تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
ساختار و مدیریت ایردن, مشارکت درطراحی و اداره سایت

:idea: ورود متخصصین حوزه دندان پزشکی به دنیای جدید و وسیع الطیف اینترنت یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. مدیران "ایردن" مفتخرند که بدون هرگونه چشمداشت مادی، این مهم را آغاز نموده اند. اصلی ترین هدف دست اندرکاران تأثیرگذاری اساسی بر فرهنگ جامعه و همچنین بهبود مدیریت دندان پزشکی کشور است. از کاربران ارجمند "ایردن" توقع همراهی و راهنمایی مداوم داریم. این تالار گفتگو برای تبادل نظر در زمینه طراحی پورتال "ایردن" ایجاد شده و اظهار نظرهای مختصر یا مشروح کاربران می تواند هدایت کننده مجریان وب سایت باشد. ما را تنها نگذارید.

در مورد سایت ایردن مطالب بسیار است باید اول به مدیران و دست اندر کاران سایت افرین و دست مریزاد گفت و بعدا از قسمت های مختلف ان به صورت فنی و حرفه ای استفاده کرد وسعی در تکامل علمی وفنی آن نمود
با تشکر
دکتر قدیر بهمنی- دندان پزشک

با سلام به همه دست اندرکاران "ایردن"
هرچند کلیه بخش های این پورتال بسیار پخته و خوب طراحی شده، اما یکی از قسمت هایی که مرا تحت تأثیر قرار داد، "یادمان بزرگان دندان پزشکی ایران" بود که بسیار مورد توجه من قرار گرفت. تقسیمات موضوعی آن نیز به نظر من بسیار دقیق و عالی است. اگر حتی "ایردن" فقط شامل همین یک بخش بود بازهم جای تقدیر داشت. امیدوارم مطالب این بخش با کمک همه همکاران گرامی به کمیت و کیفیتی برسد که گنجینه گرانبهایی از تلاش های وافر بزرگان دندان پزشکی کشور در دسترس همه قرار گیرد. بنده به سهم خود از هیچ گونه تلاشی جهت تأمین موضوعات مختلف و متنوع این قسمت دریغ نخواهم نمود اما انتظار اصلی از کسانی است که به دلیل سن و سابقه بیشتر و یا مسؤولیت های اجرایی، اطلاعات دقیق تر و بیشتری دارند.
با آرزوی موفقیت

سلام
من هم میگم دست شما درد نکند . اما چرا یک فارغ التحصیل پروتز آن هم از نوع کنکوری با 20 سال سابقه برای عضویت در سایت باید از شهرستان برود دانشگاه مبدا و تائید مدرک بگیرد ولی یک تجربی کم اطلاع و بعضا" دوست فلان پزشک فقط یک مهر لازم دارد؟

همکار عزیز، جناب آقای علی اکبری
برای ثبت نام "تکنیسین لابراتوار دندان پزشکی" چه تجربی و چه دانشگاهی امکان ثبت نام صرفاً با تأیید یک دندان پزشک هست. لطفاً اگر روش بهتری را در نظر دارید پیشنهاد بفرمایید. این تالار برای همین منظور ایجاد شده که نظرات عزیزانی چون شما را در بهبود روشها به کار بریم.
ضمناً هیچ اطلاعاتی ازشما همکار گرامی در بخش "اعضای حرف وابسته" موجود نیست. منتظر فرم نظرات شما هستیم.

http://www.irden.com/professionals/professional_present.php
http://www.irden.com/professionals/professional_submit.pdf

از توجه شما سپاسگزاریم

راه اندازی بخش تالارهای گفتگو را به شما دست اندرکاران سایت تبریک میگویم و امیدوارم در جهت والائی که دارید همیشه موفقتر و پر بار تر باشید .... به هر حال هر راهپیمائی طولانی با قدم اول شروع میشود که شما این قدم را برداشته اید و برایتان آرزوی موفقیت روزافزون دارم

سلام. کار خوبی کردید. موفق باشید.v235a

با سلام به تمامی دست اندر کاران و کاربران ایردن
وب سایت ایردن با آرمان های زیبایی شکل گرفته است. همان گونه که ازسخنان مدیران سایت پیداست این وب سایت در جهت ایجاد و اجرای یک فرهنگ جدید است. جای بسی تقدیر و تشکر دارد که مدیران این پورتال در این وضعیت فرهنگی-اجتماعی حاکم، در پی ایجاد تحولی نو و تازه هستند و امید آن که در این راه ثابت قدم بما نند. بیائیم دست در دست مدیران این سایت در جهت پیشرفت جامعه خویش گام برداریم و با کمک های فکری و معنوی آنان را دلگرم تر کنیم. این انتظاری است که از جامعه تحصیل کرده کشورمخصوصا دندان پزشکان و ارتدنتیست های ارجمند می رود.

