تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری
 
صفحه: 1
پاسخ دهی
سمینار بازنگری اساسنامه انجمن دندان پزشکی ایران
 سمینار بازنگری اساسنامه انجمن دندان پزشکی ایران
پس از بحث های بسیار، با مشخص شدن شرایط فعلی حاکم بر انجمن و جایگاه واقعی انجمن در این مقطع زمانی، سرانجام تصویب شد نام انجمن صنفی دندان پزشکی ایران به «جامعه دندان پزشکی ایران» تغییر یابد و بقیه مباحث از جمله اساس نامه جدید، به مجمع عمومی فوق العاده بعدی واگذار شود.

 


خم رنگرزی
شاید جوانترها ندونن که خم رنگرزی یعنی چی؟ ولی ما که یه سن و سالی داریم و چندتا پیرهن بیشتر پاره کردیم، خوب می دونیم که خم رنگرزی چیِ!
قدیما وقتی پشم گوسفندها رو قیچی می کردند پشما رو می رسیدن و نخ درست می کردن. کلافای نخو وارد خم هایی که دارای مواد رنگی متفاوت قرمز، آبی، سبز و غیره بود، می کردن و نخ ها رنگ می شدن و بعدازاینکه این نخ ها خشک شدن، اون ها رو برای قالی بافی و پارچه بافی مصرف می کردن. حالا شما تصور کنید که یه پارچه آبی رنگ، از نخ های آبی درست کرده باشین و مدتی هم برای این کار وقت گذاشته باشید بعد یه دفعه اونو داخل خمی که رنگ قرمز داره فرو کرده و بیرون بیارید میشه سرخابی.
پیش نویس اساسنامه ای که 5نفر از اعضای هیات مدیره با چند تن از همکاران دیگه ساعت ها روش کار کردن و مانور دادن یه دفعه در یک هفته مونده به انتخابات وارد خم رنگ رزی شد و سرخابی بیرون اومد. البته ما بازرسین انجمن دو سالی بود که در هر جلسه مشترکی نقاط ضعف اونو بازگو کردیم ولی گوش شنوایی نبود یکی دوماه پیش، نمایندگان شعب دندانپزشکی شهرستان ها رو در تهران جمع کرده و کلی هزینه کردن و روی همین پیش نویس کلی مانور دادن. نمی دونم یه شبه خوابنما شدن یا چیز دیگه ای اتفاق افتاد که پیش-نویس آبی، سرخابی شد. خدا می دونه تو کله این جماعت چه فکری هست. ما که نمی دونیم ولی هرچه هست به انتخابات مربوط می شد.
پیش نویس سرخابی هم خالی از اشکال نیست چون هنوز زمینه آبی اون کاملا مشخص که در موقع خود این نقاط ضعف رو بازگو خواهیم کرد.

صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ
 
مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel