تأسیس یک بانک جدید؛ وزیر بهداشت پیشنهاد کرد ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

تأسیس یک بانک جدید؛ وزیر بهداشت پیشنهاد کرد

دکتر حسن هاشمی، وزیر بهداشت با اشاره به مشكلات پيش آمده در اجراى طرح تحول سلامت گفت: "كمبود اعتبارات از دستكارى در طرح و اعتبارات بيمه ها كه به موقع پرداخت نشد ناشى مى شود، هر چند ما معتقديم با همان اعتبار سال ٩٢ مى توانيم كار را به پيش ببريم. پيشنهاد ما تاسيس يک بانک يا شركت خصوصى حد فاصل گيرنده خدمت و ارائه كننده خدمت است."

ایردن، پایگاه دندان‌پزشکی

دکتر سید حسن هاشمی روز یکشنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ایران هلث، با بیان اینکه باید تلاش بیشتری برای حمایت از تجهیزات داخلی صورت گیرد، گفت: بازار خوبی داریم اما باید به این امر توجه کنیم که کالاهای داخلی نیز کیفیت داشته باشند.

وی با بیان اینکه باید از تولیدات داخلی حمایت شود، تصریح کرد: وقتی از اقتصاد مقاومتی صحبت می کنیم باید در باور این امر محقق شود اما آنچه در مانع از حمایت می‌شود آن است که کیفیت محصولات داخلی آنی نباید که در رقابت در بازارهایی جهانی بتوانیم از آن حمایت کنیم.

وزیر بهداشت با بیان اینکه ما امین سلامت مردم هستیم، تصریح کرد: از آنجایی که مسئول امنیت سلامت مردم هستیم، باید تجهیزاتی استفاده کنیم که بهترین است و در اینجا ممکن است با تولید کنندگان همراه نباشیم.

وی ادامه داد: امیدوارم سال آینده کارهای با کیفیت تری از تولیدکنندگان داخلی شاهد باشیم.

وزیر بهداشت به مشكلات پيش آمده در اجراى طرح تحول سلامت از جمله عدم تحقق منابع و بيمه ها دانست و خاطرنشان کرد: كمبود اعتبارات از دستكارى در طرح و اعتبارات بيمه ها كه به موقع پرداخت نشد ناشى مى شود، هر چند ما معتقديم با همان اعتبار سال ٩٢ مى توانيم كار را به پيش ببريم.

هاشمی تاکید کرد: پيشنهاد ما تاسيس يک بانک يا شركت خصوصى حد فاصل گيرنده خدمت و ارائه كننده خدمت است.


Tags: نمایشگاه دندان پزشکی, ایران هلث, تجهیزات دندان پزشکی
منبع:  ایردن | مهر
مطالب مرتبط:  ایران‌هلث؛ امسال شرکت‌های معتبر حضوری پررنگ دارند
داروی قاچاق؛ برای ریشه‌ کنی، اهتمام جدی داریم

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر