روز دندان‌پزشکی؛ در برج میلاد جشن گرفته می‌شود ۱۶ اسفند ۱۳۹۴

روز دندان‌پزشکی؛ در برج میلاد جشن گرفته می‌شود

به مناسبت فرارسیدن 23 فروردین ماه روز دندانپزشکی از سوی سازمان نظام پزشکی مراسمی با شرکت بیش از سه هزار نفر از دندانپزشکان و متخصصین این رشته برگزار می‌شود.

ایردن، پایگاه دندان‌پزشکی

دکتر سعید ساعی معاون رفاهی و اجتماعی این سازمان و دبیر مراسم بزرگداشت روز دندانپزشکی در گفتگو با خبرنگار نظام پزشکی گفت: این مراسم که در آستانه دهمین سال برگزاری آن هستیم همواره با حضور پرشور و علاقه زایدالوصف همکاران برگزار شده و امسال نیز در بیست و سوم فروردین در برج میلاد برگزار خواهد شد.

ساعی افزود: خوشحالم که در طول همه‌ی این سال‌ها این توفیق را داشته‌ام که با راه‌اندازی این جشن باشکوه سهم کوچکی در همراهی جامعه بزرگ دندانپزشکی کشور داشته باشم و از اساتید و پیشکسوتان و بزرگان این رشته تقدیر به عمل آورم.

معاون رفاهی و اجتماعی سازمان نظام پزشکی با اشاره به اهمیت این مراسم که نماد همدلی و وحدت آحاد دندانپزشکان ایران در آن متبلور است افزود: امسال جشنواره فرهنگی هنری جامعه دندانپزشکی کشور با حضور وزرای بهداشت درمان و آموزش پزشکی و تعاون کار و رفاه اجتماعی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی و حضور بیش از سه هزار نفر از دندانپزشکان برگزار می‌شود.

دکتر ساعی در ادامه با اشاره به فعالیت‌های فراوانی که حوزه‌های اجتماعی برای جامعه پزشکی انجام شده گفت: هر ساله در این مراسم‌ها از بزرگان و پیشکسوتان تقدیر شده است که نماد اخلاق، علم و هنر در جامعه دندانپزشکی بوده و هستند، چون دندانپزشکی در میان رشته‌های پزشکی کاملاً امتزاج علم و هنر است. همچنین هر ساله از جوان‌ترین عضو تازه پیوسته به جامعه بزرگ دندانپزشکی کشور نیز به صورت نمادین تقدیر به عمل می‌آمد که امسال نیز یکی دو نفر از این عزیزان در جمع ما خواهند بود.
دبیر جشنواره بزرگداشت روز دندانپزشکی با اشاره به اینکه من همواره به عنوان عضوی از جامعه پزشکی که فرصت خدمتگزاری را در سازمان نظام پزشکی یافته‌ام با تمام کوش و توان برای ارتقای منزلت فرهنگی و اجتماعی متناسب با شئون جامعه پزشکی کوشیده‌ام و خرسندم از این که در این رهگذر به عنوان یک دندانپزشک به اطلاع برسانم که در مراسم امسال بزرگداشت روز دندانپزشکی رونمایی از تمبر کنگره 56 (EXIDA) نیز همزمان با کنگره منطقه‌ای فدراسیون جهانی دندانپزشکی (FDI) و سی و چهارمین کنگره جهانی ایمپلنت (ICOI) انجام می‌شود


Tags: جامعه دندان پزشکی, روز دندان پزشکی, سازمان نظام پزشکی
منبع:  ایردن | سازمان نظام پزشکی
مطالب مرتبط:  تغییر «روز دندان‌پزشک» در دستور کار قرار گرفت

بازگشت به فهرست


مراد علوی
اگر می خواهید اهمیت "روز دندان‌پزشک" را نشان دهید: به جای این که صدها میلیون خرج کنید که سالن برج میلاد رو اجاره کنید و شیريني و شکلات بخوريد و به خود جایزه بدهید، یک هفته يا يك دهه در هر سال، در قالب گروه هاي دندان پزشكي، به مناطق مختلف شهر و روستاها برید و به افراد نیازمند خدمات دندان‌پزشکی رایگان یا ارزان ارائه بدید. این جشن ها نه برای دندان پزشکان فایده ای داره و نه برای مردم!! فقط اون بالا چند نفر "پُزعالي" ميدهند و چه بسا چند نفر هم اون پایین "جيب خالي"شون رو پر كنند ...
نام گفتاورد
 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر