pedram_mohamadhosein.jpg
دکتر محمدحسین پدرام - بهار 1390
برای بارگزاری آوانما صبر کنید. برای قطع پخش ویدئو روی آن کلیک کنید.
 
در حال بارگذاری برای پخش
 
فارغ التحصيل دکترای دندان پزشکی عمومی از دانشکده دندان پزشکی مشهد
دارای تخصص پروتزهای دندانی از دانشکده دندان پزشکی تهران
رئيس آموزشکده کاردانی پروتز دانشکده دندان پزشکی تهران
عضو هیات علمی دانشکده دندان پزشکی تهران
دبير کميته راهبردی و استراتژيک کاردانی پروتز
عضو کميسيون اصلی برنامه های استراتژيک دبيرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصص وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
قائم مقام ICOI در ايران
مسئول موسسه همکاريهای علمی ايمپلنتولوژيست های ايرانISCOI
دارای مقالات و سخنرانيهای متعدد داخلی و خارجی
مسئول مرکز تخصصی ايمپلنت و زيبايی دکتر پدرام در شهر تهران

iscoi.jpg


موسسه همکاری های علمی ایمپنتولوژیست های ایران   Iranian Scientific Cooperation of Oral Implantologists

ارسال پیام برای دکتر محمد حسین پدرام و فرزندان:


نام کامل*
ایمیل شما*
پیام*
کپچا
CAPTCHA
حروفی را که در تصویر می بینید تایپ کنید*


همانگونه که مطلع هستيد بعد ازمعرفی ايمپلنت های جديد و پديده اسئواينتگریشن توسط پروفسور برانمارک، در سال 1972 تعدادی از ايمپلنتولوژيست های موفق آمريکا که با مزايای ايمپلنتهای دندانی در درمان نواحی بی دندانی مخصوصاً حل مشکلات فراوان پروتزهای متحرک آشنا شدند، با هدف ارتقاء سطح آموزش کادر درمانی تيم ايمپلنتولوژيستها برای اولين بار" انجمن بين المللی ايمپلنتولوژيست های دهان " يا ICOI را پايه گذاری کردند. هم اکنون مسئولين اصلی اين انجمن اقای دکتر کارل ميش و دکتر کنيت جودی، دکتر وانگ و دکتر ادی پالتی می باشند که همگی از ايمپلنتولوژيست های معروف دنيا هستند. دفتر مرکزی ICOI در نيوجرسی آمريکاست.
بسيار خوشحالم که کشور عزيزمان ايران سومين کشور آسيایی است که بعد از چين و ژاپن دفتر رسمی ICOI در آن افتتاح می شود و اينجانب به عنوان قائم مقام ICOI در ايران و مسئول دفتر موسسه همکاريهای علمی ايمپلنتولوژيست های دهان ايران ISCOI انتخاب شده ام.
از اهداف اصلی ISCOI ارتقاء سطح علمی تمام اعضای درگير در درمان ايمپلنت (مانند متخصصین پروتز، جراحی، پريو، راديولوژيستها، دندان پزشکان عمومی، رزيدنتهای تخصصی، دانشجويان سال آخر، تکنسين های پروتز دندان، بهداشتکاران دهان و دستياران کلينيکها و حتی آموزش خود بيماران می باشد. علاوه بر اين : - برخورداری از امتيازات عضويت سالانه - اعطای CERTIFICATE های علمی بين المللی معتبر از قبیل DIPLOMAT،MASTERSHIP،FELLOWSHIP برای هر کدام از اعضای درمان متناسب با سطح علمی و کاری خود از طريق شرکت در کلاسهای آموزشی و ساير ملزومات درمانی که در همه جای دنيا اعتبار يکسانی دارد. - ارتباطات دوستانه و علمی از طريق شرکت اعضاء در کنگره ها و سمينارهای بين المللی - حمايت از مقالات آماده چاپ و تحقيقات و نو آوری در حوزه ايمپلنت از ديگر اهداف اين موسسه علمی می باشد. در خاتمه اميدوارم با عضويت در ISCOI و شرکت در کلاسهای علمی مشابه آنچه که در دنيا تشکيل میشود و ارتباطات دوستانه ای که با ديگر ايمپلنتولوژيست های دنيا برقرار می شود، گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح علمی دندانپزشکی کشور برداریم.
قائم مقام ICOI در ايران و مسئول ISCOI در ايران


اهداف موسسه:
  •  رسالت اصلي icoi ارتقا كيفي تئوری و علمي درمان هاي ايمپلنت در حيطه دندان پزشكي است. اين سازمان به روش هاي زير به اهداف خود جامه عمل مي پوشاند.
  • ارايه بهترين فرصت هاي آموزشي براي تمام اعضاي گروه ايمپلنت هاي دنداني و تشويق اعضا به همكاري ها و ارتباط هاي بين المللي 
  • آشناسازي با دستاورد هاي علمي نوين و رسيدن اعضا به بالاترين سطوح رعايت اخلاق پزشكي 
  • حمايت از تحقيقات كلينيكي و علوم پايه واطلاع رساني يافته هاي مربوطه به كليه اعضا 
  • تشويق به همكاري متقابل بين همكاران و حمايت از انگيزه هاي آموزشي اعضا در سراسر جهان -فراهم كردن اطلاعات دقيق و جامع براي بيماران در مورد نحوه درمان با ايمپلنت هاي دنداني


pedram_mohamadhosein.jpg

pedram_mohamadhosein.jpg
dr_mohammadali_eftekhari.jpg
eftekhar2pedram.gif

pedram_mohamadhosein.jpg