تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
دکوراسیون داخلی دندان پزشکی کودکان معلول

با عرض سلام خدمت شما عزیزان بنده دانشجوی رشته دکوراسیون هستم وبه دلیل اینکه علاقمندم فعالیت سازنده ای در زمینه ی کمک به معلولین به خصوص کودکان نمایم, موضوع پایان نامه ی خود را دکوراسیون داخلی دندان پزشکی کودکان معلول انتخاب کردم در صورت امکان از شما خواهشمندم مرا در مورد مشکلات کودکان معلول در دندان پزشکی و ایجاد فضایی مناسب و امن برای انها راهنمایی کنید.
با تشکر از شما عزیزان امیدوارم با یاری شما عزیزان بتوانم برای جامعه ی معلولین عزیز مثمر ثمر باشم.

باسلام حضور شما خانم مهندس انسان دوست و دیگرخواه،

موضوع بسیار ارزشمندی را برای کار خود انتخاب کرده اید، صمیمانه تبریک می گویم. باید به عرض برسانم که ایردن یک پایگاه گردآوری و ارائه اطلاعات دندان پزشکی ایرانیان است. انجام کارهای این پایگاه با چند پرسنل محدود و تعدادی از همکاران داوطلب حرفه ای است. متأسفانه در حال حاضر امکان ارائه پاسخ مناسب به پرسش شما را نداریم اما پیشنهاد می کنم با داشتن یک بخش اختصاصی در این پایگاه، ضمن ارائه نظرات و گزارش کارهای ارزنده خود، پاسخ گوی سوالات احتمالی افرادی که نیاز به داشتن اطلاعات در حوزه کار شما هستند باشید. درصورت انجام این خدمت بدون انتفاع مادی، امکانات ایردن نیز رایگان در اختیار شما خواهد بود، درغیر این صورت پیشنهاد خود را ارسال کنید.

این ایمیل برای یکی از همکاران ساکن کانادا نیز ارسال می شود که اگر ایده ای داشتند به شما ارائه کنند.

ما را از نظرات خود بی خبر نگذارید و در صورت علاقمندی به داشتن بخش ویژه، لطفاً درخواست کتبی خود را که مورد تایید محل تحصیل/کارتان قرار گرفته باشد، اسکن و با ایمیل ارسال کنید. ممکن است قبل از طراحی بخش، با شما و یا محل تحصیل/کار شما تلفنی گفتگو شود.

موفق و سربلند باشید.

صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel