دندان‌پزشکان افزایش قیمت اجناس را باید از درآمد شخصی بپردازند ۳۰ فروردین ۱۳۹۴

دندان‌پزشکان افزایش قیمت اجناس را باید از درآمد شخصی بپردازند

دبیر انجمن دندان پزشکی ایران شعبه فارس گفت: افزایش 30 درصدی قیمت مواد و تجهیزات دندان پزشکی از آغاز امسال نگران کننده است.

دکتر امیر عزمی افزود: این افزایش قیمت با بالا رفتن تعرفه های مورد تفاهم از سوی انجمن و دانشگاه علوم پزشکی همخوانی ندارد و مابه التفاوت این مساله را دندانپزشکان از درآمد شخصی پرداخت می کنند. وی افزود نظارت بر میزان افزایش تجهیزات و مواد از سوی وزارت صنعت و معدن ضروری است و این بالا رفتن چندبرابری قیمت ها مشکلات بسیاری را برای دندانپزشکی استان ایجاد می کند. دکتر عزمی کاهش تعداد مراجعین به مراکز دندانپزشکی را از دیگر مسایل یاد شده دانست و یادآور شد: مشکلات موجود یکی از دلایل اصلی کاهش و حتی عدم مراجعه برای دریافت خدمات دندانپزشکی است به حدی که نزدیک به یک سوم مطب ها و مراکز دندانپزشکی در استان تعطیل شده است.

این دندانپزشک گفت: تشکیل شرکت های شبه بیمه ای غیر قانونی که با فریب مردم از طریق واسطه گری و توزیع کارت های تخفیف باعث تشویش اذهان عمومی و دندانپزشکان می شوند نیز از دیگر مشکلات این حوزه است. وی یادآور شد در حال حاضر یک هزار و 400 دندانپزشک در فارس فعالیت دارند و امیدواریم با افزایش آگاهی عمومی سلامت دهان و دندان مردم روز به روز ارتقا یابد. دکتر عزمی افزود خوشبختانه فارس کمترین شکایات را در زمینه تعرفه های دندانپزشکی دارد و همه مردم رضایت دارند.


Tags: تعرفه دندان پزشکی, انجمن های دندان پزشکی, مواد و تجهیزات دندان پزشکی
منبع:  انجمن دندان پزشکی ایران شعبه فارس
مطالب مرتبط:  افزایش قیمت ۶۰۰ تا ۷۰۰ درصدی مواد و تجهیزات دندان‌پزشکی
ادعای رئیس انجمن دندان‌پزشکی در گرانی مواد دندانی به شدت تکذیب شد

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر