در حال بارگذاری برای پخش


در حال بارگذاری برای پخش
در حال بارگذاری برای پخش
در حال بارگذاری برای پخش
دکتر حسین به نیا
رییس کنگره
08:21
در حال بارگذاری برای پخش
دکتر فریدون پور دانش
دبیر اجرایی
03:24
در حال بارگذاری برای پخش
دکتر مسعود یغمایی
کمیته آموزش دندان پزشکی
05:49
دکتر محمد جعفریان
قائم مقام کنگره
04:26
در حال بارگذاری برای پخش
دکتر غلامرضا شیرانی
دبیر علمی
03:50
در حال بارگذاری برای پخش
دکتر شهاب صدر
رییس نظام پزشکی
04:03
دکتر احمد مسجدی
مسوول کمیته ثبت نام
03:54
در حال بارگذاری برای پخش
دکترمحمدتقی کیانی
معاون دبیر اجرایی
08:26
در حال بارگذاری برای پخش
دکتراخوان آذری
عضو مشاوران عالی کنگره
07:24

پنجمین کنگره بین المللی انجمن جراحان دهان و فک و صورت ایران
23 تا 25 بهمن 1387- هتل المپیک تهران
پیام دکتر حسین بهنیا
رئیس کنگره

همکاران گرامی
با یاری خداوند و با همراهی شما عزیزان، پنجمین کنگره انجمن جراحان دهان، فک و صورت از تاریخ 23 لغایت 25 بهمن ماه 1387 در هتل المپیک برگزار خواهد شد.
آگاهی از پیشرفت های آموزشی و پوهشی انجام شده در علوم پزشکی و اطلاع رسانی در این زمینه از مهمترین عوامل پیشرفت می باشد و نقش برگزاری کنگره های علمی در این راه بسیار با اهمیت است.
جهت اعتلای این گرهمایی بین المللی، سعی بر این بوده در کنار متخصصین ارزشمند کشور، از برجسته ترین دانشمندان جراحی دهان، فک و صورت در سراسر دنیا دعوت به عمل آمده تا بتوان آخرین دستاوردهای علمی این رشته را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهیم. در این راستا سمپوزیوم هایی در تمامی عرصه های این رشته تخصصی به صورت پانل های سخنرانی و پرسش و پاسخ طراحی شده است.
علاوه بر نشست های تخصصی، برنامه های آموزشی ویژه برای همکاران دندان پزشک در قالب مباحث علمی، جراحی های زنده و کارگاه های متنوع، با سرفصل هایی نظیر ایمپلنت تازه های جراحی دهان و عوارض آن، برخورد با اورژانس پزشکی و .. ارائه می گردد.
با نهایت ادب و احترام از شما دعوت به عمل می آورم که همچون همیشه، با شرکت خود در با شگوه تر برگزار شدن این کنگره ما را یاری فرمایید.
با تشکر
شورای برگزاری
رئیس کنگره: دکتر حسین بهنیا
رئیس هیات مدیره انجمن: دکتر حسین مرتضوی
نایب رئیس کنگره: دکتر محمد جعفریان
دبیر علمی: دکتر غلامرضا شیرانی
معاون دبیر علمی: دکتر آرش خجسته
دبیر اجرایی: دکتر فریدون پوردانش
معاون دبیر اجرایی: دکتر محمدتقی کیانی
کمیته آموزش دندان پزشکی: دکتر مسعود یغمایی
کمیته آموزش ایمپلنت: دکترعلی حسنی
کمیته بین الملل: دکتر بهزاد رهسپار
کمیته بین الملل: دکتر عباس کریمی
کمیته انتخاب پوستر:
در حال بارگذاری برای پخش

کمیته روابط عمومی: دکتر حسن مهاجرانی
کمیته تشریفات: دکتر امیرحسین کامپوزیا
کمیته تشریفات: دکتر مسعود کریم
کمیته مالی و نمایشگاه:‌دکتر امیر کبیری
کمیته انتشارات: دکتر کاظم خیابانی
کمیته نظارت: دکتر علی اصغر روحی
کمیته ثبت نام: دکتر وفا مشیرآبادی
کمیته وب سایت: دکتر شهروز شفایی فرد
کمیته سعی و بصری: دکتر آرش زاهدی

مشاوران عالی
دکتر اسماعیل یزدی، دکتر ابوالحسن مسگرزاده، دکتر بیژن اخوان آذری، دکتر غلامرضا غزنوی، دکتر باقر شهنی زاده، دکتر جعفر دالایی، دکتر عباس خدایاری، دکتر حسن حسینی تودشکی، دکتر محمدحسین کلانتر معتمدی، دکتر محمد بیات، دکتر بهزاد هوشمند

اخبار کنگره

گزارش کوتاه ایردن از کنگره
پنجمین کنگره انجمن جراهان دهان، فک و صورت طبق برنامه ریزی قبلی با نظم و آرامش حدود ساعت 9 روز 23 بهمن 87 در محل هتل المپیک کار خود را آغاز کرد. در افتتاحیه کنگره بسیاری از بزرگان دندان پزشکی کشور، اساتید و جمعی از دندان پزشکان عمومی و متخصص و همینطور مهمانان خارجی حضور داشتند.
دکتر سید شهاب الدین صدر رئیس سازمان نظام پزشکی کشور، دکتر حسین بهنیا رئیس کنگره 5 جراحی، دکتر حسین مرتضوی رئیس هیات مدیره انجمن جراحان سخنرانی کردند. در بخشی از مراسم، تعدادی از اساتید بزرگ این حرفه از جمله: دکتر ابوالحسن مسگرزاده، دکتر بیژن اخوان آذری، دکتر مسعود یغمایی، دکتر اسماعیل یزدی، دکتر حسین مرتضوی، دکتر حسن حسینی تودشکی مورد قدردانی قرار گرفته و تندیس طلایی به آنها اهدا شد.
از نکات برجسته این کنگره چند مورد زیر قابل ذکر است:
باوجود هوای بارانی و همچنین تخصصی بودن مباحث، استقبال چشمگیر حرفه ای ها جلب توجه می کرد. درعین حال ، برنامه ریزی دقیق مدیران، موجب انجام منظم امور ثبت نام و رضایت شرکت کنندگان بود. دکتر احمد مسجدی، دستیار جراحی فک که مسوول کمیته ثبت نام بود، با پیگیری مستمر کارهای بخش خود، به طور دقیق همه امور مراجعین را تحت نظر داشت.
رییس کنگره، دکتر بهنیا با آرامش و درعین حال اقتدار مطلوب کارها را هدایت می کرد. ایشان در مواجهه با تعداد زیاد افراد سوال کننده و موارد متعددی که نیاز به تصمیم سازی بود با آرامش و لبخند بر لب، با پاسخ های مثبت کارها را هدایت می کرد.
این تنها کنگره ای بود که خبرنگاران ایردن توانستند به محض درخواست خلاصه مقالات در فایل "ورد"، از طریق معاون دبیر اجرایی، دکتر محمدتقی کیانی یک کپی از روی لپ تاپ ایشان تحویل بگیرند. درکنگره های قبلی پس از دهها بار تلفن و یادآوری های مکرر، بخشی از اطلاعات ارسال می شد و گاه تنها یک فایل پی دی اف ارسال می گردید که موجب ناراحتی عزیزان بی توقع ایردن بود.
دکتر آرش زاهدی مسوول کمیته سمعی-بصری نیز از مدیران متعهد و وظیفه شناسی بود که با نهایت دقت و مراقبت هدایت خبرنگاران و میمانانی که به خدمات ایشان نیاز داشتند را انجام می دادند. در پایان نیز برخلاف معمول کنگره ها که عکس های حرفه ای تهیه شده سرنوشت نامعلومی دارند، ایشان قول دادند که یک نسخه را برای انتشار در ایردن ارسال خواهند کرد.
کتابچه خلاصه مقالات و کلیه کارهای چاپی مربوط به کنگره با کیفیت و ابعاد بسیار مطلوبی تهیه شده بود که حاکی از دقت افراد مسوول بود.
نمایشگاه لوازم و تجهیزات نیز با حضور معدود شرکت های معتبر با چیدمان خوب، مسوولین مودب و فضای مناسب، مورد مراجعه و وثوق شرکت کنندگان قرار داشت.
بهرحال در عین حال که نکات مثبت فراوانی در مدیریت کنگره مشهود بود ذکر دوانتقاد نیز خالی از لطف نیست:
مدیران و مجریان دارای لباس متحد الشکل یا علامت شاخصی نبودند و گاه شناسایی ایشان مشکل بود.
کتابچه خلاصه مقالات و کلیه اوراق چاپی صرفاً به زبان انگلیسی تهیه شده بود که باتوجه به جمعیت چندصد نفری فارسی زبان ها نسبت به بیست و چند مهمان خارجی، این روش پسندیده به نظر نمی رسید. از نظر ما ضمن اهمیت به زبان بین المللی انگلیسی، احترام به زبان بومی و اصلی نباید فراموش گردد.
برای همه تلاشگران عرصه دانش و فرهنگ ایران آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.
مدیریت ایردن


عکس های کنگره5جراحی فک و صورت
تهیه عکس ها: دکتر آرش زاهدی- سمانه یزدان پناه- سیما


ارسال مدارک یا اطلاعات دندانپزشکی ایرانیان برای انتشار در ایردن