تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری
 
Select date in calendarSelect date in calendar

صفحه: 1
دکتر ساناز یزدانی در گذشت
 
علی‌ عزیز،
هر چیزی را می‌توانستم پیش بینی‌ کنم ولی‌ فکر نمیکردم روزی پیش آید که به تو تسلیت بگویم آنهم برای ساناز عزیز.
پذیرش آن بسیار برایم سخت است و مسلّم برای تو، ولی‌ تو انسان استوار، بردبار و توانایی هستی‌ مطمئن هستم راضی‌ به رضای پروردگاری با آرزوی سلامتی‌ برای همهٔ خانواده.
علی‌اکبر بهرمان
یاد دکتر هوشنگ فاضل به خیر!
 
از اطلاع رسانی ایردن ممنونم، و بسیار از خبر فوت هوشنگ عزیز متاسف شدم.
ممنون شدم که از او یاد کرده بودید. همهٔ ما نکات مثبت و منفی‌ داریم به نظر من او نکات مثبت زیادی در دندان پزشکی‌ ایران دارد.
به هر روی برای او از خداوند بزرگ تقاضا ی آمرزش دارم.
این ضایعه را به خانواده آن مرحوم تسلیت می گویم.
خدا نگه‌دار
بهرمان
پیام نوروز ۱۳۹٢ایردن- پایگاه دندان پزشکی, ماهنامه شماره ۴٧
 
عید نوروز مبارک
ملاک تعیین و معرفی پیشگامان, چگونه افرادی به عنوان «پیشگام» معرفی شوند؟
 دوست و همکار عزیز مدیر ایردن
ضمن سلام و مروری بر ایمیل های اخیر شما و گفتگوی شفاهی با شما همانطور که عرض کردم متاسفانه در بین ما همکاران بخصوص همکاران دندان‏پزشک بجای همکاری و تشویق هر وقت شما بخواهید یک کار جمعی و ارزنده انجام دهید نظرهای خصوصی و خودخواهی همراه با حسادت های پایان ناپذیر بقول معروف اکتیو می شوند که باعث دلسردی برای فردی که بخواهد قدم مثبتی در جهت کل دندان‏پزشکی بردارد می شود.
همین جا می خواهم به شما بگویم که باید خیلی صبور و خونسرد باشید باید آماده بسیاری بدگوئی ها و تنگ نظری ها باشید. همه می خواهند پیشگام و مورد تقدیر همگان باشند در مصاحبه ها فقط خودشان و خودشان را در نظر می گیرند، نظراتشان شخصی و گروهی است بی نظری و قدرشناسی بدون غرض کمتر خواهید دید متاسفانه درد بزرگ ما سه علت دارد: 1- حسادت 2- تنگ نظری 3- خودخواهی
از دو مصاحبه ایی که برایم فرستاده بودید. آقای خامسی و آقای صحافیان باید عرض کنم عمل این کار بیشتر مطالب خوب بود ولی بی نظری در کلام بطور کامل وجود نداشت.
سئوال کرده بودید نظرم را در مورد " ملاک و شاخص مطلوب برای تعیین پیشگام" بنویسم باید عرض کنم برای بسیاری ازهمکاران دندان پزشک ما در ایران شاخصی نمی تواند وجود داشته باشد همه شاخص و خصیص هستند. در هر حرفه ای و بخصوص حرف پزشکی یک پزشک می تواند به یکی یا چند طریق خدمات ارزنده ای انجام دهد
1- کوشش در جهت ارتقاء علمی حرفه
2- کوشش در جهت تربیت همکاران واجد شرایط با آموزش ارزنده
3- کوشش در جهت خدمت به جامعه و بیماران در بالاترین حد کیفی
4- کوشش در برقراری احترام برای حرفه بین جامعه
5- کوشش در برقراری نظم و همفکری و همبستگی در بین صنف
6- کوشش در آگاهی جامعه نسبت به حرفه
7- و و و و بسیاری خدمات دیگر و البته همه خدمات برای حرفه و دیگران نه برای خود و جیب! ولی متاسفانه اگر هم کسی قدمی مثبت بر می دارد بدخواهان و خودخواهان یا جلویش را میگیرند یا چنان وضعی بوجود می آورند که عمل کننده مایوس کنار رود. این افراد هیچ وقت حاضر نیستند از آنهایی که در گذشته کاری کرده اند هم قدردانی شود مگر بنفع شخصی آنها باشد.
خلاصه عزیز، شما گام پر زحمت و سنگین برداشته اید و بخصوص وقتی بخواهید پیشگامان را مشخص کنید همه پیشگام هستند. هر هیأتی که تعیین کنید بی نظر نخواهد بود. خیلی افراد که نام و عکس آنها همه جا هست کوچکترین قدمی در جهت کل دندان پزشکی و کشور برنداشته اند ولی می خواهند همه جا و همه وقت در صحنه باشند به نظر من باید اول از نمونه کشورهایی که در گذشته های دور و تا امروز این کار را کرده اند الگو برداشت اول با یک یک موارد قابل ارزش و تقدیر تعیین شود بعد فرم های مطابق آن ارزش ها تنظیم شود.
بعد بروی افرادی که ادعای کار شایسته ایی دارند فرم را پر کنند بعدد یک هیئت بی نظر فرم های تکمیل شده را بررسی کنند تا این امر به مرحله نهایی برسد.
اگر قرار است لیست عکس هایی که در سایت بنام پیشگامان است تکمیل شود باید حداقل ده الی دوازده هزار نفر دیگر اضافه کنید تازه بازهم باید با برخوردهای ده هزار نفر دیگر امادگی داشته باشید.....؟
بهرحال برای شما آرزوی سلامت و صبر و موفقیت دارم.
پیشگام کسی است که قدم پیش را در یک امر مهم حرفه ای و تخصصی برای کل مملکت و آن حرفه برداشته باشد.

قربانت دکتر بهرمان
15/12/87
06/03/2009

صفحه: 1