تمامی بیمه ها در «بیمه سلامت ایرانیان» ادغام می شوند ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

تمامی بیمه ها در «بیمه سلامت ایرانیان» ادغام می شوند

عابد فتاحی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: بیمه سلامت ایرانیان گام بلند و مهم دولت برای برقراری عدالت اجتماعی و رفع تبعیض است..
 بدون تردید بیمه سلامت ایرانیان ارزشمندترین حرکتی است که صورت گرفته و بر اساس این اقدام همه مردم از مزایای بیمه درمانی بهره مند می شوند.
وی اظهار کرد: شش میلیون نفر در کشور بدون بیمه هستند که با راه اندازی بیمه سلامت ایرانیان بخش اعظم جمعیت کشور صاحب بیمه شده و بار سنگین هزینه های درمان از دوش آنان برداشته می شود.
این نماینده مجلس اضافه کرد: بیمه سلامت ایرانیان تبعیض را از میان برده و تمام ملت ایران را از خدمات درمانی مساوی بهره مند می سازد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: این طرح با استقبال خوب مردم مواجه شده و در سراسر کشور تمام افرادی که فاقد بیمه هستند اقدام به ثبت نام می کنند.
فتاحی اظهار کرد: هزینه های بالای بیمارستان ها و داروها هرکدام به نوبه خود اقشار مختلف مردم بخصوص اشخاص فاقد بیمه را با مشکل مواجه می کرد که با آعاز بکار بیمه سلامت می توان گفت امید به زندگی آرام و بی دغدغه در زندگی مردم مشاهده می شود.
وی گفت: عمده ترین مشکلی که در ثبت نام بیمه سلامت درکشور وجود دارد بدون شناسنامه بودن برخی از عشایر است که مغایر با مقررات ثبت نام است.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یادآوری کرد: بر اساس این طرح برای از میان بردن تبعیض و برابر ساختن تمام اقشار ملت با یکدیگر در آینده نزدیک تمامی بیمه ها در بیمه سلامت ایرانیان ادغام می شوند.
این نماینده مجلس افزود: این اوج بی عدالتی است که ثروتمندان از بهترین بیمه و طبقات فقیر از ضعیف ترین بیمه برخوردار باشند

Tags: مجلس شورای اسلامی, بیمه, بهداشت و درمان
منبع:  ایرنا

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر