در حال بارگذاری برای پخش

صحبت های دکتر علی یزدانی، دکتر ابراهیم امین صالحی و دکتر مهیار شهبازی مقدم در افتتاحیه کنگره

کنگره 9 انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی ایران
Album.jpg خبر کنگره

نهمین کنگره انجمن دندان پزشکی ترمیمی ایران
20-22 آبان 1388- هتل المپیک

lectures

پیام رئیس کنگره

کنگره دندان پزشکی، همایش یاران عاشق، مشتاقات دوستی ها و تشنگان علم و نوآوریست

سال هاست که با تمام مشکلات و سنگ اندازی های خواسته و ناخواسته، جمعی از عاشقان حرفه دندان پزشکی، دندان پزشکان را تحت لوای کنگره گرد هم جمع می کنند و اسقبال همکاران از این همایش ها سبب شده که با لطف خداوند منان هر سال بهتر از سال گذشته شاهد اجرای کنگره های سالیانه باشیم. شاید زدن کارت ورودی و گرفتن امتیاز را برخی عامل اصلی شرکت همکاران در کنگره ها بدانند ولی اگر بدون هیچ غرضی و کاملاً بی طرف به مساله نگاه کنیم در کنگره تنها جمع کردن امتیاز نیست بلکه صفای باطنی شرکت کنندگان در کنگره ها ابراز می گردد و با دیدن دوستان و یاران قدیمی که مدتها از آنها بی خبر بوده اند خاطرات خوش گذشته را مرور می کنند و ساعتها در کنار هم آرامش بی نظیری را تجربه می نمایند.
مطالب علمی که در کمیته علمی با کمک همکاران صاحب نام و دانشمند تهیه دیده می شود سبب آشنا شدن دوستان با دستاوردهای جدید علمی در رشته دندان پزشکی می شود در کنار این مطالب که صرفاً علمی هستند بازآموزی های علمی همیشه به استقبال بیشتر دوستان مواجه می شوند. شاید بسیاری از همکاران ندانند که دست اندرکاران کنگره یک ریال هم بابت زحمات بی دریغشان دریافت نمی کنند و با جان و دل برای اعتلای حرفه دندان پزشکی زحمت می کشند و بعضاً زندگی خصوصی خود را نیز تحت الشعاع فعالیت در این گونه همایش ها می کنند. خواب راحت در هفته های قبل از کنگره برای دست اندرکاران معنی ندارد همگی مضطرب و نگران چگونگی برگزاری کنگره هستند از هر چه در چنته دارند استفاده می کنند تا کنگره را هر چه با شکوه تر برگزار کنند.
یاران صدیق و همکاران ارجمند اغلب خستگی کارهای اجرایی را در جلسه اختتامیه از تن خارج می کنند و نفس راحتی می کشند.
بله دوستان، این سفره علمی که پهن می شود و در آن غذاهای گوناگون قرار دارد، به آسانی تهیه دیده نشده است بلکه عشق و محبت چاشنی غذاهای موجود در آنست.
به امید دیدن روی پر محبت شما همکاران محترم روز شماری می کنم و از حالا همگی شما را برای شرکت در این کنگره که نشانه عظمت حرفه ای ماست دعوت می نمایم.
باشد که این راه رهروان زیادی داشته باشد و باشند کسانی که اجازه ندهند بار علمی حرفه ما متاع صنفی دندان پزشکان بر زمین بماند.

دکتر علی یزدانی
رئیس کنگره 9 انجمن متخصصین ترمیمی


شورای برگزاری

رئیس کنگره: دکتر علی یزدانی
دبیر اجرایی: دکتر ابراهیم امین صالحی
دبیر کمیته علمی: دکتر مهیار شهبازی مقدم
قائم مقام دبیر علمی: دکتر نگین نصوحی
دبیر کارگاه های علمی: دکتر محمد رشاد- دکتر علی شکیب
مسئول پوسترها: دکتر مریم حوریزاد
مسئول ثبت نام: دکتر لیلا نصیری خانلر
مسئول امور تشریفات و روابط عمومی: دکتر نهال سناوندی
مسئول دبیرخانه انجمن: دکتر ترمه شمیرانی


مشاورین کنگره

دکتر جمشید باقری- دکتر ایوب پهلوان- دکتر علی اکبر حسینی- دکتر کاظم خسروی- دکتر فرخ آصف زاده- دکتر فضل اله فرشچیان- دکتر علی اصغر علوی- دکتر خسرو گلشن- دکتر مهشید محمدی بصیر- دکتر احمد نجفی- دکتر اسماعیل یاسینی- دکتر امیر قاسمی- دکتر سپیده بانوا- دکتر حسن ترابزاده- دکتر سیاوش سواری اسکویی- دکتر رضا طایفه دولو


کمیته علمی کنگره

دکتر نگین نصوحی- دکتر حسن اسلامی- دکتر سید مصطفی معظمی- دکتر فرخ آصف زاده- دکتر سعید نعمتی- دکتر مریم حوریزاد- دکتر شقایق تعلیم- دکتر نگار محمدی- دکتر هاله حشمت- دکتر اسماعیل یلسینی- دکتر مراد صدقیانی- دکتر مسعود صانعی- دکتر احمد نجفی