تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری
 
صفحه: 1
پاسخ دهی
تبریک به دکتر فریبرز امینی, اولین دندان پزشک عضوهیات علمی دانشگاه آزاد که «استاد» شد
 
دکتر امینی عزیز، همکار ارجمند،

مایه افتخار است که جنابعالی اولین دندان پزشکی هستید که به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه آزاد، به رتبه «استاد»ی ارتقا یافته‌اید. این موفقیت را به شما، دانشجویان محترم، همکاران دندان پزشک و ارتودنتیست و همچنین مدیران دانشگاه آزاد تبریک عرض می‌کنم. اطمینان دارم که این ارتقای رتبه ظاهری، موجبات تلاش موثرتر شما در جهت رشد آموزش و پژوهش کشور و همچنین سرفرازی حرفه دندان‌پزشکی و رشته ارتودنسی خواهد شد.

ارادتمندتان - علی

برگزاری اولین جلسه هیات ممیزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب جدید
ارتقاء مرتبه دکتر فریبرز امینی به درجه استادی
هیات ممیزه حوزه پزشکی

اولین جلسه هیات ممیزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب جدید اعضا پیش از ظهر دیروز در سالن جلسات حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد و با تصویب این اعضا، دکتر فریبرز امینی به مرتبه استادی ارتقاء یافت.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی حوزه پزشکی- چهل و پنجمین جلسه هیات ممیزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و اولین جلسه این هیات با ترکیب جدید اعضا که در تاریخ 15 شهریور ماه سال جاری با تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عضویت این شورا در آمده اند به ریاست دکتر لاریجانی، قائم مقام رئیس دانشگاه در علوم پزشکی تشکیل گردید.
در این نشست، تعدادی از مربیان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی که اخیرا مدرک دکترای تخصصی خود را کسب کرده بودند، پس از بررسی پرونده و عملکردشان در طول تحصیل، به مرتبه استادیاری رسیدند.
همچنین دکتر مریم جوانبخت از واحد مشهد، دکتر مانی میرفیضی از واحد کرج، دکتر صالح سلیمی از واحد ارومیه و دکتر فرشاد هاشمیان از واحد علوم دارویی با توجه به کسب امتیازات لازم و خصوصا عملکرد موفق در چاپ مقالات در مجلات معتبر داخلی و بین المللی، به مرتبه دانشیاری ارتقاء یافتند.
دکتر فریبرز امینی تنها فردی بود که در این نشست به مرتبه استادی ارتقاء یافت. دکتر فریبرز امینی از واحد دندانپزشکی تهران در کارنامه خود دارای سوابق پژوهشی و علمی فراوانی از جمله؛ تالیف 6 مقاله داخلی، 16 مقاله خارجی(14 مورد تحقیق اصیل، 2 گزارش موارد نادر، 10 مقاله ISI، 3 مورد pub med، ترجمه چند کتاب، داوری چندین مقاله، سابقه مدیریت گروه ارتودنسی، کارشناس نظام پزشکی، عضویت در هیات تحریریه فصل نامه تحقیق در علوم دندانپزشکی، عضویت در شورای پژوهشی واحد و ... می باشد. برخی از مقالات دکتر امینی بیش از 50 بار در سایر مقالات معتبر استناد شده است. همچنین دکتر فریبرز امینی در سال 1391 به عنوان پژوهشگر برتر توسط وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری برگزیده شده اند.
در انتهای این جلسه احکام عضویت هیات ممیزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، توسط دکتر لاریجانی، رئیس هیات ممیزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به اعضاء جدید تقدیم گردید.
1393/8/5
http://med.iau.ir/pages/mainpage.asp?I=S1M7P1c349
 
​همکار ارجمند جناب آقای دکتر راد عزیز،

با سلام و تجدید ارادت، مایه بسی خوشحالی اینجانب است که این خبر در سایت وزین، مفید و پربیننده ایردن منعکس شده است. بی شک همین الطاف و محبت شما و سایر دوستان و همکاران گرانقدر و عزیز که به طرق مختلف اظهارلطف می‌کنند، انگیزه مرا در تداوم مسیر فعالیت های علمی و حرفه ای، دوصدچندان می سازد.

با سپاس فراوان،
امینی
 

استاد ارجمندم جناب آقای دکتر امینی

باعث افتخار و مباهات است که جنابعالی به حق به درجه استادی برگزیده شده اید.
تبریکات صمیمانه مرا بپذیرید.

دکترسیدجواد سیدمحسنی
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ
 
مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel