تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
همکاری در زمینه طراحی سایت دندان پزشکی

با عرضه سلام
منهم می‌خواهم به عنوان یک هموطن اگر از لحاظه علمی‌ یا کاری که با سیستم اروپا مرتبط باشد همکاری کنم متشکرم و آرزوی موفقیت برای تک تک شمارا دارم و به امید روزی که سیستم علمی‌ مخصوصا پزشگی هیچ دخالتی در سیاست نداشته باشد و پزشگان ما اون وظیفهٔ ایرانی خود و انسانی خودشون که سر چشمه ازفرهنگ انسانی ایرانیست برخوردار شوند به امید روزی که سیستم پزشگی برای همه تقریباً یکسان باشد.

سلام.
دانشجوی رشته فناوری اطلاعات هستم و پروژه ای در زمینه طراحی سایت دارم.می خوام برای دندان پزشکی سایت طراحی کنم و یک سایت کاربردی بشه.هم برای منی که مراجعه کننده هستم کارها سریعتر انجام بشه و هم برای منشی دندان پزشک.به نظر شما دندان پزشکان اگه بعضی قرار باشه بعضی از کارها به صورت مجازی انجام بگیره چه کارهایی رو از این سیستم انجام بدیم؟فرم ثبت نام و گزارشی از تاریخ مراجعه شونده و لیست تعرفه ها و ....؟ به نظرتون همچین نظری که برای این سایت دارم درسته یا لازم نیست برای دندان پزشکی سایت طراحی کنم؟
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

کاربر خوب، ستاره خانم

باسلام

برنامه‏ای که درنظر دارید ارزشمند است اما چون تاکنون برنامه های مختلفی در این زمینه طراحی شده به نظر می رسد ورود به این حوزه باید خیلی دقیق و سنجیده باشد تا موفقیتی در پی داشته باشد. طبعاً موفقیت کار شما همانطور که اشاره کرده اید "کاربردی" بودن محصول خواهد بود. پیشنهاد ایردن این است که درصورت تمایل، با ایجاد یک وبلاگ در ایردن، موضوع طراحی و خصوصاً "تجزیه و تحلیل" نرم افزار را به اطلاع و بحث عمومی بگذارید تا نه تنها از نظرات کاربران استفاده کنید بلکه ضمن تدوین داکیومنت آن، مطالب شما خود موجب تبلیغ نرم افزار آینده تان گردد.

برایتان آرزوی موفقیت و آرامش دارم

صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel