افتتاح دانشکده طب سنتی در کرمان ۱۴ بهمن ۱۳۹۰

افتتاح دانشکده طب سنتی در کرمان

دکتر مرضیه وحید دستجردی در آيين افتتاح سومين دانشكده طب سنتي و اسلامي در كرمان گفت: اختصاص اعتبار، بودجه و حمایت های مالی و معنوی از فعالیت های دانشگاه های علوم پزشکی، حمایت از نظام سلامت کشور است.
وی یادآور شد: راه اندازی دانشکده فناوری های نوین، مرکز تحقیقاتی و دانشکده ها در استان کرمان نشان می دهد که دانشگاه های علوم پزشکی در این بخشها ظرفیت بالایی برای ارائه خدمات دارند و دانشگاه علوم پزشکی کرمان هم باید حامی سایر نقاط کم برخوردار کشور باشند و تربیت نیروی انسانی با کیفیت را برعهده گیرند.
دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان دارای دو رشته طب سنتی و داروسازی سنتی است و تاکنون 9 دانشجو را در مقطع دکتری پذیرش کرده است.
همچنین وزیر بهداشت در سفر به کرمان مرکز پژوهشی و کاربردی سلول های بنیادی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی کرمان را افتتاح کرد.
به گفته دکتر رضا ملک پور افشار معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمان، مرکز پژوهشی و کاربردی سلول های بنیادی با اعتباری بالغ بر 820 میلیون تومان ایجاد شده که این اعتبارات از محل اعتبارات نهاد ریاست جمهوری، معاونت تحقیقات وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی کرمان هزینه شده است.

دانشکده طب سنتی، دانشگاه علوم پزشکی کرمان


Tags: نظام سلامت, طب سنتی, وزیر بهداشت, دانشگاه علوم پزشکی کرمان
منبع:  مهر

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر