پنجاه و پنجمین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران | اردیبهشت 1394
55th International Annual Scientific Congress of Iranian Dental Association
12-15 May 2015

آلبوم کنگره

کنگره 55 انجمن دندان پزشکی ایران
22 تا 25 اردیبهشت 1394 تهران
مرکز همایش‌های برج میلاد تهران
تم کنگره: مدیریت درمان- حفاظت بیمار و دندان‌پزشک

شورای سیاستگذاری کنگره ۵۵

رئیس هیت مدیره انجمن دندان‌پزشکی ایران: دکتر بیژن اخوان آذری
نایب رئیس هیات‌مدیره انجمن دندان‌پزشکی ایران: دکترغلامرضا غرنوی
رئیس کنگره: دکتر محمود عاقل
قائم مقام کنگره: دکتر علی تاجرنیا
دبیر اجرائی: دکتر بهزاد فرخ زاد 
مدیر نمایشگاه: دکتر محمود میران 
دبیر علمی: دکتر مهیار شهبازی مقدم 
امور مالی انجمن: دکتر عباس دلورانی

پیام رییس کنگره ۵۵

در جهان یک فضیلت وجود دارد آن آگاهی است و تنها یک گناه آنهم جهل است
با سلام و عرض ادب و تشکرازاساتید بزرگوار، پیشکسوتان و همکاران عزیز.
اولین کنگره جامعه دندان‌پزشکی ایران در تابستان ۱۳۴۲ در دانشگاه تهران با ریاست استاد بزرگوار زنده یاد جناب آقای دکترفریدون فرزین برگزار شد.
بیست و پنجمین کنگره (ربع قرن) جامعه دندان‌پزشکی ایران درتابستان ۱۳۶۶ در تهران هتل هما با ریاست استاد بزرگوار جناب آقای دکترسید رسول رسولی برگزار شد.
پنجاهمین کنگره (نیم قرن) انجمن دندان‌پزشکی ایران در بهار سال ۱۳۹۰ در برج میلاد به ریاست استاد یزرگوار جناب اقای دکتر جعفر دادمنش برگزار شد
و امروزشاهد پنجاه وپنجمین کنگره بین المللی سالانه انجمن دندان‌پزشکی ایران همراه با سمپوزیوم شاخه آسیا – اقیانوسیه فدراسیون جهانی لیزر در دندان‌پزشکی همزمان با نمایشگاه مواد و تجهیزات با شرکت کمپانی‌های تولید کننده داخلی و خارجی در فضائی مناسب هستیم.
کنگره‌های علمی فضائی است برای تقابل آرا، افکار و نظرات همکاران که خود باعث رشد و اعتلای دانش علمی پژوهشی دندان‌پزشکی شده، که نتیجه آن در سلامت و بهداشت جامعه اثر گذار خواهد بود.
برای رسیدن به این مطلوب، حضور شما همکاران عزیز را طلب می‌کند، بیائیم با شرکت دراین گردهمائی بزرگ علمی سهم خود را در رشد و بالندگی علمی، حرفه‌ای به نمایش بگذاریم.
افتخاریست برای ما که با همراهی و همفکری هیات‌مدیره محترم، همکاران در شورای سیاستگذاری و شورای برگزاری در تاریخ بیست ودوم تا بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۴درمرکز همایش‌های برج میلاد میزبان شما باشیم.
باشد که بتوانیم کنگره‌ای درشان شما همکاران، در جامعه دندان‌پزشکی کشورعزیزمان ایران برگزار کنیم.
دکتر محمود عاقل
رئیس کنگره ۵۵

پیام دبیر علمی کنگره ۵۵

سرعت رشد روز افزون علم، از جمله علم دندان‌پزشکی بحدی است که عقب ماندن از آن و نرسیدن به آن برا ی دندان‌پزشک امروزی توجیهی ندارد، شاید بهترین راه برای بروز شدن دانش ما دندان‌پزشکان شرکت در چنین کنگره‌های علمی است.
برای من افتخاری بزرگ و مسئولیتی سنگین است که بعنوان دبیر علمی پنجاه و پنجمین کنگره بین المللی انجمن دندان‌پزشکی ایران که بزرگ‌ترین همایش دندان‌پزشکی و از یزرگ‌ترین اتفاقات سالانه علمی کشور است بتوانم به نحو مناسب فضای دندان‌پزشکی کشورمان را با آخرین تحولات روز جهان آشنا کنم.
بدین منظور با برنامه ریزی دقیق سعی در استفاده از دانش و تجربیات اساتید و محققین بنام برای انجام این گردهمائی بزرگ علمی خواهم کرد.
در این راستا با کلیه دانشکده‌های دندان‌پزشکی و آکادمی‌های علمی تماس‌های لازم گرفته شده و منتظر همکاری‌های بیشتر هستیم.
دکتر مهیار شهبازی مقدم
دبیر علمی کنگره ۵۵