تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
کنگره 10 انجمن ارتدنتیست های ایران, پیام دکتر عادلی نجفی رییس همایش به ایردن

دکتر شکفته راد عزیز

موجب افتخار من است که داشته‌ی خود از این کنگره خاطره انگیز را، با مجموعه‌ی توانا، صادق، صمیمی، وفادار و سختکوشی چون شما (ایردن) به اشتراک بگذارم.
در حقیقت انگیزه و پیش‌دستاورد من در این همایش، شناساندنِ بیشترِ اشخاص واجد خصائص ارزنده‌ای بود، که حداقل برای خود من و احیانا انجمن حرفه ای ما آشکار نشده بودند.
بر اساس مشاهدات من از این قابلیت‌ها و امتیازات، همچنین دارا بودنِ پس زمینه ای از تجربیات والا و حضور صمیمی و صادقانه‌ی همکاران علاقمند شما (در ایردن)، این حرفه توانست جایگاه شایسته ای در کسب حمایت جهانی، به عنوان همایشی در مرتبه‌ی بین المللی واقعی کسب کند.
بابت اخلاص شما و همه حمایت ها مجددا سپاسگزاری می کنم
با احترام مشتاقانه،

Dear Dr Ali Shekofteh Rad
,

I am honored to share and contribute the holding of this memorable Congress with the capable, sincere, faithful, and hardworking team members such as you. My prior achievement in this event was actually to get more familiar with those who has always had the precious merits which were undisclosed at least to me and possibly to our professional society. On the basis of observing these potentials and privileges ,existing high background of experiences , and with sincere collaboration of the devoted and interested colleagues, this profession could have had a deserved stand to attain the sponsorship of a globally known convocation at the truly International levels.
Thanks again for your sincerity and with all support.

Fondest Regards/
Hamid Adeli-Nadjafi

سلام و عرض ادب حضور استاد ارزنده، آقای دکتر عادلی نجفی،

از محبت شما نسبت به ایردن و خود سپاسگزارم. از این که رفتار پایگاه ایردن در کمک به برگزاری یک کنگره دندان پزشکی، توانسته رضایت خاطر شما را فراهم کند، اول به داشتن شما به عنوان دوست و همکاری بزرگوار و سپس به حضور خود در خدمت پایگاه دندان‌پزشکی ایردن می‌بالم.

علاوه بر رضایت شما از ایردن، خرسندم که این آرزوی خود را محقق یافته می بینم که همکاران ما بتوانند با همکاری و همیاری یکدیگر، در جهت رفع موانع و کاهش مشکلات موجود موفق شده و زمینه ای جهت دست‌یابی مطمئن‌تر به اهداف فردی و اجتماعی خویش فراهم نمایند.

برگزاری کنگره‌ها، برقراری انجمن‌ها و ثبات سازمان‌های غیردولتی چون ایردن، می تواند مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در وحدت صنفی و صمیمیت‌های انسانی باشد که با این روش، منیت ها به کنار رفته و همه، زیر یک چتر مشترک، فارغ از توهم توطئه، به یافتن راه حل‌های علمی و کاربردی بپردازند.

از این که شما و همکاران کنگره، بزرگوارانه پایگاه ایردن را در میان خود پذیرفتید سپاسگزاریم. این سپاسگزاری از سوی مدیر تشکیلاتی است که اصل این سازمان را به خود شما متعلق می‌داند. دندان پزشکی ایران مقوله ای است متعلق به دندان پزشکانی که با صرف عمر و توانایی های بسیار؛ سازنده، رشد دهنده و پیش برنده دانش دندان پزشکی در ایران بوده و هستند. نام نمی بَرَم که بسیارند و بسیارید، ستاره های درخشان فراوان در این آسمان ابری!
اعتقاد عمیق و راسخ دارم که خواسته و رویکرد ایردن این است که یک پایگاه دندان پزشکی صادق و تاثیرگذار برای همه همکاران در ایران و سطح جهان باشد و برای حصول به این هدف باید به گونه ای رفتار کند که مالکین این عرصه رضایت داشته و همچنان ایردن را از خود و در اختیار اهداف والای خویش بدانند. بنابراین برای خود، مدیریت پایگاهی را که بتواند تاثیری مثبت و ماندگار درعرصه دندان پزشکی ایران عزیر بگذارد، افتخاری به مراتب بالاتر از درمان چند هزار بیمار یا آموزش چند صد دانشجوی دندان پزشکی می دانم.
نیک می دانم، که با یاری و تشویق مدیران بزرگ اندیشی چون شما و مدیران محترم انجمن ارتودنتیست ها، که از وظایف ایردن به عنوان حدمت و کمک سازنده، بسیار به نیکی یاد فرمودید، سایر مدیران محترم، در همایش‌های پیش رو، به ایردن آسان‌تر اعتماد خواهند نمود تا وظایفش را با توانمندی و امکانات وسیعی که در اختیار دارد انجام داده و از حمایت و راهنمایی سازنده بیشتری برخوردارگردد.
باز هم از عنایت و اعتماد شما سپاسگزاری می کنم و آماده خدمتگزاری بیشتر هستم.

ارادتمند - علی راد
مدیر ایردن

نظر شخص متفکر و منصفی مثل دکتر عادلی همان است که از روی محبت نوشته است و امیدوارم مورد عنایت دوستان در اجرای کنگره های کوچک و بزرگ آینده قرار گیرد و از قابلیت های ایردن استفاده کنند.
آفتخاری

گفتاورد
دکتر محمدعلی افتخاری | Eftekhari نوشته است:
نظر شخص متفکر و منصفی مثل دکتر عادلی همان است که از روی محبت نوشته است و امیدوارم مورد عنایت دوستان در اجرای کنگره های کوچک و بزرگ آینده قرار گیرد و از قابلیت های ایردن استفاده کنند. آفتخاری
صمیمانه از کمکهای خالصانه ایردن متشکرم

عضو کمیته اجرایی و مسوول کمیته ثبت نام کنگره 10 ارتودنتیست های ایران

"چنین کنند بزرگان چو کرد باید کار"

سرکار خانم سیما
مدیر محترم ارتباطات ایردن

با سلام و احترام
از زحمات ارزشمند و همکاری های مسؤلانه و پر تلاش شما در امور اداری برگزاری دهمین کنگره علمی و بین المللی انجمن ارتودنتیست های ایران که با نظم و اطلاع رسانی شایسته همراه بوده است و موجبات تشکیل موفقیت آمیز این همایش بزرگ را به همراه داشت، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.
امید است همواره در سایه الطاف خداوند بزرگ سلامت و موفق بوده باشید.

با تقدیم احترامات
دکتر حمید عادلی نجفی
رئیس کنگره دهم
ortho10-irden.jpg (87.47 کیلوبایت)
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel