تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
مدرک من هنوز توسط وزارت بهداشت تأیید نشده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مدیر محترم ایردن.
اینجانب فارغ التحصیل رشته دندان پزشکی خارج از کشور هستم. بعد از پاره ای مشکلات تصمیم گرفتم به کار کردن در مطب های شخصی و برخی درمانگاه ها. و از آنجا که کارم را خوب بلدم می توانم به راحتی با بقیه عزیزان به عنوان دندانپزشک همکاری کنم ولی مدرک من هنوز توسط وزارت بهداشت تأیید نشده. هنوز شروع به تکمیل دوره مربوطه نکرده ام. ولی درصدد شرکت در امتحان جایابی هستم. سؤال من از خدمت شما این است که من در حال حاضر به چه عنوان می توانم کار کنم؟ یعنی از نظر قانونی منع خاصی وجود دارد اگر برای دندانپزشک دیگری فعلا کار کنم و در واقع کار درمان انجام بدهم؟ زیر نظر خود دندانپزشک؟
با تشکر فراوان

همکار خوب سلام

من دندان پزشک هستم اما آشنایی ویژه ام جز دندان پزشکی، وب و اینترنت است نه قوانین. پرسش شما را برای یک همکار حقوق دان (آقای دکتر فرزاد زکیان) می فرستم و پاسخ ایشان برایتان خواهم فرستاد. علاوه برآن مطلب را در تریبون آزاد ایردن نیز می گذارم تا اگر همکاران نیز نظری داشتند در این تالار پاسخ بگذارند، اما دو نکته را می توانم عرض کنم:

1. طبیعی است که برای ارائه خدمت دندان پزشکی یا باید مدرک معتبر دانشگاهی مورد تأیید وزارت بهداشت ایران، به اضافه پروانه کار داشته باشید و یا در یک مرکز آموزشی، تحت مسؤولیت و نظارت مستقیم اساتید و مدیر فنی آن کار کنید.

2. در صورت داشتن علاقه، انگیزه و فرصت، از شما دعوت می کنم با ایردن همکاری کنید تا ضمن ارائه خدمتی ماندگار، معرفی شایسته ای از خود نیز داشته باشید.

بااحترام،

صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel