تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
تصاویر میز پذیرش, شما هم مشارکت کنید

سلام
طراحی داخلی یا Interior Design بخصوص در محیط های عمومی اهمیت زیادی دارد. این امر نه تنها بر مراجعین تأثیر مطلوبی می گذارد، که در بهبود کارآیی و کمک به کارکنان و مدیران برای نیل به اهداف خود نیز بسیار مؤثر است. کلینیک های دندان پزشکی که در حقیقت محلی برای عرضه خدمات هنری-درمانی است، طبعاً شایستگی زیادی برای توجه به جنبه های زیبایی شناسی و معماری دارد.
از آنجا که رسالت اصلی پورتال "ایردن" راارتقاء فرهنگ دندان پزشکی و دندان پزشکان قرار داده ایم، بر آن شدیم که در جهت بهبود شرایط معماری محیط کار دندان پزشکی نیز اثرگذار باشیم.
برای مقدمه کار اولین عنصر معماری که در بدو ورود به هر کلینیک جلب توجه می کند (میز پذیرش) را به عنوان مسابقه پیشنهاد می کنیم که ضمن تبلیغ برای همکارانی که نمونه کارهای خود را می فرستند، الگوهای مطلوبی را برای سایر عزیزان علاقمند عرضه نماییم.
منتظر ارسال تصاویر و توضیحات دندان پزشکان، مدیران کلینیک، پرستاران و بیماران و مراجعه کنندگان کلینیک ها از "میز پذیرش" کلینیک های دندان پزشکی هستیم.
cap_0605dem_office04.jpg (8.03 کیلوبایت)

مسابقاتتون عالیه!
امیدوارم در رسیدن به اهداف خوبی که دارید موفق باشید.
تصویر زیبایی از یک میز پذیرش استاندارد دندان پزشکی دارم که ضمیمه می کنم.
موفقیت شما را آرزومندم
مهندس ولیان - آرشیتکت
ReceptionDesk.jpg (2.59 کیلوبایت)

ممنون از کار جذابی که در حال انجام آن هستید.ما در حال احداث یک کلینیک هستیم خواهشمندم عکس هایی که از مکان های گوناگون یک کلینیک دارید برای من میل کنید . باتشکر
کلینیک دندانبزشکی امام حسین

دوستان عزیز در کلینیک دندانپزشکی امام حسین
امیدوارم در طراحی کلینیک جدید موفق باشد و فضایی مناسب برای بیماران و دندانپزشکان عزیز فراهم آورید. همان طوری که می داند در یک کلینیک فضاهای متعددی وجود دارد به همین دلیل تصاویر بسیار فراوانی وجود دارد شما به راحتی با مراجعه به اینترنت وتایپ کلمات کلیدی یا نام فضاهای متعدد در کلینیک می توانید تصاویر بسیار متعددی را بدست آورید .
تصاویر فضاهای متعدد کلینیک.
لطفا به عنوان موضوع تالار توجه کنید.و در صورتی که موضوع شما ارتباطی با آن ندارد موضوع جدیدی را شروع کنید.
شاد و تندرست باشید.
لادن وجدان زاده

ba salam va khaste nabashid,
In tasvir namayangare gooshei az clinici ast ke man arezooye tasise aan ra daram ba komake hamkaranam dar Irane aziz.
untitled.JPG (35.72 کیلوبایت)

دوست عزیز

یافتن تصاویر متعدد از فضاهای مختلف کلینیک در جهت رسیدن به ایده ای جدید در طراحی ،کمک شایانی می کند ،اما باید دانست طراحی داخلی فضا تخصصی است و باید فردی آشنا به جنبه های مختلف آن ، این امر را به عهده گیرد.
مونتاژ این تصاویر در کنار یکدیگر ،در نهایت فضای جذابی را ایجاد نمی کند چرا که هر مکانی شرایط خاص خود را داراست و هر فضا نوعی خاص از طراحی داخلی، به گونه ای هماهنگ با نور محیط و سایر مسائل مختص خود را می طلبد که هنر معمار و طراح داخلی آن است که قابلیت ها ی یک فضا را شناخته و از آن در جهت طراحی استفاده نماید.

پیروز باشید

راحله اخوت

باسلام و تشکر از تالار مفیدی که دارید
به نظر من هم هارمونی در هرکاری حرف اول یا حداکثر دوم را می زند. ایجاد هر عنصر معماری مستلزم درنظر گرفتن شرایط محیطی از نظر حجم، رنگ، نور، ترافیک و بسیاری عوامل مرتبط است که اگر بدون هماهنگی بین همه شرایط و صرفاً با درنظر گرفتن یک عنصر خاص مورد علاقه اقدام شود، مطمئناً نتیجه مطلوب نخواهد بود. البته اینگونه نابسامانی ها و تکثرهای بدون هارمونی در مملکت ما خیلی عادی و پذیرفته شده یا به عبارت دیگر "نادیده گرفته شده" هست اما چه خوب است هنرمندانی چون دندان پزشکان و معماران (آرشیتکت ها) نسبت به این امر بی تفاوت نباشند. بیشترین گله در هر امری به متخصصان همان فن بر می گردد که به جای پافشاری بر موضع تخصصی خود، مقهور نظر کارفرما شده و از اصولی که در دوره تحصیل به آن ملزم شده اند به راحتی تخطی می کنند.
از غفلت بسیاری از دندان پزشکان هم نمی توان آسان گذشت که تنها رشته خود را "تخصصی" می دانند اما به رشته هایی چون معماری، مدیریت، اقتصاد و... که می رسند کارشناسانه اظهار فضل می کنند! غافل از این که امروزه برای هرکار تخصص و متخصصی هست که باید برایش حرمت و احترام قائل بود و برای ورود به مقوله های تخصصی اگر بخواهیم به نتیجه مطلوب برسیم باید به متخصص فن مراجعه کنیم و طبعاً خرج هم بکنیم!!
ببخشید وارد بحث تخصصی شما شدم
یک دلسوز ارادتمند

دوست عزیز
از شما به خاطر بیان مطالب ارزنده بسیار سپاسگزارم.
تمامی افراد جامعه ی معماری در سراسر کره ی خاکی بر این باورند که زیبایی و حسن سلیقه در فطرت تمامی افراد هر جامعه ای وجود دارد . اما باید همیشه کار را به کاردان سپرد تا به یک نتیجه ی مطلوب رسید. این مطلب را هم نباید فراموش کرد که تمامی طراحان و معماران به نظریات و خواسته های کارفرمایان خود احترام میگذارند و سعی آنان بر این است که با توجه به خواسته های کاربران فضاها و اصول و قوانینی که در دوران تحصیل و یا فعالیت حرفه ای خود آموخته اند به طراحی و خلق فضایی ایده آل بپردازند .
شاد و تندرست باشید.
لادن وجدان زاده

دوست عزیز
از پیغام ارسالی شما سپاسگزارم.
امیدوارم این تالار جوابگوی سوالات دندانپزشکان و دانشجویان معماری در زمینه ی طراحی داخلی کلینیک باشد.
شاد و تندرست باشید.
لادن وجدان زاده

AVALIN BARAM E SAR MIZANAM LEZAT BORDAM

سلام
من فکر می کنم در بارگزاری عکسها به مشکل برخوردم
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel