تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری
 
Select date in calendarSelect date in calendar

صفحه: 1
کنگره 10 انجمن ارتدنتیست های ایران, پیام دکتر عادلی نجفی رییس همایش به ایردن
 
"چنین کنند بزرگان چو کرد باید کار"

سرکار خانم سیما
مدیر محترم ارتباطات ایردن

با سلام و احترام
از زحمات ارزشمند و همکاری های مسؤلانه و پر تلاش شما در امور اداری برگزاری دهمین کنگره علمی و بین المللی انجمن ارتودنتیست های ایران که با نظم و اطلاع رسانی شایسته همراه بوده است و موجبات تشکیل موفقیت آمیز این همایش بزرگ را به همراه داشت، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.
امید است همواره در سایه الطاف خداوند بزرگ سلامت و موفق بوده باشید.

با تقدیم احترامات
دکتر حمید عادلی نجفی
رئیس کنگره دهم
تبلیغ ایردن برای غیرمتخصص ارتدنسی
 
جناب آقای دکتر شوکت بخش

دبیر محترم علمی دهمین کنگره انجمن ارتودنتیست های ایران
با سلام
ضمن اهدا سپاس و عرض خسته نباشید بابت فعالیت های مستمر جنابعالی در تدارک برنامه های علمی کنگره پیش رو، به استحضار می رسانیم، اخیرا" مطلع شدیم قرار است برنامه ای آموزشی پیرامون سیستم های ارتودنسی نامریی (Clear aligner) در کنگره گنجانده شود. دعوت شدگان در این برنامه نیز بر اساس خبرهای رسیده عبارتند از:
دکتر فریدون ولدخانی : یک همکار دندانپزشک عمومی فارغ التحصیل دانشگاه شیراز و در حال حاضر شاغل در چند مطب در آمریکا با عنوان آسیستان ارتودنسی
دکتر مجیدرضا توکلی جو : دندانپزشک عمومی- فارغ التحصیل ارتودنسی از دانشگاه کالیفرنیا!
ضمن اعلام عدم مخالفت با آموزش هر سیستم جدیدی از جمله سیستم مذکور، چندین سوال در اینجا تشنه پاسخ قانع کننده می باشد:
1. اگر به فرض امکان دعوت از همکاری با مدرک تخصصی ارتودنسی معتبر و صاحب نام در خصوص آموزش این سیستم وجود نداشته است چه انگیزه ای برای دعوت از این دو عزیز بوده که گذشته از سطح مدرکشان، تبلیغات بی پایه و اساسشان نقل مجلات زرد می باشد؟ تبلیغاتی حاکی از درمان بیش از 80 درصد مشکلات ارتودنسی بدون سیم و براکت از کلاس II تا III ، از جراحی تا غیر جراحی، از EXT تا NONEXT
2. آیا از آنها درخواست شده بود که دست کم تعدادی از کیس های خاتمه یافته شان را در تایید وسعت تبلیغاتشان در این باره ارایه کنند؟
3. آیا به شرایط خطیر حاضر مربوط به درمانهای فراگیر و نابجای بسیاری از دندانپزشکان عمومی تحت تاثیر کلاس های غیر قانونی همکاران دیگرعمومی، عنایتی صورت گرفته است. امری که بی تردید با حضور آموزش دهنده هایی از این دست در کنگره رنگ وجاهت بیشتری هم می گیرد و تاوان آن سلامت و جیب بیماران بی گناه خواهد بود؟
جالب است بگویم که آقای دکتر ولدخانی که به گفته خود ایشان حتی هنوز یک کیس خاتمه یافته با مدارک قانع کننده ندارند، در فضای مجازی اقدام به ثبت نام جهت آموزش همکاران عمومی در نوادا و دیگر جاها نیز می کنند. البته ایشان در پی صحبت های اینجانب با وی، وبسایت www.crystalcorrect.com خود را بسته است. با این حال پیش از بستن سایت مطالبی از وبسایت ایشان برداشتم که همراه فیلمی از ایشان در تبلیغ سیستمش خدمتتان ارسال می گردد.
امیدواریم حال که به دلیل خلا های قانونی موجود امکان جلوگیری از آموزش های بی پایه و اساس ارتودنسی را در سطح کشور نداریم دست کم خود بر آن دامن نزنیم.

http://bartarinha.com/ad/8089/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%DB%8C%D9%88%D8%B3%D9%81-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1336342456839

با تشکر
جمعی از همکاران ارتودنتیست
دکتر فرهاد جعفری
دکتر علی مشجری
دکتر محمد سیف
دکتر مسعود داودیان
دکتر نوید ناصری
دکتر کاوه محمدیان
دکتر امین شیروانی
دکتر مهدی روادگر
صفحه: 1