در کلاب لبخند ثبت نام کنید! لطفن اینجا کلیک بفرمایید
78cb67_curve_top.gif
پروفایل قدیمی دندان پزشک ها در ایردن

Mahdisiar, Farnaz دکترمهدی سیر، فرناز

آدرس: تهران. خ آفريقا. بالا تر از چهار راه جهان كودك. نبش صانعي. برج امير پرويز. پ 38 . طبقه دوم. واحد 23
تلفن: 88878411 , 88788671
فعالیت های علمی و اجرایی:
مسوؤل برگزاري كارگاه ها در كنگره هاي ششم و هشتم
معاون بخش ترميمي دانشكده دندان پزشكي آزاد اسلامی تهران
رئیس کنگره دهم انجمن دندان پزشکی ترمیمی ایران

مصاحبه با دکتر مهدی سیر
 رئیس کنگره 10 ترمیمی

دهمين كنگره انجمن متخصصين ترميمي كه جزء با سابقه ترين كنگره هاي تخصصي است امسال به رياست جنابعالي برگزار خواهد شد . آيا در اين كنگره شاهد نو آوري و يا تغييراتي خواهيم بود؟
كنگره هاي انجمن متخصصين دندانپزشكي ترميمي ايران يكي از پر مخاطب ترين و پر طرفدارترين كنگره هايي است كه در ايران برگزار مي شود . در اين راستا جهت هرچه بهتر برگزاركردن كنگره و تسهيل شركت همكاران محترم تغييراتي انجام شده كه عمدتا بر پايه تجربيات كنگره هاي پيشين و در جهت برطرف نمودن مشكلات ، برنامه ريزي شده است. از جمله اين تغييرات مي توان به گسترش دامنه اطلاع رساني، هم از بعد زمان آغاز وهم از جهت وسعت تبليغات اشاره نمود . هم چنين در زمينه تسهيل ثبت نام شركت كنندگان ،علاوه بر روشهاي گذشته ثبت نام ازطريق سايت انجمن نيز در حال برنامه ريزي است. همچنين جهت رفاه بيشتر متقاضيان پرداخت هزينه ازطريق كارت بانك نيز امكان پذير است . اطلاع رساني وتوزيع فرم هاي ثبت نام از طريق نشريه ها و نيز سايت هاي معتبر دندانپزشكي انجام خواهد شد. همچنين اين فرم ها از طريق پست براي درمانگاههايي با پرسنل دندانپزشك بالا و نيز دندانپزشكاني كه آدرس آنها در انجمن موجود است ارسال مي شود. امسال براي ثبت نام هاي گروهي نيز تخفيف ويژه در نظر گرفته ايم.
در زمينه نمايشگاه تلاش شده تا به كليه شركت ها جهت حضور در نمايشگاه اطلاع رساني شود و نيز دعوت به عمل آيد، كه خوشبختانه از نتيجه آن نيز بسيار راضي بوديم چون هم اكنون بيشتر غرفه هاي نمايشگاه واگذار شده است.
در زمينه هاي علمي نيز در كليه ابعاد پانل هاي كنگره، سخنرانان خارجي،  برنامه هاي تخصصي، پوستر و تيبل كلينيك نوآوري هايي بعمل آمده كه تصور ميكنم جناب آقاي دكتر سعيد نعمتي دبير علمي كنگره توضيحات كافي را خواهند داد . همچنين امسال براي نخستين بار اجراي باز آموزي مدون نيز به همراه كنگره برنامه ريزي شده است.
براي اولين باردر امسال تيبل كلينيك هايي برگزار مي شود كه تعداد شركت كنندگان ( 15 -10نفر )از طريق ثبت نام محدود مي شود . هدف ازانجام  اين كار ايجاد ارتباط نزديكتربين مخاطبين با سخنران و رفع اشكالات آنان مي باشد.
در مجموع امسال هيئت اجرايي كنگره بيشتر از نيرو هاي جوان و با پتانسيل بالا و افكار جديد تشكيل شده است و اميدواريم امسال با استفاده از تجربيات پيشكسوتان به همراه ايده هاي نو بتوانيم كنگره مطلوبي را برگزار نماييم.

علت انتخاب تم " مواد و تكنيك ها " براي كنگره دهم چه بوده است و چه اهدافي را در نظر داشته ايد ؟
علم دندانپزشكي ترميمي عبارتست از مجموعه اي از تكنيك ها كه هر كدام رابطه تنگاتنگي را با علم مواد دنداني مربوط به خود دارا هستند . در حاليكه اين وابستگي و رابطه تنگاتنگ در رشته هاي وابسته به جراحي كمتر ملموس است .از طرفي امروزه علم در كليه زمينه ها از جمله مواد وبدنبال آن تكنيك هاي وابسته بسرعت در حال پيشرفت است و ما هر سال شاهد ارائه مواد و ايده هاي جديد هستيم . حتي شايد دندانپزشكي كه در طي چند سال اخير فارغ التحصيل شده نيز اين پيشرفت سريع را حس مي كند . من در بيشتر برنامه هاي علمي از سوالاتي كه توسط دندانپزشكان انجام مي شد اين خلا را كاملا احساس كردم.

مخاطبين كنگره دهم چه كساني هستند ؟
بيش از 70 درصد خدمات دندانپزشكي در مطب ها و كلينيك ها مربوط به خدمات ترميمي است و با توجه به تم كنگره نيزامسال مخاطبين بيشتري را شامل مي شود . ازجمله مي توان دندانپزشكان عمومي، متخصصين ترميمي و ساير رشته-ها مانند اطفال ،اندو ، پريو ، پروتز ، ارتو ...، همچنين گروه مواددنداني ، رزيدنت ها  و بهداشتكاران را نام برد.پروفایل در کلاب لبخند: 
فرناز مهدی سیر | Mahdisiar

بازگشت به فهرست78cb67_curve_buttom.gif