تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری
 
صفحه: 1
پاسخ دهی
مشاوره های ایردن برای حقوق، طراحی داخلی و دندان پزشکی, چرا کسانی که مشاوره می دهند را معرفی نمی کنید؟
 
گفتاورد
www.irden.com/mardom/moshavereh/

پایگاه ایردن این امکان را فراهم نموده است که کاربران بتوانند با پرداخت مبلغی کمتر از هزینه مراجعه به یک «کلینیک دندان پزشکی» یا «مرکز مشاوره حقوقی» یا «دفتر مهندسی طراحی داخلی»، با متخصصین این سه رشته به صورت آنلاین مشورت داشته باشند.

از همکاران و دست اندرکاران دندان پزشکی دعوت می‌شود ضمن استفاده از مشاورین خوبی که با ایردن در حوزه های طراحی داخلی محیط های دندان‌پزشکی و همچنین پاسخ‌گویی به پرسش‌های حقوقی همکاری دارند، بیماران خود را برای مشاوره دندان ‌پزشکی به این بخش ایردن ارجاع دهند.

مشاوره های ایردن نه تنها مانع کار همکاران نخواهد بود، بلکه با راهنمایی دقیق و درست ایشان و ایجاد آرامش ناشی از توضیح دقیق مسائل حرفه ای، زمینه‌ی بالارفتن فرهنگ دندان‌پزشکی و منطقی شدنِ توقع بیماران را در پی خواهد داشت. در بخش مشاوره‌ی دندان پزشکی ایردن، به هیچ عنوان کاربر به دندان پزشک خاص ارجاع نشده و تبلیغی برای شخص با مرکز خاص انجام نمی شود، بلکه پاسخ ها در قالب محوریت دندان پزشک خانوادگی ارائه می‌گردد. به افرادی که دندان پزشک مشخصی نداشته و اصرار به معرفی درمانگر داشته باشند، تنها توصیه‌ی بخش علمی ایردن این خواهد بود که از طریق جستجو در میان بیش از دوازده هزار دندان پزشکان معرفی شده در این پایگاه، شخص موردنظرشان را خود انتخاب نمایند.

ایردن همواره سعی کرده بی طرفی، صداقت، صراحت و انصاف را در فعالیت های حرفه حفظ کند.
پیشنهاد می شود با اولین پرسش خود، ما را بیازمایید!

پیشاپیش از نگاه خوب شما به ایردن سپاسگزاریم و پذیرا و مشتاقِ نظرات اصلاحیِ همه‌ی دلسوران دندان پزشکی و فرهنگ ایران هستیم.

بااحترام - مدیر ارتباطات ایردن

سلام

من یک سوال حقوقی داشتم اما شما در بخش جدید مشاوره نام شخص حقوقدان را اعلام نکرده اید. اگر ممکن است ایشان را معرفی کنید تا وجه مختصری که فرموده اید را واریز کنم چون مبلغ واقعا منصفانه است. من بخوام برای یک مشاوره به وکیل مراجعه کنم خرج از کار افتادگی و رفت و آمدم بیش از این میشه
 
درود بر شما،

یک میثاق نامه داخلی، دست اندرکاران ایردن را بر آن می دارد که در این پایگاه، از تبلیغ اشخاص خودداری کنند. این موضوع بسیار مورد تاکید و عمل ما قرار دارد چون بیش و پیش از «شخص»، به «جامعه» می اندیشیم. مدیران و کارکنان ایردن تردیدی ندارند که با صرف سرمایه ها در جهت رشد جامعه، نتیجه نهایی بسیار فراتر از انتظار، به خود ما برخواهد گشت، حال چه جامعه ی دندان پزشکی و چه کشور عزیزمان ایران!

در مورد معرفی عزیزان حرفه ای که با ایردن همکاری دارند، نه تنها دلیل فوق به عنوان عامل اصلی مورد نظر است، بلکه از سوی دیگر، تعدد و تنوع افرادی که با ایردن مرتبط هستند و تغییرات موردی که در اشخاص -به دلائل مختلف- ایجاد می شود، می تواند اصل کار را تحت تاثیر قرار دهد.

بیش از هفت سال است که ایردن با وسعت و گسترش زیاد، پویایی مدام و صداقت و صراحت آشکار، با ده ها هزار کاربر خود ارتباط داشته و سخن گفته است. دوستانی که بر کار پایگاه ایردن نظارت دارند و کسانی که با ما مرتبط هستند، نیک می دانند که سطح کار در این مرکز به گونه ای کاملن حرفه ای و بدون ملاحظات محدود کننده‌ی مالی، سیاسی و فرهنگی و در عین حال با رعایت کلیه ارزش های اجتماعی و مبتنی بر خردجمعی بوده است. با استناد به این سابقه‌ی هفت ساله و همچنین چند ده سال سابقه ی علمی، حرفه ای و اجرایی مدیران ایردن، مخاطبین و کاربران می توانند با اعتماد کافی مشاوره خود را از طریق پایگاه دندان پزشکی ایردن انجام دهند.

امید آن که با مثبت اندیشی و همراهی صمیمی کاربران محترم ایردن که هدیه ی همواره ای به مدیران آن بوده است، همکاران صادق خود را در این نهاد جامعه نگر پشتیبانی بفرمایید.

بااحترام - پویا
رییس ایردن

صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ
 
مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel