تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری
 
Select date in calendarSelect date in calendar

صفحه: 1
پورتال جامع انجمن ارتودنتیست‌های ایران, برای اولین بار در ایران و شاید نخستین بار در دنیا
 
سلام،

احتراما به استحضار می رسانم که این پورتال که در اسفند ماه ۹۱ به پیگیری اینجانب و دکتر شیروانی و سرمایه گذاری ۴۰ تن از همکاران ارتودنتیست پایه گذاری گردید وابسته به انجمن ارتودنتیست های ایران نمی باشد. در حال حاضر این پورتال دارای پروفایل فعال برای اعضاء ثبت نام نموده است، هر چند برای افزایش جامعیت سایت، آن دسته از متخصصین ارتودنسی اقصی نقاط کشور (طبق لیست انجمن در سال ۹۱) نیز که هنوز ثبت نام نکرده اند در سطح آدرس مطب قابل جستجوهستند. با قبول محدودیت هایی که عجالتا این پورتال دارد باید پذیرفت که در نبود چنین سازوکار ویژه ای از سوی انجمن با عنوان یک حرکت خودجوش قابل ستایش است. محدودیت های فعلی عبارتند از:
تکمیل نبودن محتوای پروفایل برخی از اعضاء، لینک منوهای مشاوره آنلاین به سایت اینجانب به جهت اینکه این پورتال هنوز شورایی در قالب سردبیری ندارد، به روز نشدن اخبار و اطلاعات ارتودنسی.
انشالله در نشستی که مورخ ۲۱ آذرماه ۹۲ قرار است با حضور گروهای از ارتودنتیست های جوان برگزار گردد چشم انداز آتی این سایت نیز بررسی خواهد شد.

با سپاس
پورتال جامع انجمن ارتودنتیست‌های ایران, برای اولین بار در ایران و شاید نخستین بار در دنیا
 
سرکار خانم دکتر مهتاب نوری
ریاست محترم انجمن ارتودنتیست های ایران
با سلام و عرض ادب

احتراما” متعاقب درخواست جنابعالی مورخ ۹۲.۵.۶ مبنی بر تغییر پورتال جامع متخصصین ارتودنسی ایران به سایت رسمی انجمن ارتودنتیست های ایران به استحضار می رساند پیگیری موثراین امر مستلزم ابلاغ سمت اینجانب در خصوص اداره آتی سایت انجمن، هماهنگی محتوای آن تنها با یک نماینده از طرف هیأت مدیره انجمن (ترجیحا" سرکار عالی) و ارائه دسترسی به مدیریت کنترل پنل هاست و دامنه سایت پیشین انجمن می باشد. شایان ذکر است از امروز این پورتال که به طور مستقل و به همت مالی ۴۰ نفر از اعضاء انجمن راه اندازی شده است در موتور جستجوگر گوگل در رتبه نخست برای کلمه کلیدی متخصص ارتودنسی نشسته است. این پیشرفت سریع رتبه پورتال به دلیل فقر فعالیت وب در خصوص معرفی متخصصی ارتودنسی ایران تاکنون بوده و بی تردید فعالیت ارگانیک در این زمینه افق روشنی را در مسیر فرهنگ سازی و معرفی جامعه ارتودنسی کشور به هم میهنان خواهد داشت.

با سپاس
دکتر مسعود داودیان
متخصص ارتودنسی
تبلیغ ایردن برای غیرمتخصص ارتدنسی
 
مدیریت ایردن
با سلام
سپاس اینجانب و همکارانم را نسبت به تعهد حرفه ای جنابعالی و همکارانتان به اصول خبر رسانی پذیرا باشید. ضمن تاکید دوباره بر عدم مخالفت با نشر اخبار در خصوص هر سیستم نوینی در حیطه دندان پزشکی که مایه و لازمه پویایی رشته می باشد، تقاضا دارم وسواس بیشتری در نحوه معرفی و تبلیغ برنامه های اموزشی بالاخص صورت گیرد. زیرا نظر به بازتاب گسترده فعالیت شما و اطمینانی که همکاران به پایگاه خبری شما دارند، کوچکترین قصور در این زمینه قابل جبران نخواهد بود و صدمات مهلکی به سلامت و اقتصاد بیماران و حیثیت جامعه دندان پزشکی که همواره حجمه تبلیغات بی اساس و سو بوده است، وارد خواهد کرد.

با تشکر
دکتر مسعود داودیان - ارتودنتیست
صفحه: 1