کنگره دوازدهم انجمن ارتودنتیست های ایران
ثبت نام در کنگره ۱۲ انجمن ارتودنتیست های ایران محورهای کنگره ۱۲ انجمن ارتودنتیست های ایران سخنرانان کنگره ۱۲ انجمن ارتودنتیست های ایران مدیران کنگره ۱۲ انجمن ارتودنتیست های ایران

کنگره ۱۲ انجمن ارتودنتیست های ایران
۹ تا۱۱ مهر ۱۳۹۳ | هتل المپیک تهران
سه شنبه ۸ مهر دوره آموزشی پیش کنگره

چهارشنبه ۹ مهر
افتتاحیه کنگره ۱۲ انجمن ارتودنتیست های ایران در محل آمفی تئاتر هتل المپیک

جمعـــه ۱۱ مهر
اختتامیه کنگره ۱۲ انجمن ارتودنتیست های ایران در محل آمفی تئاتر هتل المپیک

شــــنبه ۱۲ مهر دوره آموزشی پس کنگره


دوازدهمین کنگره بین المللی انجمن ارتودنتیست های ایران، تجربه ای متفاوت
با استفاده از تجربیات گذشته در برگزاری کنگره های انجمن ارتودنتیست های ایران و با توجه به شرایط جدید ایجاد شده در کشور پس از استقرار دولت یازدهم، به منظور برگزاری کنگره های علمی با کیفیت بالاتر و با امکان حضور شرکت کنندگان از سایر کشور ها بررسی هایی صورت گرفت و در شورای سیاستگذاری کنگره تصمیم گرفته شد که این کنگره با رویکردی جدید برگزار شود. بدین منظور مقرر شد که کنگره دوازدهم به دو زبان انگلیسی و فارسی برگزار گردد. همچنین با نگاهی بین رشته ای، با همکاری انجمن جراحی دهان، فک و صورت و همچنین انجمن پروستودنتیست های ایران، عناوین سخنرانی ها به صورتی انتخاب شد که برای اکثر همکاران دندان پزشک و متخصصین سایر رشته ها قابل استفاده تر باشد. در این راستا اساتید مطرح رشته های تخصصی ارتودنسی، جراحی فک و صورت و پروتز از کشور های مختلف به ارائه مطالب علمی متنوع و به روز خواهند پرداخت که می تواند مورد استفاده کلیه عزیزان دندان پزشک، دانشجویان تخصصی و همکاران گرانقدر رشته های مختلف تخصصی باشد. قابل ذکر است که سه دوره آموزش علمی قبل و بعد از کنگره نیز جهت استفاده بیشتر علاقمندان در روز های سه شنبه هشتم و شنبه دوازدهم مهر نیز پیش بینی گردیده است. از سوی دیگر، با هماهنگی انجمن دندان پزشکی ایران مقرر شد که برنامه های بازآموزی مدون انجمن نیز هماهنگ با این کنگره و در محل هتل المپیک به گونه ای زمان بندی و برگزار گردد که تداخلی با برنامه های کنگره و بازآموزی ایجاد نکند تا شرکت کنندگان بتوانند از هر دو برنامه علمی کنگره و بازآموزی استفاده نموده و از امتیازهای آن بهره مند شوند. لازم به ذکر است که از سوی اداره کل آموزش مداوم وزارت بهداشت و درمان ۱۴/۵ امتیاز مداوم به این کنگره تخصیص یافته است. امتیاز برنامه های مدون نیز به زودی اعلام خواهد شد. همچنین با هماهنگی های انجام شده با شرکت های وارد کننده و توزیع کننده اقلام دندان پزشکی، نمایشگاه جنبی کنگره نیز با همین رویکرد و با کیفیتی متفاوت نسبت به کنگره های قبل، برگزار خواهد شد تا موجب اعتبار بیشتر حرفه و کشور عزیزمان باشد.
شورای برگزاری دوازدهمین کنگره بین المللی انجمن ارتودنتیست های ایران

ثبت نام کنگره 12 انجمن ارتودنسی در ایردن


به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه برنگذرد

همکاران ارجمند، اساتید و متخصصین گرانقدر، دندان پزشکان گرامی؛

برای اینجانب و دیگر دست اندر کاران، مایه افتخار و مباهات است که میزبانی شما عزیزان را در دوازدهمین کنگره بین المللی انجمن ارتودنتیست های ایران در سال 1393 بر عهده داشته باشیم. همان گونه که می دانید، عرصه علم و فناوری، هیچ‌گاه از تحول و پیشرفت باز نمانده و با سرعت در حال پویایی است. در این مسیر اگر بخواهیم جایگاه خود را از منظر دانش و توانمندی، در ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر درمانی حفظ نماییم، چاره ای به جز تلاش مضاعف در حفظ و توسعه ی ارتباطات علمی و حضور در محافل علمی داخلی و جهانی نداریم. در این راستا تمامی تلاش خود و همکاران ارجمندم در برگزاری این کنگره، با رویکردی نو، به گونه ای خواهد بود که ضمن بهره گیری از تجربیات کنگره های پیشین و با حسن استفاده از شرایط اخیر کشور، امکان تبادلات علمی را در حد قابل قبول در کشور عزیزمان فراهم آورده و اعتباری شایسته در منطقه و جهان برای کشورمان ایجاد نماییم.

بدین وسیله از کلیه اساتید بزرگوار، همکاران ارجمند و فعالان عرصه دانش و فن آوری دعوت می کنم توانمندی، دانش و تجربیات گران‌سنگ خود در حیطه ارتودنسی و رشته های مرتبط با دیگر همکاران داخلی و خارجی را در این رویداد علمی به عرصه تبادل گذارند و موجبات ارتقای کمی و کیفی توانمندی خود و دیگر همکاران را در این حیطه از علوم فراهم آورند.

دکتر محمد صادق آخوندی
رئیس دوازدهمین کنگره بین المللی انجمن ارتودنتیست های ایران


کنگره دوازدهم انجمن ارتودنتیست های ایران

آدرس دبیرخانه کنگره:

تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، مقابل خیابان ایتالیا، ساختمان پژوهشکده دندان پزشکی، طبقه دوم، مرکز تحقیقات دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
پیام دبیر علمی کنگره

به نام خدا
دوازدهمین کنگره انجمن ارتدنتیست های ایران در تاریخ 11-9 مهر ماه 1393 ( 3-1 اکتبر 2014 ) در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد. این کنگره با هدف به روز رسانی دانش و ارتقای سطح علمی همکاران برنامه ریزی شده است. پس از برگزاری چندین جلسه، مسوولان کنگره دوازدهم به این جمع بندی رسیدند که سخنرانی ها در دو سالن به زبان انگلیسی و فارسی برنامه ریزی شود. مکاتبات متعددی انجام شد و از سخنرانان بین المللی دعوت شد تا در این کنگره شرکت نمایند. این نخستین کنگره در نوع خود می باشد که با همکاری جمعی از اساتید و سخنرانان صاحب نظر بین المللی ارتدنسی و جراحی نظیر:

1- Professor David Sarver (USA)
2- Professor Johan Reyneke (South Africa)
3- Professor Robert A. Stoner (USA)
4- Professor Ali A. Bahreman (USA)
5- Professor Domingo Martin (Spain)
6- Professor Martin R. Maroto (Spain)
7- Professor Bouserhal (Lebanon)
8- Dr Derek Mahony (Austrlia)
9- Dr Francesco Garino (Italy)
10- Dr Hero Breuning (The Netherland)
11- Dr Bayat (IRAN)


و با سخنرانی های یک ساعتی برنامه ریزی شده است. خوشبختانه استقبال محققین داخلی در این کنگره با توجه به تعداد خلاصه مقالات ارسالی مناسب بوده است. امیدوارم بعد از طی مراحل نهایی و به زودی این جدول در سایت کنگره قرار خواهد گرفت. برنامه ریزی جهت کسب امتیاز شرکت در کنگره انجام شده که به زودی در سایت قابل دیدن خواهد بود.
فرصت را مغتنم می شمارم و از تمامی صاحب نظران، اساتید، همکاران، دستیاران تخصصی ارتدنسی و جراحی فک و صورت و دانشجویان جهت شرکت در این کنگره بین المللی دعوت به عمل آورم.

دکتر الهیار گرامی
دبیر علمی کنگره
 اگر مایل هستید برای مدیران همایش پیام بفرستید،
لطفن نام، ایمیل و پیام خود را در محل زیر نوشته و روی «ارسال» کلیک کنید:

نام کامل*
ایمیل شما*
پیام*
کپچا
CAPTCHA
حروفی را که در تصویر می بینید تایپ کنید*

آدرس دبیرخانه کنگره: تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، مقابل خیابان ایتالیا، ساختمان پژوهشکده دندان پزشکی، طبقه دوم، مرکز تحقیقات دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران


کنگره دوازدهم انجمن ارتودنتیست های ایران