تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری
 
صفحه: 1
پاسخ دهی
آیا کسی بر ادعاهای کلینیک ها در وب نظارت ندارد؟!, این ادعاها اخلاقی و قانونی است؟
 
سلام

یک کلینیک دندانپزشکی در مشهد باز شده که ادعاهایش را می فرستم ببینید کسی توی این مملکت هس که به این حرفا رسیدگی کنه؟ چون گفته اساتید دانشکده دندانپزشکی در این کلینیک کار می کنن باید دانشکده دندانپشکی مشهد در این ماجرا دخالت کنه که آبروی استادای خودش نره

این آدرس سایتشه و سابقه سایت رو هم پیوست می کنم که اگر عوض شد باقی بمونه
wwwDOTir-mehrDOTcom/

در تبلیغاتش این ادعاها گفته شده که یک دندانپزشک می دونه این حرفا چقدر بی مایه است!
اسم دستگاه هایی که همه جا به طور معمول هست و میشه صدها مورد رو برای یک مطب ذکر کرد. در مورد استاندارد هم که موسسه استاندارد یا هیچکس نیست اعتراض کنه هرکس ادعایی می کنه!

دندانپزشکی شبانه روزی دارای استاندارد ISO 9001-10002
با کادری مجرب و اساتید دانشکده
مجهز به دستگاه RVG رادیوگرافی
و دستگاههای APPEX FINDER
Shirana unit
Ultra sonic remover
 
کلینیک ایرانمهر به هیچ عنوان کلینیک تخصصی دندانپزشکی نیست ولذا حق تبلیغ به عنوان کلینیک تخصصی را ندارد. اگرچه ممکن است انگشت شمار اعضای هیئت علمی درآن مشغول بکار باشند اما با اینحال یک کلینیک دندانپزشکی عمومی است.
متاسفانه مدیریت‌های غیر تخصصی و بعضا غیراخلاق مدار در حرف پزشکی تبلیغات این حوزه را در حد بسیار حقیری نازل کرده و هیچ جای دفاعی هم برای آن باقی نمی گذارد.
 
طبق قانون جدید وزارت بهداشت کلیه پروانه های صادره برای درمانگاه دندانپزشکی شامل بخش های عمومی و تخصصی می باشد و طبق قانون مجاز به تبلیغات تخصصی می باشند لذا در صورت هرگونه اعتراض لطفا به وزارت بهداشت مراجعه نموده و از آن اداره شکایت نمایید. و طبق قانون هرگونه افترا و تشویش اذهان عمومی مستوجب حبس کیفری از 6 ماه تا 2 سال می گردد. با تشکر وکیل حقوقی کلینیک ایرانمهر
 
پس این کلینیک در تهران را ببینید که در سایتش چیزهای جالبی نوشته که تنها می تونه از بیسوادی نویسنده باشه: مثلن در صفحه ارتودنسی سایت ببینید چندتا کلمه غلط و چه ادعاهایی نوشته شده. درباره ادعاهایی که برای کوتاه شدن مدت درمان نوشته شده از دکتر متخصص ارتودنسی خودم سوال کردم توضیح دادند که همه این ها نادرست است و درباره لینگوال و سرامیک هم گفتند نه تنها مدت را کوتاه نمی کنه بلکه طولانی تر و دقت را هم کمتر می کنه.

بدون این که حتی اسم یک دکتر را ببره که معلوم نیست دکترشون متخصص هست یا یک دندانپزشک عمومیه که این همه ادعا داره. هم کلمه ارتودنسی اشتباه نوشته شده، هم اسم انجمن امریکایی...
ارتودنتیس ها
Society Aos
...


 
با سلام،

متاسفانه در این کلینیک رفتارهایی چون تعویض هر چند ماه یکبار نرس ها و منشی ها، سوءاستفاده از سایت کلینیک برای جذب از گوگل و فیسبوک و یا متقاضی کار دانشجویان خوب نیست. تعطیلی کلینیک و پلمپ شدن آن که در گذشته اتفاق افتاد، برای اصلاح رفتار مدیریت کافی نبود و ضمنن جناب مدیر کلینیک به عنوان دندانپزشک به سوالات بیماران پاسخ می‌دهند و در فیس بوک پروفایلی با نام کلینیک دندانپزشکی"دکتر"علیزاده ساخته اند در حالیکه ایشان دندانپزشک نبوده و هیچ تخصصی (از جمله ارتوپدی مورد ادعای خود ایشان) ندارند.

یک منشی قبلی کلینیک
 
نظارت بر تبلیغات در حوزه مسولیتهای نظام پزشکی بوده و بخشی به این موضوع اختصاص یافته است.با گزارش این تخلفات میتوانید سهم خود را در بهبود وضعیت نا بسامان درمان ادا کنید.
ادرس سایت نظام پزشکی:
www.irimc.org
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ
 
مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel