سپید دندان پزشکی منتشر شد ۱۷ مهر ۱۳۹۰

سپید دندان پزشکی منتشر شد

اولین شماره ماهنامه سپید دندان‌پزشکی، همزمان با انتشار شماره ۲۷۳ هفته‌نامه سپید، منتشر شد. سپید دندان‌پزشکی البته نشریه مستقلی نیست. ویژه‌نامه‌ای ماهیانه است که در دل پر تیراژ ترین هفته‌نامه جامعه پزشکی کشور متولد شده است و در همین اولین گام، با شمارگانی حدود بیست‌هزار نسخه، عنوان پر تیراژترین نشریه جامعه دندان‌پزشکی کشور را از آن خود خواهد کرد.
سپید دندان‌پزشکی در قطع و صفحه‌آرایی کاملا مشابه نشریه مادر است و تلاش کرده با تعریف صفحات متنوع، جنبه‌های مختلف خبری، صنفی و علمی دندان‌پزشکی را پوشش دهد.
دکتر علی تاجرنیا در سرمقاله این ماهنامه علت انتشار آن را خالی بودن جای یک نشریه جامع، مستمر و موثر در حوزه دندان‌پزشکی دانسته است.
روی جلد اولین شماره نشریه به مقوله جایگاه دندان‌پزشکی در نظام سلامت پرداخته است و در صفحات آغازین نشریه، دکتر عبدالرضا معادی، دکتر رضا حسین‌پور و دکتر حسین اکبری، تلاش کرده‌اند تا در قالب سه یادداشت پاسخی برای آن ارایه کنند.
در صفحات خبری نشریه اخبار حوزه دندان‌پزشکی ایران و جهان در کنار البومی از تصاویر خبری پوشش داده شده است. خبرهای نشریه البته تا حدی بیات شده‌اند و از تاریخ انتشار آنها چند ماهی گذشته است. علت را می‌توان در تاخیر چهار ماهه انتشار نشریه به دلیل طی کردن مراحل اجرایی دانست.
گزارش‌هایی از برگزاری همایش‌های دندان‌پزشکی شش ماهه اخیر، مقالاتی در حوزه اخلاق پزشکی و آیین مطب داری و گزارشی درباره سرنوشت بیمه دندان‌پزشکی از دیگر مطالب اولین شماره سپید دندان‌پزشکی هستند.
نتایج یک نظرسنجی درباره رسالت اصلی انجمن دندان‌پزشکی ایران، خبری درباره رکورد شکنی دندان‌پزشکان در تعداد محکومیت پرونده‌های قصور پزشکی و پوشش چند جمله جنجال‌برانگیز و جالب توجه از شخصیت‌های حوزه دندان‌پزشکی از جمله مطالب صفحه آخر نشریه است.
نشریه سپید دندان‌پزشکی از طریق پست برای مشترکان دندان‌پزشک هفته‌نامه سپید ارسال می‌شود. دیگر همکاران دندان‌پزشک نیز می‌توانند با اشتراک هفته‌نامه سپید، این ویژه‌نامه ماهیانه را نیز دریافت کنند.

ماه نامه سپید دندان پزشکی


Tags: سپید, ماهنامه دندان پزشکی, نشریه
منبع:  سپید دندان پزشکی
مطالب مرتبط:  سپید دندان پزشکی | نشریه

بازگشت به فهرست


میهمان
سلام میشه لطف کنید بگید چطور میشه اشتراک هفته نامه سپید را بگیرم
نام گفتاورد
 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر