تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
ایردن پایگاه مفید و کاملی است

salam
man emshab bad az modatha dobare maile shoma ro khoondam,
vali ye soali ke baram pish oomad in bood ke shoma maile mano az koja peyda kardid?albate ino dalil bar manzoore badi nazarid ,,,ma khodemoon donbale ye seri az daneshjooyan dandanpezeshki irani hastim (che dakhel che kharej) ba didan dobareye in mail goftam shayad shoma betoonid komakemoon konid............
ba tashakor
Marjan Aslani
:?: :!:

سرکارخانم مرجان اصلانی
کاربر محترم
حضور تکنولوژی عظیم اینترنت دردنیای امروز، شفافیت زیادی به وجود آورده که پنهان کردن اطلاعات کار بسیار دشوار و گاه ناممکن شده است. آدرس اینترنتی اشخاص از ساده ترین اطلاعات شخصی هرکسی است که می تواند به راحتی در اختیار همگان قرارگیرد. درواقع این موضوع شرافت و ارزش های انسانی را بیشتر ارج می نهد و برای همه این امکان را فراهم می کند که بتوانند تابلوی اختصاصی برای خود داشته باشند و داشتن تابلو از انحصار جمع محدودی افرادِ به اصطلاح بزرگ خارج می شود و همه مهم و بزرگ تلقی می شوند. درمقابل برای هرکس نیز این امکان فراهم است که با بستن کامل یا محدود مسیرهای ورودی، اشخاص خاصی را اجازه تماس یا ورود به عرصه یا عرصه هایی از زندگی خود ندهند.
باتوجه به گستردگی کار "ایردن" و تعدد مسیرهای ورود اطلاعات پاسخ به پرسش شما ممکن نیست ولی اگر تمایلی به دریافت پیام های "ایردن" نداشتید موضوع را اطلاع دهید تا ایمیل شخصی شما از لیست مربوطه حذف گردد.
ضمناً باتوجه به مشغله بسیار زیاد دست اندرکاران پورتال، از اجابت خواسته شما معذوریم اما می توانید با بررسی بخش دانشجویان دندان پزشکی در ایردن، به اطلاعات زیادی دسترسی پیدا کنید. همچنین باعضویت در "ایردن" نیز می توانید دسترسی بیشتری به اطلاعات این پورتال داشته باشید.
برای شما و همکاران عزیزتان آرزوی سلامت و موفقیت دارم.
امیدواریم با حضور صمیمی خود در جمع یاران "ایردن"، ضمن استفاده از امکانات این پورتال، از نظرات ارزشمند خود ما را بهره مند نمایید.

با سلام
قبل از هر چیز باید از شما عذر خواهی کنم.
من فقط می خواستم ببینم راهی برای پیدا کردن ایمیل دندانپزشکان هست یا نه؟ که شما هم مرا راهنمایی کردید.خیلی متشکرم و از اشنایی با سایت ایردن خوشحالم.
همواره موفق و سر بلند باشید
:)

با سلام و خسته نباشید

بد نیست سرکار خانم دکتر اصلانی بفرمایید که هدف شما از جمع کردن تیم دانشجویان چیست؟

و چرا در یک جایی که بستری برای همکاری دانشجویان و اساتید محترم است جمع نمی شوید؟

aval az hame bayad ye khaste nabashid begam
vaghean mamnon az in ke in hame be fekr hastid
site shoma vase shoro khob raveshi ro dar nazar gerefte,yani nazar khahi az karbaran,omidvaram movafagh bashid,
?che tori mitonam ba site shoma hamkari konam

دوست گرامی سلام
از اظهار محبت شما سپاسگزارم
اسم و مشخصاتی از خود نگذاشته اید که بتوان بیشتر با شما آشنا شد ولی برای همکاری با "ایردن" روشهای بسیار متنوع و متعددی وجود دارد. از همین دلگرمی دادن تا ارسال مطلب برای بخش های مختلف و نهایتاً قبول مدیریت یک بخش مستقل می تواند همکاری شما را تشکیل دهد. بازهم با ما باشید

همکار بزرگوار خانم یا آقای س.
درود بر شما
این پورتال تخصصی را با کمک جمعی از عزیزان علاقمند، صرفاً برای ارائه یک خدمت علمی-فرهنگی و بالابردن سطح فرهنگ دندان پزشکی ایرانیان -بخصوص در قشر همکار- ایجاد نموده ایم و به مدد لطف خدا و شرایط مالی مطلوب، نیازی به کسب درآمد از آن نبوده است. هر کس به طریقی در این عالم نقش خود را ایفا می کند و به دیگران خیر می رساند. ما لیاقت ایجاد خیریه و دارالایتام و اطعام را نداشتیم، به یک حرکت فرهنگی نو دست زدیم. هزینه های "ایردن" کلاً از طریق بنده و برخی عزیزان نزدیک پرداخت می شود. هرچند ما مثل وب سایت های علمی-صنفی موجود (بخصوص انواع دولتی با بودجه های رسمی) خود را به زیور تبلیغات درآمدزا نیاراسته ایم، اما این را هنوز افتخار خود می دانیم!!
دست نیاز معنوی و علمی ما همواره دراز و کف نیاز مادی مان کوتاه است!
دستمان را بگیرید
ارادتمند- پویا(دکتر)
مدیر مسؤول

از دیدن سایت شما خیلی خوشحال شدم، خصوصاً که در زمینه های متنوع برای مخاطبین حرفه ای مطلب و جایگاه دارید. مشخص است که زحمت زیادی کشیده شده و زحمات زیادی هم دارد کشیده می شود چون هربار که من سر می زنم بخش ها یا مطالب بکر و جدیدی می بینم. موفقیت شما را آرزو دارم.
موضوعی که برایم عجیب است این که چرا نباید چنین کار بزرگ و قابل استفاده ای در همه دانشکده ها و مراکز دندان پزشکی کشور و حتی صدا و سیما معرفی شود؟! تقاضا دارم جواب این ابهام مرا بدهید. البته حدس می زنم که تنگ نظری ها و مقاومت در مقابل کارهای نو و شایسته عامل اصلی است
ممنون از همه دست اندرکاران ایردن

سرکار خانم احمدی سلام بر شما
از اظهار لطف شما سپاسگزارم
در این مورد قبلاً هم پاسخ مشروحی داده شده اما تکرار می کنم که ما صرفاً در ابتدای کار با چاپ و توزیع اوراق و ارسال به تمام مراکز دندان پزشکی کشور، اعم از دولتی و غیر دولتی، ورود خود را اعلام و تقاضای کمک کردیم. مدیران محترم صرفاً در سطح محدودی امکان همراهی داشتند و عملاً هزینه سنگین این کار پاسخ محدودی در برداشت. اما پس از آغاز به کار و عرضه صداقت و پشتکار دست اندرکاران، به قدری پیام و درخواست ارسال می شود و آنقدر محبت از سوی کاربران ابراز می گردد که امکان پاسخگویی بیش از این وجود ندارد. ما ترجیح می دهیم که آرام و بی صدا به رشد و گسترش "ایردن" همت گماریم و آنرا به عنوان یک "دایره المعارف جامع دندان پزشکی ایرانیان" در آوریم که در میان مدت عرصه ارزشمندی برای جامعه، بخصوص جامعه حرفه ای جهت استفاده های مختلف تخصصی در زمینه دندان پزشکی فراهم شود.
با ما باشید و از کمک های علمی و حمایت معنوی خود ما را بهره مند فرمایید.
design.jpg (3.75 کیلوبایت)

باسلام
خوشحال هستم که این اولین جایی است که برای دندان پزشکی ایرانیها درست شده
سؤالی هم دارم: آیا کسی از این ژل جدیدی که اومده و مثل MTA اسئوژنز انجام میده اطلاعات خاصی داره؟
موفقیت شما را آرزو دارم
محسن صفارهرندی

با سلام
خیلی خوشحال شدیم
دیدیم بالاخره یک سایت خوب و جامع در مورد دندانپزشکی راه اندازی شد .
ان شالله در امر اطللاع رسانی موفق و موید باشید

www.IranHealers.com
www.IranHealers.ir
www.MihanCME.com
www.MedISNA.com
www.Parastari.com
www.ParsCME.com
www.Hejamat.com
www.eCME.ir
www.ems.ir
www.hic.ir
www.ihp.ir

با سلام
از اظهار لطف شما سپاسگزارم
ساختار سایت درحال تغییرات اساسی است و به امیدخدا، یاری دوستان و دعای خیر و انرژی مثبت شما در سال آتی شاهد تحولات مهمی در این عرصه خواهیم بود. ضمناً دفترتهران "ایردن" نیز درماه آینده با حضور جمعی از اساتید افتتاح خواهد شد.
باسپاس فراوان

با سلام و احترام
خدمت دست اندرکان سایت مفید ایردن
آرزوی موفقیت و شادکامی شما را داریم.

انجمن درمانگران ایران

با سلام و خسته نباشید. ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت روزافزون.
می خواستم بپرسم آیا سایت شما تا حالا در ثبت نام کردن مشکلی داشته؟
من دانشجوی دندان پزشکی ترم 11 هستم و علیرغم چندین بار ثبت نام هنوز نتوانستم با شما ارتباط برقرار کنم.
سؤال دیگرم این که آیا سایت شما خبرهای جدید را به کاربران میل میزند یا مقالات و نشریات ارتو را؟
برای استفاده از آن چه کار باید بکنم؟
ضمناً راجع به جایگاه نانو تکنولوژی در دندان پزشکی می توانید چند تا سایت معرفی کنید؟
ممنون می شوم اگه به سؤالاتم پاسخ بدهید.

من حدودا از افتتاح این سایت با آن آشنا هستم و شاهد بودهام که سایت روز به روز بهتر میشودواطلاعات آن آپ دیت و مفید هستند .خصوصا برای من که از بیماران همیشگی دندان پزشکی بوده ام .واقعا بخش مشاوره عالیست......البته من به عنوان یک ارتودنسی شکست خورده!!!خواهشمندم که به بیمارانی که مشاوره خواسته اند کمتر بگویید که :به یک ارتودنتتیست مراجعه کنید
چون من شخصا دیده ام که افرادی که برای مشاوره نزد ارتودنتیست می آمدند وچندان مشکل حادی از نظر ارتودنسی ندشتند ولی دکتر به آنها میگفت که شما باید !!!ارتودنسی شویدحالا بگذریم از اینکه دکتر با انصاف که فقط به فکر پول خودش نباشد خیلی کم پیدا میشود

با سلام . روز پیش در جلسه ای که با رئیس انجمن دندانپزشکان اصفهان داشتم ، ایشان به ارتباط سایت انجمن دندانپزشکان اصفهان با دیگر سایتهای دندانپزشکی تاکید کردند . لذا اینجانب به عنوان مدیر سایت انجمن دندانپزشکی اصفهان آمادگی خود را جهت همکاری اعلام میدارم .
مسیح شفائی - مدیر سایت انجمن دندانپزشکان اصفهان مدیر سایت پزشک آنلاین ( نسخه جدید سایت اصفهان دکتر ) مدیر سایت و بخش آی تی بیمارستان سعدی اصفهان مدیر شرکت پارس دیزاین

جناب آقای مسیح شفائی

مدیر محترم وب سایت انجمن دندانپزشکان اصفهان

باسلام و احترام

پیام محبت آمیز شما رسید و در جمع تیم اجرایی سایت مطرح گردید. همه ما از این که همکاران ارزشمندی چون اعضای محترم انجمن دندان پزشکان اصفهان، "ایردن" را از خود بدانند و در جمع صمیمی ما حضور پیدا کنند بسیار خرسند خواهیم شد. درمورد نحوه و میزان همکاریِ شما جسارت نمی کنم اما از آنجا که ایردن متعلق به همه حرفه ای های دندان پزشکی و تمام تشکل های مرتبط است، در مورد اجابت انتظارات آن انجمن و وب سایت، این پایگاه آمادگی همه گونه همکاری را دارد. لطفاً توقع و نظرات خود را اعلام بفرمایید.

موفقیت، نشاط وسربلندی شمارا در راه اعتلای فرهنگ دندان پزشکی ایران خواستاریم

ستایش هستم این چندمین باره که وارد سایت می شم، تغییرات و پیشرفت این وب سایت کاملاً محسوس و فوق العاده است.
امیدوارم در راه رسیدن به اهداف خود موفق و پیروز باشید
با تشکر

مدیریت محترم ایردن
با درود

آرم جدید ایردن بر روی سایت را که بسیار زیباو پر معناست به همه شما تبریک عرض می کنم وامیدوارم همیشه چون مروارید دربین سایت ها و شبکه های اینترنتی دنیا بدرخشید.
با ارزوی سر بلندی وپیروزی برای همه شما

دکتر فریبا کرامت

سلام
خدا قوت .چه قدر لوگوتون قشنگ شده، روح دادید به صفحه اصلی.مخصوصا اون کره بژ رنگ لوگو که انگار واقعیه و آدم میخواد لمسش کنه.کلی هم قطار و واگن قطار به سمت شمال و جنوب در حرکته! آدم سر گیجه میگیره! :D
ولی بهترین بخشش اون تقویمتونه،چون من دیگه احتیاج به انگشتام برای حساب کردن اینکه تو ایران امروز چندم ماهه ندارم .البته اگه یه مهربونی! برام یه تقویم جدید سال دیگه رو سوغاتی می آورد که دیگه خیلی خوشحالتر میشدم ولی تا اونموقع همینم خیلی عالیه.

فقط نمیدونم چرا دیگه از صفحه اصلی یا همون خانه نمیشه رفت تو تالار گفتگو من که هرچی گشتم نفهمیدم از خانه چطوری باید رفت تو فروم .ولی رو هم رفته بهتر شده .فقط اون صفحه خاکستریه که اینجوری نوشتید داخلش :
در این بخش تالارهای متنوعی برای رفع نیاز دندان پزشکی جامعه و موضوعات تخصصی مورد نیاز حرفه.....

خیلی رنگ بی روح و مرده ای دارد که فکر میکردم اونو حتما تغییر خواهید داد ولی تغییرش ندادید و خیلی خسته کننده شده. کلا تالار گفتگو تغییری نکرده.
خیلی دیر به دیر هم پیامها تایید میشه چرا؟اگه من یه وبسایت داشتم زود پیامها رو تایید میکردم که وبسایتم فعال و زنده باشد وقتی مردم زیاد منتظر تایید پستشون باشند و یا هر بارکه بیاند تو فروم همش مطالب تکراری ببینند مطمئنا آمار بازدید یا به قول معروف ترافیک سایت پایین می یاد.

ترتیب پخش کردن اسامی دکترها هم اصلا ایده جالبی نیست من شخصا با باز کردن صفحه یافتن دندانپزشک و دیدن عکس پیشکسوت دندانپزشکان ایران دکتر افتخاری روحیه میگرفتم (البته نه فقط با دیدن عکس ایشون! ;) )ولی حالا ترتیبش رو به هم زدید پس سنت زیبای احترام به بزرگتر و پیش کسوت چی میشه که از سنتهای مهم ما ایرانیهاست؟
راستی اون عکسهای تو نظر سنجی هم خیلی جالبند, چقدر ریزند باید زیر میکروسکوپ بذاریم وبسایتو تا اونا رو ببینیم ابتکار خنده داری بود.کلی خندیدم اونا رو دیدم.
راستی این جویبار رو هم خیلی وقته برش داشتید صداش خیلی بهم آرامش میداد.
اینها فقط یکسری پیشنهاد از طرف یه دوستدار ایردن بود که امیدوارم مورد توجه واقع بشه.
پوزش بابت دخالت در کار بزرگان .
ویرایش: پویا - 08/02/2009 18:02:44

کاربر عزیز و خوش فکر درود بر شما

از نکات ارزنده ای که مطرح کرده اید سپاسگزارم. به اطلاع می رسانم که مدتی است در حال ایجاد تغییرات اساسی در طراحی سایت هستیم اما به دلیل قدری بدقولی دوستان طراح، تعداد بسیار اندک همکاران اجرایی و وسعت بسیار زیاد ایردن سرعت پیشرفت کار کم است. تقاضا دارم با تحمل بیشتر و البته ارائه ی نظرات تیزبینانه ی خود ما را همراهی بفرمایید. اغلب انتظارات خوب شما در حد توان ما برآورده خواهد شد.

سلام
شرمنده ام کردید
تحمل ما هم متعلق به شماست برادر عزیز . من چه قابل باشم که تحمل کنم اصلا.
نفرمایید.ایکاش که میتونستم همکارتون باشم وکمکتون کنم و باری از روی دوشتون بردارم .
ایکاش من جای اون همکارای بدقول بودم و با سر برای کمک میومدم.
ایکاش با جاروی مژگانم میتونستم گرد و غبار خطرناک روی صفحه مانیتورتون!! (طبق مقاله ای که در این رابطه در ایردن خوانده ام) رو حداقل پاک کنم .
ایکاش میتونستم اقلا آبدارچیتون(از نوع شیکش البته) باشم و برای زمانهای خستگیتون براتون چای دارچینی! درست کنم.

خیلی بده که آدمها به جای تشکر از شما که بدون هیچ چشمداشت مالی تا نیمه های شب بیدارید و روی وبسایت کار میکنید ،توقع بیش از توانتون ازتون داشته باشند و اگر به نظرتون رسید که من ناقابل هم اینجوری فکر میکنم شرمنده ام و به بزرگواری خودتون منو ببخشید.

همکار بزرگوار سرکار خانم دکتر کرامت

بادرود به شما و همه عزیزانی که برای سربلندی این مرزوبوم دل می سوزانند، از اظهارلطف شما سپاسگزارم. امیدآن که با حمایت های معنوی همکاران عزیزی چون سرکارعالی و همراهی همکاران خوب حرفه ای بتوانیم موجبات ارتقاء فرهنگ جامعه را در بخش دندان پزشکی فراهم کنیم. لوگوی ایردن نیز در عین سادگی گویای اهداف این بنیاد فرهنگی است.

باسپاس و احترام
header_logo.jpg (4.52 کیلوبایت)

نقل از صفحه اول سایت ایران دنتیست:

نزدیک سه سال هست که با فراز و نشیب های جزئی این سایت فعال بوده و با ارائه دهها مقاله به زبان ساده در زمینه آموزش عمومی دندانپزشکی و بخصوص در قسمت پاسخ به سوالات با بیش از 700 مورد پاسخ به سوالات هموطنان سعی شده که این سایت قدمی هر چند کوچک در ارتقاء دانش عمومی در زمینه دندانپزشکی بردارد ....

چندین ماه بود که به چند دلیل توان ادامه بخش پاسخ به سوالات را نداشتم اول اینکه حجم سوالات افزایش یافته بود و در صورتی که میخواستم مسئولانه به هر کدام پاسخ دهم برایم از لحاظ وقت گیر بودن مسئله ساز شده بود . دوم اینکه سوالات اکثرا تکراری شده بود به عنوان مثال من در همین سایت حداقل در 10 مورد به سوالات عزیزان در زمینه آفت و درمان آن پاسخ داده بودم .... ولی باز سوال از این دست کم نبود . بعضی از دوستان پیشنهاد میکردند که سوال و جواب های مشخص و آماده در سایت داشته باشم و در هرمورد سوال کنندگان را به پرسش و پاسخ مورد نظر ارجاع دهم ولی من مخالف این کار بودم به این علت که دوست داشتم مانند بیماران مطبم با سوال کنندگان برخورد داشته باشم و واقعا هم همین احساس را داشتم و با توجه به تجربیان 15 ساله ام در مطب داری و شناختی که از خلال سوالات از بیمار داشتم سوال مناسب را جوابی متفاوت دهم . بر همین اساس بود که پاسخ های متفاوتی عرضه میشد به عنوان مثال چندین مورد در زمینه ارتودنسی سوال داشتم ولی دقت بفرمائید پاسخ ها هیچکدام مشابه نیست .به هر حال این دوعلت باعث گردیده بود که چندین ماه بود که نمی توانستم به سوالات پاسخ دهم . تا اینجا را داشته باشید تا بریم سر اصل مطلب.

متاسفانه ما ایرانی ها افرادی هستیم که به کار جمعی علاقه نشان نمیدهیم و یا بهتر بگویم که توانش را نداریم حال به هر علت که باشد این از ویژگی های ما ایرانی هاست که انفرادی کار می کنیم . من خیلی دوست داشتم که از چند تا از همکاران دعوت کنم که در پاسخ دادن به سوالات کمکم کنند و در صفحه اول سایت چند ماه اطلاعیه ای را گذاشتم مبنی بر اینکه از همکاران دعوت کرده بودم که در این امر مرا یاری دهند ولی متاسفانه بعد از مدتها تنها از یک خانم دکتر علاقمند ایمیلی رسید که با ذوق خواهان همکاری بودند لذا سوالات رسیده را در اختیارش قرار دادم ولی متاسفانه پاسخ دادند که کیبرد کامپیوترم لیبل فارسی ندارند. برایم تعجب برانگیز بود ... بر این اساس بیخیال دعوت به همکاری شدم تا اینکه مطلع شدم که بعضی از دوستان در عرصه اینترنت دست به کاری بزرگ زده و با سرمایه گذاری فراوان و همتی عالی در زمینه دندانپزشکی سایت جامع و کاملی را به این آدرس http://www.irden.com/ راه اندازی کرده اند و با توجه به اینکه یک کار جمعی را شروع کرده اند امید زیادی به موفقیت در رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده داشتم لذا با مسئولان این سایت تماس گرفتم تا همکاری آنها رادر زمینه کمک به پاسخ به سوالات رسیده جلب نمایم که خوشبختانه استقبال شد و با توجه به چندین همکاری که در تالار های گفتگوی این سایت همکاری دارند خیالم از این بابت راحت شد . در مذاکره ای که با مسئول این سایت در چند هفته قبل داشتم قرار بر این شد که سوالات رسیده در اختیار سایت ایردن قرار گرفته و جهت پاسخ به این سایت ارجاع داده شود و این سایت دربست در خدمت اهداف و فعالیت های سایت ایرن قرار خواهد داشت خودم هم تاحدی که وقتم اجازه می دهد با این سایت همکاری خواهم کرد .

من بر اساس جمع بندی که از این فعالیت سه ساله سایت داشتم حوزه ادامه فعالیتم را برای خودم تعریف کرده ام و قرار گذاشته ام که در زمینه دندانپزشکی وبلاگی را فعال کرده و برای دل خودم بنوبسم اما در زمینه حرفه ام و لا غیر . سعی دارم که وبلاگی را فعال کنم که صرفا در زمینه خاطرات و تجربیات و نوشته های پراکنده ام در زمینه حرفه ام و مطب داری باشد . نمونه ای از نوشته هایم را در وبلاگ قرار داده ام تا صاحب نظران در زمینه لزوم ادامه کار و جهت دهی و محتوای آن اعلام نظر فرمایند .

با تشکر دکتر حسین یاوریان
www.irandentist.info
irandentist.jpg (3.93 کیلوبایت)
ویرایش: سیما - 06/03/2009 14:45:19

سلام من از این سایت کامل استفاده فراوانی می‌کنم و سپاسگزارم
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (3 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel