دکتر سعید عسکری آمد، دکتر اکبر فاضل رفت ۲ آذر ۱۳۹۲

دکتر سعید عسکری آمد، دکتر اکبر فاضل رفت

ایردن، پایگاه دندان پزشکی- پس از هشت سال، مسؤولیت دکتر اکبر فاضل در دبیرخانه شورای آموزش دندان پزشکی و تخصصی به پایان رسید و دکتر سعید عسکری، استاد اندودانتیکس دانشکده دندان پزشکی شهید بهشتی با حکم معاون آموزشی وزارت بهداشت -دکتر امیر محسن ضیایی- این مسؤولیت را عهده دار گردید.

متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقاي دكتر سعيد عسگري
استاد محترم دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني شهيد بهشتي
سلام عليكم

نظر به تعهد وسوابق ارزشمند، جنابعالي به عنوان دبير شوراي آموزش دندان پزشكي و تخصصي تعيين مي گرديد. تلاش در جهت ارتقاء سطح سلامت دهان و دندان از طريق بازنگري در برنامه هاي درسي و آموزش هاي رايج دانشكده هاي دندانپزشكي، كوشش مستمر در جلب همكاريهاي بين بخشي در وزارت متبوع به منظور تامين اين هدف، جلب همكاريهاي موثر اعضاي محترم  بوردهاي  تخصصي، استفاده فراگير از ظرفيت همه اعضاي هئيت علمي دندانپزشكي در ارتقاء كيفي آموزش، تحليل و برآورد نيروي انساني مورد نياز اين بخش با همكاري واحدهاي ذيربط و برنامه ريزي براي تامين نياز كشور بخصوص در مناطق كمتر برخوردار، تقويت نقش دانشكده هاي دندانپزشكي در ارائه خدمات به جامعه، ارتقاء كيفي آزمون ها، بروز رساني و كارآمدسازي استانداردهاي اعتباربخشي برنامه اي و موسسه اي، كاهش تصدي گري و واگذاري امور صف به دانشگاهها و واحدهاي ذيربط تا حد ممكن، توسعه همكاريهاي بين المللي از طريق بسترسازي براي جذب فراگير از كشورهاي خارجي، كوريكولوم هاي مشترك، شناساندن مدارك دانش آموختگان در ساير كشورها وتدوين كتب مرجع از محورهاي فعاليت شما خواهد بود.
توفيق بيش از پيش شما را در خدمت به مردم شريف ايران از درگاه پروردگار منان خواستارم.

دکتر ضیایی
معاون آموزشی


برای دیدن وب سایت دکتر سعید عسکری لطفن اینجا کلیک کنید

ایردن: این انتصاب شایسته را به همه دندان پزشکان دلسوز حوزه آموزش دندان پزشکی تبریک می گوییم. امید آن که دکتر عسکری که طی سه دهه گذشته سلامت نفس و مثبت اندیشی خود را به اثبات رسانده، در این مسوولیت موقت و زودگذر بتواند منشا خیر و برکت باشد. مهم ترین انتظار دندان پزشکان از این مدیر شایسته، رسیدگی جدی و فارغ از سیاسی کاری به موضوعات «افزایش دانشکده های دندان پزشکی» و «رشته های آموزشی نامطلوب» است که عمدتن بر اساس سلایق فردی، ملاحظات سیاسی و بدون کارشناسی سربرآورده اند. بسیاری از اقدامات مدیریت سابق آن دبیرخانه، آینده دندان پزشکی کشور را به خطر انداخته که هرچند رفع و یا کاهش مشکلات و بازگشت به شرایط مطلوب کار آسانی نیست، اما با توجه به تیم هماهنگ و خوش فکری که در مجموعه دندان پزشکی وزارت بهداشت و دانشکده های تهران فراهم شده، انتظار ورود قدرتمندانه برای رفع یا کاهش این مشکلات بی اساس نخواهد بود. ایردن همواره آماده ارائه هرگونه امکانات آنلاین به مدیرانی است که بخواهند پس از ایشان نیز آثار اقداماتشان بماند.
Tags: وزارت بهداشت, دبیرخانه شورای آموزش دندان پزشکی, دانشکده دندان پزشکی شهید بهشتی
خبر از:  Irden | ایردن، پایگاه دندان پزشکی
پروفایل در کلاب لبخند:  سعید عسگری | Asgari
اکبر فاضل | Fazel
مطالب مرتبط:  دندان پزشکان را به سرنوشت پزشکان عمومی دچار نکنیم
صفحه مرتبط:  www.irden.ir/site/asgari/
www.irden.ir/site/afazel/
www.irden.ir/site/tashakol/vezarat-behdasht/dabirkhaneh-dandan.php

بازگشت به فهرست


محمدی
مایه بسی خوشحالی است که جناب آقای دکتر فاضل که با مدیریت نامناسب خود، بیچاره کردن دندانپزشکان را دنبال می کردند از این سمت مهم برکنار شدند. امید که جناب آقای دکتر عسگری سعی نمایند هم کیفیت اموزش افزایش یابد و هم دندانپزشکان جوان چه عمومی و چه تخصصی، در دولت تدبیر و امید به آینده ای بهتر امیدوار شوند.
نام گفتاورد
 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر