مدت انتظار پروانه متخصص دندان‌پزشکی ۱/۳تا ۳سال شد ۲۳ دی ۱۳۹۴

مدت انتظار پروانه متخصص دندان‌پزشکی ۱/۳تا ۳سال شد

معاون آموزشی وزارت بهداشت جزئیات کاهش مدت زمان تعهدات متخصصین دندانپزشکی را تشریح کرد.
دکتر باقر لاریجانی گفت: در راستای سیاست های وزارت بهداشت و پیشنهاد کمیسیون معين شوراي آموزش دندانپزشكي و تخصصي ،مدت زمان تعهدات در "آيين نامه خدمات متعهدین خدمت دوره های تخصصی دندانپزشکی" کاهش یافته و همچنین تمهیداتی نیز برای حمایت بیشتر جهت افرادي كه طرح نیروی انسانی و نظام وظیفه را قبلا به عنوان دندانپزشک عمومي گذرانده اند ،اتخاذ شده است.

وی اضافه کرد: جدول حداقل زمان خدمات متعهدين خدمت در دوره اين دولت، براي دانش‌آموختگان رشته‌هاي تخصصي دندانپزشكي که دوره طرح و يا سربازي را به عنوان دندانپزشك نگذرانده اند و پس از آزمون بورد سال 1394 توزيع شده اند ،ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

معاون آموزشی وزارت بهداشت اظهار داشت: همچنین مدت زمان انجام تعهدات طرح نيروي انساني و خدمت نظام وظيفه از زمان تعهدات دانش‌آموختگان متعهد خاص و عام رشته‌هاي تخصصي دندانپزشكي که دوره طرح و يا سربازي را به عنوان دندانپزشك گذرانده اند به تناسب کسر خواهد شد.

وی افزود: در صورت انجام وظايف محوله و رضایت دانشگاه محل خدمت از کیفیت خدمات متعهدین، اعمال ضریب برای کاهش مدت انتظار مطب برای مشمولین به حداقل 1 سال و 3 ماه تا حداکثر 3 سال خواهد رسید.


Tags: پروانه مطب, وزارت بهداشت, دندان پزشک متخصص, دانشکده های دندان پزشکی
منبع:  وبدا
مطالب مرتبط:  تعهدات متخصصین دندان‌پزشکی، به میزان سال۹۲ خواهد بود
در شرایط صدور پروانه مطب متخصصین دندان‌پزشکی بازنگری کنید

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر