۲۱ فروردین ۱۳۸۵

ايجاد تناسب درشكل ظاهری جايگزين كوچك كردن بينی

 دكتر ابوالحسن قیصری با اعلام این مطلب افزود: جراحی پلاستیك بینی (اینوپلاستی) دارای سابقه چند ساله در دنیا و سابقه‌ای بیش از 50 سال در كشور ماست.
وی با اشاره به این كه این روش جراحی برای نخستین بار به منظور انجام اعمال ترمیمی بینی صورت گرفته است، خاطرنشان كرد: این روش از اوایل قرن بیستم به منظور تغییر در شكل ظاهری بینی و زیبایی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.
دكتر قیصری گفت: با پیشرفت وسایل و تجهیزات جراحی و تغییر روش‌های زندگی و نیز گرایش به لوكس گرایی، رویكرد به جراحی زیبایی بینی توسعه یافته تا جایی كه امروزه شایعترین عمل جراحی پلاستیك و زیبایی در دنیا و در كشور ما به شمار می‌رود.
دبیر اجرایی «همایش جراحی پلاستیك بینی و صورت» با ابراز خرسندی از تكامل شیوه‌های نوین جراحی پلاستیك بینی در كشور یادآور شد: در حال حاضر كشور ما یكی از مراكز مهم جراحی پلاستیك بینی در دنیا بوده كه در این زمینه تكامل زیادی نیز یافته و پیشرفت‌های قابل توجهی كرده است تا جایی كه همه ساله تعداد زیادی از هموطنان ما از آمریكا، كانادا و ... سایر كشورهای پیشرفته، برای انجام اعمال جراحی رینوپلاستی به ایران سفر می‌كنند.
این پزشك متخصص، یكی از دلایل تغییر رویكرد پزشكان را از روش قدیمی - كوچك كردن ظاهر بینی - به شیوه‌های جدید جراحی پلاستیك كه همان ایجاد تناسب، توازن به همراه حفظ عملكرد بینی است،‌ افزایش كنگره‌های پزشكی داخلی و خارجی و انتقال تجارب، اطلاعات و تكنیك‌های جدید متخصصان و پزشكان با یكدیگر دانست.
وی گفت: جراحی ترمیمی و پلاستیك صورت و بینی، پروتزهای گونه، چانه و صورت،‌ مراقبت‌های پوست پس از اعمال جراحی بینی و صورت، تكنیك‌های نوین جراحی آندوسكوپی لیفت پیشانی و ابرو و معرفی روش‌های غیر جراحی صورت از عمده موضوعات این همایش را تشكیل می‌دهد.
گفتنی است: «همایش جراحی پلاستیك بینی و صورت» در روزهای 25 تا 27 فروردین ماه 85 در بیمارستان میلاد برگزار می‌شود.


Tags: 
AV: 

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر