ساماندهی خدمات دندانی؛ زندگی بیماران بهاری می‌شود ۲ فروردین ۱۳۹۵

ساماندهی خدمات دندانی؛ زندگی بیماران بهاری می‌شود

دکتر محمد آقاجانی، معاون درمان وزارت بهداشت گفت: "با حفظ دستاوردهای دو سال اخیر برنامه های نظام سلامت در سال جدید اقدامات ارزنده ای جهت خدمت به هموطنان انجام خواهد شد. اتمام پروژه های توسعه زیرساخت‌های حوزه درمان، ساماندهی خدمات دندان‌پزشکی با هدف کاهش پرداخت از جیب مردم در این حوزه و توسعه شبکه های آزمایشگاهی دولتی از اهم برنامه های حوزه درمان کشور است."

ایردن، پایگاه دندان‌پزشکی

دکتر محمد آقاجانی افزایش میزان رضایتمندی مردم و جلب اعتماد عمومی به بیمارستان های دولتی و خدمات درمانی را از نکات مثبت برنامه تحول نظام سلامت در دو سال اخیر بیان کرد و گفت: در این راه همراهی و تلاش مجدانه مدیران ارشد و میانی دانشگاه ها و بیمارستان های تابعه وزارت بهداشت قابل تقدیر است.
معاون درمان ابراز امیدواری کرد با رشد علم، پژوهش و اخلاق در سال 95 اعتلای جامعه پزشکی و خدمت بی بدیل به مردم نسبت به گذشته بیشتر شود.
دکتر آقاجانی با تاکید بر حفظ دستاوردهای دو سال اخیر برنامه های نظام سلامت ، افزود: در سال آینده اقدامات ارزنده ای جهت خدمت به هموطنان انجام خواهد شد. اتمام پروژه های توسعه زیرساخت های حوزه درمان، افزایش تخت های روانپزشکی، استاندارد سازی و گسترش اورژانس های روانپزشکی، ساماندهی خدمات دندانپزشکی با هدف کاهش پرداخت از جیب مردم در این حوزه و توسعه شبکه های آزمایشگاهی دولتی از اهم برنامه های حوزه درمان کشور است.
وی افزود: ساماندهی اتاق های عمل و اورژانس های بیمارستانی کشور، تشکیل شبکه پیوند در کشور، اجرای کامل برنامه حمایت از زوج های نابارور و راه اندازی سامانه یکپارچه صدور پروانه های پزشکی ،توانمند سازی مردم برای خودمراقبتی و مدیریت آموزش همگانی، اجرای کمپین های ملی آموزش همگانی و آموزش به بیماران نیز در دستور کار وزارت بهداشت است و این امور تنها بخشی از وظایف ما در قبال مردم ایران است.
وی ابراز امیدواری کرد تا این تلاش ها بتواند لحظات زندگی بیماران را بهاری کند و هر روزشان را در پرتو سلامتی نوروز سازد.


Tags: نظام سلامت, طرح تحول نظام سلامت, خدمات دندان پزشکی
منبع:  ایردن | وبدا
مطالب مرتبط:  طرح سلامت‌ فرزندان؛ خدمات بهداشت‌ دهان به یتیم‌هاست
تجهیز مراکز دندان‌پزشکی دولتی؛ تحت بررسی است
تعرفه‌های دندان‌پزشکی؛ بسیار پایین است
خدمات ارزان دندانی‌؛ از ضروریات برنامه تحول نظام سلامت است
حاشیه‌نشین‌ها؛ یک مرکز دندان‌پزشکی برای هر۵۰ هزارنفردارند
نیاز است در حوزه دندان‌پزشکی، خدمات دولتی را گسترده کنیم
برای سال آینده، ارایه وسیع خدمات دندان‌پزشکی را در نظر داریم

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر