مراسم اعلام آغاز «طرح تحول سلامت دهان» برگزار خواهدشد ۲۲ فروردین ۱۳۹۴

مراسم اعلام آغاز «طرح تحول سلامت دهان» برگزار خواهدشد

دبیر شورای سلامت دهان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آغاز طرح تحول سلامت دهان در کشور خبر داد.
دکتر سعید عسگری ضمن بیان این خبر گفت: برنامه ریزی هایی برای پیشگیری از بیماری های دهان و دندان در کشور در نظر گرفته شده است که قرار است از امسال اجرایی شود.
وی گفت: این برنامه ها به دو صورت درون بخشی با امکانات و توانمندی های وزارت بهداشت و نیز به صورت میان بخشی با مشارکت های بین بخشی و همکاری های وزارت آموزش و پرورش در مدارس ابتدایی سراسر کشور اجرا خواهد شد.
دبیر شورای سلامت دهان وزارت بهداشت، همکاری و همراهی بیمه های پایه و سلامت در اجرای این برنامه ها را بسیار موثر عنوان کرد و افزود: در کنار این برنامه ها، به موضوع ارائه خدمات درمانی دندانپزشکی به مردم نیز توجه ویژه ای خواهد شد.
گفتنی است مراسم اعلام آغاز طرح تحول سلامت دهان در کشور با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونین، مدیران و مشاورین این وزارتخانه، اعضای کمیسون بهداشت و درمان مجلس، روسا و اعضای هیات مدیره انجمن های علمی دندانپزشکی، اساتید و پیشکسوتان حوزه دندانپزشکی، روسای دانشگاه های علوم پزشکی و روسای دانشکده های دندانپزشکی سراسر کشور، مسئولین دفاتر سلامت دهان دانشگاه های علوم پزشکی، روسای سازمان های بیمه ای کشور و نیز مسئولین ارشد وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش و پرورش فردا صبح در ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار خواهد شد.

Tags: شورای سلامت دهان, وزارت بهداشت, طرح تحول سلامت دهان
منبع:  وب دا
مطالب مرتبط:  با توافق دو وزیر، طرح جدید بهداشت دهان در یک دبستان تخصصی آغاز شد
انجمن دندان‌پزشکی واحد نظارت و اخلاق دندان‌پزشکی راه‌اندازی کند

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر