاه ایردن با هدف تجمیع، تمرکز ومدیریت اطلاعات دندان‏پزشکی ایرانیان، باوجود موانع مختلف اجرایی تلاش می کند در حد ممکن آیندگان را از ثروت "دندان‏پزشکی جوان امروز" که "پدردندان‏پزشکی فردا" است بهره مند نماید."

"در دیدگاه ایردن اعتقاد محکمی وجود دارد که چنین پایگاه هایی، با شفاف کردن موضوعات و تاباندن نور بر تاریکی های حرفه، مانع گسترش خطاها و عامل رشد تفکرات مثبت و مفید خواهد شد."

منبع

عید گلت خجسته، گل بی خزان من!‏
یاس سپید واشده دربازوان من!

بادبهاری کزسرزلف تو می وزد ‏
باگل نوشته نام تورا، برخزان من

ناشکرى است جزتو و مهرتوازخدا
چیزدگربخواهم اگر، مهربان من

باشادى تو شادم وباغصه ات غمین
آرى همه به جان تو بسته است جان من

هنگامه می کند سخنم درحدیث عشق
واکرده تاکلید تو، قفل زبان من

بگشاى سینه تاکه درآئینه گل کنند
باهم امید تازه وبخت جوان من

دستى که مى نوشت براوراق سرنوشت
پیوست داستان تو با داستان من

گل مى کند به شوق تو, شعرم دراین بهار
اى مایه شگفتى واژگان من

اما، مرانمى رسد ازراه عید گل
تابوسه ى تو گل نکند بردهان من

حسین منزوى

با طراوت و پر از عطر خوش زندگى باشید!

همکار ارزنده، فرهود عزیز،

درود برشما

ضمن عرض سپاس از حسن نیت و محبت سرشار شما، برایتان ایامی مملو از آرامش و نشاط آرزو داریم. امید آن که درکنار تعاریف و اظهارلطف ها، شایسته‏ی بهره وری از نظرات انتقادی و همچنین حضورفعال شما بزرگوار در ایردن نیز باشیم.
Thank_you.JPG (14.3 کیلوبایت)
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel