گروه مشاوره های دندان پزشکی در کلاب لبخند

روی تصویر زیر کلیک کنید

مشاوره با دندان پزشک
تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
RSS
تنها راه تعیین مالیات عادلانه دندان پزشکان، تعیین درآمد واقعی است

تنها راه تعیین مالیات عادلانه دندان پزشکان، تعیین درآمد های واقعی است

دکتر بیات دندانپزشک و عضو کمیسیون تخصصی مشورتی مالیات و عوارض سازمان نظام پزشکی، بر رفع کاستی هایی تاکید دارد که به باور او می توان با مشارکت انجمن دندان پزشکی ایران، سازمان نظام پزشکی و سایر نهاد های مربوطه بار سنگین مالیات های نامتعارف را از دوش دندان پزشکان برداشت.

من دانشجوی دندانپزشکی هستم.
متاهلم و فعلا امکان اینکه تخصص بخونم ندارم.
می خواستم بدونم درآمد دندونپزشک عمومی تو شهرهای بزرگ (مرکز استان ها) بیشتره یا شهرهای کوچیک؟
بافرض این که کار خوبی ارایه بدیم، متوسط درآمد چقدره؟

گفتاورد
تنها راه تعیین مالیات عادلانه دندان پزشکان، تعیین درآمد های واقعی است

دکتر بیات دندانپزشک بر رفع کاستی هایی تاکید دارد که به باور او می توان با مشارکت انجمن دندان پزشکی ایران، سازمان نظام پزشکی و سایر نهاد های مربوطه بار سنگین مالیات های نامتعارف را از دوش دندان پزشکان برداشت.

تورو خدا حقیقت رو بگید!
دیگه این حرف مثل بقیه چیزها نیست که بتونید بپوشونید. الان همه دارن میبینن چطور بعضی بی مایه های دیروز، از طریق دندان‌پزشکی و پزشکی شدند میلیاردرهای امروز!
دیگه این حرفها رو به کسی که کور هم باشه بگید باور نمی کنه! شما دندان‌پزشکان و پزشکان آیا حاضر هستید درآمد واقعی تون مشخص بشه؟
هرگز!

گفتاورد
زهرا حسینی نوشته:
... می خواستم بدونم درآمد دندونپزشک عمومی تو شهرهای بزرگ (مرکز استان ها) بیشتره یا شهرهای کوچیک؟ ...

ببین خانومم، خلاصه کلام: تو شهرای خیلی کوچیک درآمدت می تونه بین 500هزارتومن در ماه تا 3-4میلیون تومن باشه، تو شهرای کوچیک تا متوسط بین یک تا 15 میلیون و تو شهرای بزرگ بسته به محل مطب، تعداد مراجعین، ساعات کار، و خیلی فاکتورای دیگه می تونی بین 2 تا 30 میلیون درماه در بیاری. می بینی که جواب روشنی ندارم اما یک کلیاتی از داستان رو گفتم که خودت تفسیر کنی مطلب رو بگیری.

موفق باشی عزیزم

ضمنن اگه تو شهرای کوچیک و متوسط بومی باشی، رقمای درآمد بالایی می تونی بزنی
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel

مشاوره با دندانپزشک