هلند | یک پرستار به ضرب گلوله کشته شد ۲۰ مرداد ۱۳۹۴

هلند | یک پرستار به ضرب گلوله کشته شد


پلیس آمستردام هلند در حال بررسی حادثه ای است که طی آن یک پرستار ۲۸ ساله پس از خروج از بیمارستان محل خدمت خود، هدف گلوله قرار گرفته و کشته شده است.


به گزارش سروش هلند، این پرستار جوان پیش از این با مراجعه به پلیس اعلام نموده بود که وی مورد تهدید فرد یا افراد ناشناسی قرار گرفته است. اگرچه پلیس در نخستین واکنش ها گفته است مطمئن نیست این حادثه عمدی و مربوط به سابقه ی تهدید باشد.

او بیش از ۵ سال در بخش جراحی پلاستیک بیمارستان TweeSteden سابقه ی کار داشت و در پایان نخستین روز کاری پس از بازگشت از تعطیلات، در حالی که به سمت خود روی خود که در پارکینگ بیمارستان پارک شده بود می رفت تا به منزلش باز گردد، هدف گلوله قرار گرفت و به قتل رسید. پلیس تا کنون از اعلام رسمی در خصوص مراحل تحقیق خودداری کرده است. این مطلب را شبکه ی تلوزیونیRTL  هلند هم اعلام نموده است.

پلیس آمستردام در خصوص پرونده ی این قتل دست به یک تحقیق داخلی زده است تا دریابد آیا قصوری متوجه آن هست یا نه. با توجه به اینکه پرستارِ مقتول تهدید ها را به پلیس گزارش نموده بود، پلیس مایل است دریابد که آیا کوتاهی در محافظت از او رخ داده است یا خیر.


Nurse shot dead outside hospital, gunman gets away

    Police in Waalwijk are investigating the murder of a 28-year-old nurse outside the hospital where she worked around 17.00 on Monday afternoon. The woman was shot dead as she got into her car and was about to go home. Police said there was no immediate motive for the killing and the woman was not necessarily known to the killer. She had worked in the plastic surgery department at the TweeSteden hospital for five years and had just returned to work following her summer holiday. Waalwijk is a small town between Dordrecht and Tilburg.

    www.dutchnews.nl


Tags: قتل, پرستار, حادثه
منبع:  سروش هلند

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر