تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری
 
صفحه: 1
پاسخ دهی
تبلیغات وسیع یک آدامس خارجی نظرها را جلب کرده ا ست
 

تبلیغات آدامس خارجی در سطح شهر تهران مساله ساز شد‎


<div align="justify">از آنجا که اغلب نهادها و سازمان های مرتبط با تبلیغات محیطی، از سال ۹۱ تبلیغ کالاهای خارجی را ممنوع، محدود و متوقف کرده اند، این روزها یک آدامس خارجی که با افتخار نام کشور سازنده آن هم قید می‌شود، بخش عمده بیلبوردهای بزرگ پایتخت را اشغال کرده است.</div>
 
افراط و تفریط ممنوعیت تبلیغ کالاهای خارجی

استاندار تهران گفت: باید برای تبلیغ کالاها آئین نامه و ضابطه تعریف کرد، ممنوعیت تبلیغ برای تمام کالاهای خارجی افراط و تفریط است و ممنوعیت تبلیغ تمام کالاهای خارجی عقلانی نیست.

مرتضی تمدن درباره تبلیغ کالاهای خارجی در استان تهران اظهار داشت: نمی‌توان برای تبلیغ تمام کالاهای خارجی یک حکم واحد اجرا کرد.

وی ادامه داد: در صورتی که کالایی در کشور تولید ‌شود اما تبلیغ کالای مشابه خارجی آن شود این موضوع موجب مشکلات در حمایت از تولید ملی خواهد شد.

استاندار تهران افزود: اگر در کشور کالایی تولید نمی‌شود و دلیلی هم برای تولید آن کالا در کشور نیست و با مجوز قانونی و براساس نیاز کشور وارد می‌شود، نمی‌توان جلوی تبلیغ آن کالا را گرفت.

تمدن بیان داشت: در صورتی که کالایی در داخل کشور وجود دارد و توسط نیروی کار ایرانی تولید می‌شود، تبلیغ کالاهای خارجی مشابه آن لطمه وارد می‌کند.

وی تأکید کرد: در مورد کالاهایی که به اندازه کافی در داخل کشور تولید می‌شود نباید کالای مشابه خارجی آن را تبلیغ کرد.

تمدن با اشاره به اینکه ممنوع کردن تبلیغ‌ تمام کالاهای خارجی افراط و تفریط است گفت: نمی‌شود که یکبار دروازه‌های کشور را باز کنند هر جنس بنجلی با مجوز تبلیغ وارد ‌شود و کلی پول دریافت کنند. بعد اعلام کنند دیگر مجوز تبلیغ کالای خارجی نمی‌دهیم.

استاندار تهران بیان داشت: باید برای تبلیغ کالاها آئین نامه، ضابطه و دستورالعمل صادر و تعریف کرد، ممنوعیت تبلیغ تمام کالاهای خارجی عقلانی نیست.

منبع: فارس ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۱

صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ
 
مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel