تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری
 
Select date in calendarSelect date in calendar

صفحه: 1
گله مندی از نشریه سپید دندان پزشکی, انتظار از سپید دندان پزشکی برای حفظ چهارچوب های حرفه ای
 
در شماره 7 سپید ویژه دندان پزشکی، تاریخ 21 اردیبهشت 1391 دو موضوع از ایردن، چاپ شده که بدون رعایت اصول خبرنگاری و اخلاق حرفه ای است نه تنها نامی از این پایگاه برده نشده بلکه حتی اصل خبر نیز نادرست بیان شده است:
اول، عکس دکتر محمد رضا طاهریان در محل دفتر ایردن و در برنامه ای که به مناسبت افتتاح دفتر این پایگاه در سال گذشته برگزار شد (عکاس این عکس در آن زمان جزء همکاران این پایگاه بودند)، که اسمی از مالکیت حقوقی ایردن بر تصویر نبرده اند
دوم، خبر ورود آقای دکتر امیر اسماعیل سندوزی به ایران، از ایردن برداشته شده و عکس آن نیز متعلق به ایردن است که در خبر سپید دندان پزشکی، نامی از منبع برده نشده است
سومین اشکال این که تهیه کننده فیلم مستند آقای دکتر سندوزی، ایردن، پایگاه دندان پزشکی ایرانیان است که در این خبر اشاره ای به آن نشده است.
از نشریه سپید دندان پزشکی که خود نشریه ای حرفه ای و متشکل از چند همکار دندان پزشک است، انتظار می رود حداقل های کار با یک مجموعه که متعلق به خود ایشان است را رعایت فرمایند.
رنگ دندان ها, رنگ دندان ، زرد شدن دندان ها ، بلیچینگ ،
 
سلام
من هر بار که به دندان پزشکی مراجعه می کنم، دندان پزشکم با موادی، دندان هایم را سفید می کنند اما بعد از گذشت مدتی کوتاه دوباره لایه ای زرد رنگ روی دندان ها را میگیرد و با اینکه مرتب مسواک و نخ دندان استفاده می کنم، تاثیری در سفید ماندن دندان هایم ندارد. ممکن است بنده را راهنمایی فرمایید.
با تشکر
رشته‌ بی صاحب
 
سلام آقای دکتر ، ما که دورا دور به شما دندان پزشکان ارادت داریم و اگر هم کسی در نداشتن مال و اموال عظیم ما سهم داشته باشد تا جا هست که بخواهیم از وزیر و وکیل و نماینده ی مجلس و رئیس ... و بقال سر کوچه یمان گلایه کنیم،چرا از شما دندان پزشکان دوست داشتنی ! که درست است وقتی به مطبتان می آییم با جیب خالی بیرون می رویم !! اما حداقل از درد جانکاه دندان با دستان شفابخش شما نجات میابیم .

به هر حال ما که سر شما را به روی گردنتان می بینیم! اما تو رو خدا یه کمی ارزون تر حساب کنید!!!
صفحه: 1