به امید موفقیت

کوروش

با تشکر از دست اندر کاران سایت:

کارتون فوق العاده است به خاطر این گام بزرگ در جهت پیشرفت فرهنگ و توسعه جامعه کمال تشکر را دارم به امید همکاری اساتید و بزرگان در جهت توسعه بیشتر سایت. :D

با سلام خدمت دستاندرکاران و همکاران
با امید توسعه روز افزون این سایت

ضمن تشکر از اظهار نظرهای دوستان در این تالار و تماس های تلفنی و مکاتبه ای
به اطلاع شما می رسانیم که هرچند با تمام توان در حال پیشبرد کار طراحی و همزمان ورود اطلاعات (درحد محدود) هستیم و همه روزه تعداد زیادی همکار در حال انجام امور مختلف وب سایت، اما زمانی این دلگرمی حفظ شده و حتی افزایش می یابد که توان فکری سایر عزیزان و هدایت های مشخص ایشان نیز چراغ راه باشد. بی صبرانه نظرات خوب و روشن شما را در زمینه بخش های طراحی شده انتظار می کشیم.

سلام به تمومه ایردنی ها
امیدوارم با همکاری هم بتونیم به اهداف بالای فرهنگی در زمینه دندان پزشکی دست پیدا کنیم.

با سلام و خسته نباشید
بسیار مفید و جالب بود

Hello to everyone.I am so glad to see some new motivattion actions in medical society.
This movement need to be continual and enduring to be effective enough for the country and dentists. In the next step I think you need sharply the ideas and criticisms to improve your website's content. So as a viewer of your site I can say nothing nicer that it : BE HOPEFULL AND FULL OF ENERGY BECOUSE U HAVE A DESIRED FUTURE.
BE HAPPY
SAJJAD

با سلام و خسته نباشید به همه دست اندرکاران ایردن کارتون خیلی زیبا و جالب بود. با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما :)

سایت بسیار توانمند و خوبی است.
موفق باشید. ;)

با تقدیم سلام به شما عزیزان زحمتکش
من از سایت ارزشمند شما بهره های زیادی می برم و متاسفم که دندانپزشک نیستم تا بتوانم کمکی کنم. امیدوارم دندانپزشکان محترم و زحمتکش قدر این کار بزرگ و بسیار بکر و ارزشمند را بدانند و در پاسخ شما که در جاهای مختلف سایت درخواست کمک کرده اید هریک گوشه ای از کار را یاری دهند.
عبادت به جز خدمت خلق نیست،
به تسبیح و سجاده و دلق نیست.

شاد باشید بی نظیره :D

با عرض سلام و خسته نباشیر امیروارم که ىر این راه موفق و ثابت قىم باشیى

salam
agha movafagh bashin vali agar tu tarahi moshkeli dashtin man hameh jureh dar khedmatetunam
www.iranddl.com
farhad deljoo

آقا فرهاد سلام
به وب سایت شما سری زدم و از برخی مطالب آن استفاده کردم.در اولین فرصت با همکاران بیشتر بررسی می کنیم. ضمن تشکر از اعلام آمادگی برای کمک به "ایردن"، به اطلاع شما می رسانم که در حال حاضر نیاز به طراحی یک لوگو یا آرم مناسب برای این پورتال داریم و همکاران شما هنوز نتوانسته اند کار مطلوبی ارائه دهند. در صورت تمایل یک یا چند نمونه را برای "ایردن" زحمت بکشید. در صورت قبول آن در مدیریت پورتال، حق الزحمه و هدیه ای تقدیم می گردد و نمونه کار ارسالی نیز در صفحه ویژه ای به نام شما منتشر خواهد شد.

با سلام
بطور اتفاقی از منزلگاه ایردن دیدن کردم و بسیار مفتخر شدم. امیدوارم که موفق باشید و اعلام میکنم که در آینده ی نزدیک همکاری با شما را آغاز می کنم.
دکتر ابتهاج نوایی

جناب آقای دکترنوابی
سلام
از اظهار لطف شما سپاسگزاریم و منتظر پیام های بعدی شما و همکاری آتی شما با "ایردن" می مانیم.

خسته نباشید

ولی خیلی سایت خسته کننده ای آدم یاد سایتهای تالار فروش و غیره.............. میافته بابا تغیرش بدین :cry:

با سلام و خسته نباشید سایت " ایردن" خیلی کمرنگ ( رنگ و رو رفته ) طراحی شده ۀ بهتر است از رنگهای شادتر و زنده تر استفاده شود . موفق باشید .

سلام خسته نباشید در مورد طرحی که در بالای صفحه یادمان آمده به نظر میرسد که اگر تصویری از مثلا چند استاد در حال کار یا تعلیم یا گفتگو با دانشجو در دانشکده یا کنگره تهیه شده و جایگزین تصویر کنونی شود خیلی مناسب تر باشد با تشکر از زحمات شما
دکترسپیده نیر

با سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان محترم

با توجه به این که به تازگی به جمع دوستان عزیز و کوشای سایت پیوستم

باید عرض کنم که ارتقا و ترقی این سایت در گرو همکاری و تلاش همگانی متخصصین محترم دندانپزشکان و نیز دانشجویان است

و مطمئن باشیم که میتوان با کمک و نیز پشتکار به اهداف متعالی این سایت که گسترش فرهنگ و اطلاع رسانی روز در دندانپزشکی است دست یافت.

آقای دکترمیرزاده !
از حسن نظر شما سپاسگزاریم
ضمناً ما واژه های منفی نداریم: خسته و نباشید هردو بار منفی دارند!! :D
، همواره شاد و با نشاط باشید!

همکاران شما در ایردن

واقعاً دیدار از این سایت برای من یک سورپرایز بود!
در همه جای آن عشق و صفا به چشم می خورد و تنها چیزی که دیده نمی شود "پول" و سود جویی است. موفق باشید.
ای ببخشید: همواره شاد و بانشاط باشید :D

امیدوارو من هم بتوانم سهم کوچکی در این کار ارزشمند داشته باشم.

دست در دست هم دهیم به مهر
میهن خویش را کنیم آباد
hands.jpg (2.69 کیلوبایت)

با سلام وآرزوی موفقیت
دندانپزشکان چگونه می توانند عضو این سایت شوند؟
[email protected]

باتشکر

جناب آقای دکتررضامدهنی سلام

دندان پزشکان و شاغلین حرف وابسته به دندان پزشکی برای معرفی خود در ایردن می توانند ابتدا از طریق وب فرم زیر مشخصات خود را ارسال نمایند
ارسال مشخصات حرفه ای

و سپس فرم زیر را پرینت و تکمیل کنید و تصویر دیژیتال (اسکن) آن را از طریق ایمیل ایردن ارسال نمایند.
فرم مشخصات حرفه ای

همچنین عکس ، خلاصه پایان نامه و هرگونه مدرکی را که مایل باشند به پروفایل ایشان اضافه شود نیز از طریق
ارسال مدارک

ارسال کنند.
ضمناً می توانید لیست اسامی و مشخصات کلیه حرفه ای های دندان پزشکی که می شناسید را در فایل ورد از طریق آدرس
ارسال مدارک مختلف

برای "ایردن" ارسال کنید

با عرض سلام ،
ضمن تشکر ، میخواهم پیشنهاد کنم در صورت امکان شماره تلفن دندانپزشکانی که اسامی آنها در این سایت وجود دارد ، به مشخصات کلی آنها اضافه گردد تا امکان دسترسی آُسانتر باشد . چرا که در صورت نیاز به شماره تلفن ایشان باید با مرکز اطلاعات 118 تماس گرفت که با وجود چنین سایتی دوباره کاری به نظر میرسد.

موفق و پیروز باشید.
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel