رییس پلیس کشور اوگاندا از دانشکده دندان‌پزشکی خوراسگان بازدید کرد ۲ شهریور ۱۳۹۴

رییس پلیس کشور اوگاندا از دانشکده دندان‌پزشکی خوراسگان بازدید کرد

مدیریت یک کلینیک دندانپزشکی به مساحت دو هزار و پانصد مترمربع در کشور اوگاندا به دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) سپرده شد.

"چی هورا"، رییس پلیس کشور اوگاندا صبح امروز (سه‌شنبه) پس از ادای احترام به شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان (خوراسگان) از دانشکده دندانپزشکی، پژوهشگاه مرکزی، مرکز رشد واحدهای فناوری، مرکز تحقیقات گلخانه‌ای و کارگاه‌های تولید دمنوش های گیاهی و شیرینی‌های بدون قند این مرکز دانشگاهی بازدید کرد.

"عیسی بری"، رییس عملیات پلیس اوگاندا، "بیرا هوآنگا"، رییس بهداشت و درمان این کشور و "محمد احمد پیسوله" سفیر اوگاندا در ایران او را در این بازدید همراهی کردند.

این بازدید در راستای امضای تفاهم‌نامه هشت ماده‌ای همکاری بود که دو هفته پیش میان دولت اوگاندا و جمهوری اسلامی ایران منعقد شده و دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان (اصفهان) به نمایندگی از ایران مسؤولیت اجرای آن در این کشور آفریقایی را برعهده گرفته است. این در حالی است که مدیریت یک کلینیک دندانپزشکی به مساحت دو هزار و پانصد مترمربع در کشور اوگاندا به این دانشگاه سپرده شده است.

به گزارش ایسنا؛ قرار است مسؤولان کشور اوگاندا عصر امروز از آثار باستانی و میراثی اصفهان بازدید کرده و پس از آن اصفهان را به مقصد پایتخت ترک کنند.


Tags: کلینیک دندان پزشکی, دانشکده دندان پزشکی خوراسگان, قرارداد همکاری
منبع:  ایسنا
صفحه مرتبط:  http://irden.ir/site/daneshgah/azadkhorasgan/

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر